Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień Dobry :kox:

Poziek..pamiętaj, że Twoja przyszłośc jest w moich ręcach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew:

Jesteście pewni, że Wasza przyszłość jest w Waszych rękach :naughty::kox::witch1:

Jeeeebany.. :polew: :polew: Wiedźmin tropiciel :decayed:

gdzie ja mam te foty z kawalerskiego ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ::kox:

Reguś daj mu spokój.Ta menda po latach coś potrafi wyciągnąć. Jak był we Wro i się najebutał to naopowiadał coś mojej a ta mi do dzisiaj nie chce powiedzieć co ..... a miałem być grzeczny :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Poźka lepiej trzymac z daleka od kobiet..i alkoholu..bo zaczyna kręcic śmigłem i gadac dolnolotne pierdoloty :polew::decayed::naughty: :naughty: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzebał 2,5 h w aucie , jeździł , podpinał , wykręcał , czyścił wtryski - 90 pln :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Ooo.. :shocked:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 10:20_________________________________________________A do Jarka macie bezpośredni telefon?

Opublikowano

https://www1.ac.com.pl/autogaz/forum/index.php

zarejestruj sie i szukaj "Nowotczyński" - to jego forum

nie jego forum tylko jego konto na forum

502587921

zobacz moskal ze mna bylo tak samo

tez wzial cos kolo 90 zl 2-3 lata temu.

i jak kupilem audi pierwsze co zrobilem to pojechalem do niego na instalacje gazu

to sie nazywa marketing ;)

Opublikowano

DZieki korzeń. Nadal czekam na maila z aktywacją.. :wallbash:

Opublikowano

DZieki korzeń. Nadal czekam na maila z aktywacją.. :wallbash:

forum jest na nowym silniku i moga byc problemy.

Opublikowano

nie jego forum tylko jego konto na forum

jego może nie ale ma duży a nawet bardzo duży wpływ na jego rozwój :wink4:

Opublikowano

nie jego forum tylko jego konto na forum

jego może nie ale ma duży a nawet bardzo duży wpływ na jego rozwój :wink4:

tak go znalazlem

ma tez wplyw na rozwoj sterowników STAG

np. program dla SAABA napisali specjalnie dla niego.

Opublikowano

oddam Ci je za polowe klikaj kup teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

e tak to nie, myślałem że załatwimy to poza aledrogo :kox:
Opublikowano

Poźka lepiej trzymac z daleka od kobiet..i alkoholu..bo zaczyna kręcic śmigłem i gadac dolnolotne pierdoloty :polew::decayed::naughty: :naughty: :polew:

Jeszcze jebaniutki wywiózł kufel z tego pięknego miasta :polew: :polew: Czyżby we 100 licy nie było :mysli::polew::naughty::decayed:

Opublikowano

Poźka lepiej trzymac z daleka od kobiet..i alkoholu..bo zaczyna kręcic śmigłem i gadac dolnolotne pierdoloty :polew::decayed::naughty: :naughty: :polew:

Jeszcze jebaniutki wywiózł kufel z tego pięknego miasta :polew: :polew: Czyżby we 100 licy nie było :mysli::polew::naughty::decayed:

zaiwanił kufel :decayed: Poź ju redneck :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poźka lepiej trzymac z daleka od kobiet..i alkoholu..bo zaczyna kręcic śmigłem i gadac dolnolotne pierdoloty :polew::decayed::naughty: :naughty: :polew:

Jeszcze jebaniutki wywiózł kufel z tego pięknego miasta :polew: :polew: Czyżby we 100 licy nie było :mysli::polew::naughty::decayed:

kryzys :naughty::polew:
Opublikowano

oddam Ci je za polowe klikaj kup teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

e tak to nie, myślałem że załatwimy to poza aledrogo :kox:

klikaj zależy mi na komentarzu.

Opublikowano

oddam Ci je za polowe klikaj kup teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

e tak to nie, myślałem że załatwimy to poza aledrogo :kox:

klikaj zależy mi na komentarzu.

Ja ci mogę negata dojebutać :kox:

Opublikowano

oddam Ci je za polowe klikaj kup teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

e tak to nie, myślałem że załatwimy to poza aledrogo :kox:

klikaj zależy mi na komentarzu.

Ja ci mogę negata dojebutać :kox:

no dawaj dawaj :naughty:

Opublikowano

to co zaczynamy akcję " doj***ać negatywa" :kox:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:12_________________________________________________kto ma dzieciaczka to pilnować jak oka w głowie!

ku przestrodze

:shocked:

http://www.youtube.com/watch?v=64G1RjqZqTM&feature=player_embedded

Opublikowano

o qr** :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.