Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatni żarcik:

"Dochodzą słuchy, że Policja na Śląsku łapiąc kierowców zamiast mandatów daje bilet na mecz piłkarski Polska-Słowacja - obecność obowiązkowa."

:naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stare ale ok :decayed:

Opublikowano

Sam się ogarnij :takiego: bo to moskal szuka pokrywy - admin a postów nie czyta... :wink4:

Ogarnij się, bo to Ty pytałeś o linka tego człowieczka, co to ma mu ŻYŁA na kuuu ... tzn. fallusie pęknąć :naughty::kox::polew:

O nie! To Ty sie ogarnij.

Nie jeden raz była juz akcja na forum, że ktoś wkleił link z allegro, aby zaptać, czy ma kupić dany przedmiot.

Niestety po tym jak otrzymał potwriedzenie, juz ktos go uprzedził i zwinął mu sprzed nosa np. część której on potrzebował.

Moskal potrzebuje pokrywy na silnik, a ja celowo poprosiłem o link, aby się chłopak troche posieszył :naughty:

Łukasz, Łukasz...

:no:

Opublikowano

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

Opublikowano

Moskal potrzebuje pokrywy na silnik, a ja celowo poprosiłem o link, aby się chłopak troche posieszył :naughty:

ta fotka była z zukcji , ale chyba nie podejdzie do mnie , wszedzie gdzie dzwonie twierdzą ,ze to do roczników 04 wzwyż.

innych przykręcanych nie moge znaleźć :confused4: , są tylko na zatrzaski :thumbdown:

Opublikowano

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

każdy się może pierdolnąć - Co niee :decayed:

Opublikowano

O nie! To Ty sie ogarnij.

Nie jeden raz była juz akcja na forum, że ktoś wkleił link z allegro, aby zaptać, czy ma kupić dany przedmiot.

Niestety po tym jak otrzymał potwriedzenie, juz ktos go uprzedził i zwinął mu sprzed nosa np. część której on potrzebował.

Moskal potrzebuje pokrywy na silnik, a ja celowo poprosiłem o link, aby się chłopak troche posieszył :naughty:

Łukasz, Łukasz...

:no:

Ty no, ale tłumaczyć tego nie musisz ... ja sobie żarty robię, a Ty na poważnie to bierzesz ... ogarnij się :naughty:

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

A Ty gówniarzu co ? Problem jakiś masz ... zaraz w mordę dać mogę dać ... :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

Nosf. masz u mnie flaszke.[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:19_________________________________________________

ja sobie żarty robię,

Łukasz, Łukasz... Ty w ogóle nie czaisz o co chodzi.. :no::confused4::kox:

A Ty gówniarzu co ? Problem jakiś masz ... zaraz w mordę dać mogę dać ... :kox::naughty::tongue4:

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Opublikowano

Zmieniając temat.. Ładną pogodę mamy za oknem :gwizdanie:

Opublikowano

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Nie rozśmieszaj mnie.

Opublikowano

Zmieniając temat.. Ładną pogodę mamy za oknem :gwizdanie:

Nie pier-dol. :wink4: Z psem muszę wyjść... :confused4:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:28_________________________________________________

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Nie rozśmieszaj mnie.

O kutfa! Komp mi zaczął wariować!!! :kox:

Łukasz, nie bież tego do siebie, przeczież żartowałem - odblokuj mi komputer, please...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ta jasne :cool1: po prostu odwacasz kota ogonem, żeby wyjść z tego z twarzą :gwizdanie:

Nie rozśmieszaj mnie.

Chłopak pewnie spędził jakiś czas na kupa.eu a tam admini nie żartują, wiec prosze Cie o Wielki Czukundurze oszczędź niegodziwca bo nie wie co czyni :notworthy:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 11:31_________________________________________________

odblokuj mi komputer, please...

:polew: :polew: :polew:

i sie doigrałeś :>

Opublikowano

Chłopak pewnie spędził jakiś czas na kupa.eu a tam admini nie żartują, wiec prosze Cie o Wielki Czukundurze oszczędź niegodziwca bo nie wie co czyni :notworthy:

Też chcesz w mordę chcesz ? :naughty::evil::kox:

Opublikowano

Tak to jest jak się zadziera z Adminem... ;(

Opublikowano

Też chcesz w mordę chcesz ? :naughty::evil::kox:

To zależy jak długo będe musiał trzymać :kox:

Opublikowano

To zależ jak długo będe musiał trzymać :kox:

Cham :hahaha:

Opublikowano

Cham :hahaha:

i na dodatek zwyrodnialec

Opublikowano

i na dodatek zwyrodnialec

Łagodnie powiedziane :naughty:

Opublikowano

012.jpg

It's pussy time!

Wystarczy tego chamstwa i pogardy.

Dajcie jakieś fotki... ju noł... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.