Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sofii nie ma...

Jak to ?? :shocked: To gdzie wieprzowiny teraz się gibią ? O tym po dawnym tango to słyszałem a czy jest tam coś ciekawego ? Może w przyszłym tygodniu będę we 100 licy to może wyskoczymy :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiąże się ze wzrostem spalania? :decayed:

no chyba żartujesz :wink4: z tego co o nich słyszałem to spalanie spada o jakiś 1L/100km :decayed:

Może i tak, ale za to jak ktos jeździ na zimowych Dębicach z Tesco (205/55 R16) to przyrost momentu obrotowego jest jeszcze większy niż na tych zacnych kołpaczodłach... :kox:

Opublikowano

Jak to ?? :shocked: To gdzie wieprzowiny teraz się gibią ? O tym po dawnym tango to słyszałem a czy jest tam coś ciekawego ? Może w przyszłym tygodniu będę we 100 licy to może wyskoczymy :gwizdanie: :cool1:

widzisz wypadłeś z obiegu...a Sogo jest mega kox :naughty:

byliżmy na wieczorze kawalerskim jednego zioma :naughty:

jest 100 razy lepiej niż w sofii za najlepszych lat...

przyjedź to się wybierzemy :kox: :kox:

Opublikowano

kogo dziś widziałam na Targowej o 17;15 w czarnym avancie b6?

pozdrawiam

Pewnie Lukaszr :good:

Opublikowano

Jak to ?? :shocked: To gdzie wieprzowiny teraz się gibią ? O tym po dawnym tango to słyszałem a czy jest tam coś ciekawego ? Może w przyszłym tygodniu będę we 100 licy to może wyskoczymy :gwizdanie: :cool1:

widzisz wypadłeś z obiegu...a Sogo jest mega kox :naughty:

byliżmy na wieczorze kawalerskim jednego zioma :naughty:

jest 100 razy lepiej niż w sofii za najlepszych lat...

przyjedź to się wybierzemy :kox: :kox:

:shocked:

Dlaczego?

Co się stało?

No cóż, trzeba będzie znów coś poszukać ...

Sogo mówicie?

A gdzie to?

Opublikowano

Jak to ?? :shocked: To gdzie wieprzowiny teraz się gibią ? O tym po dawnym tango to słyszałem a czy jest tam coś ciekawego ? Może w przyszłym tygodniu będę we 100 licy to może wyskoczymy :gwizdanie: :cool1:

widzisz wypadłeś z obiegu...a Sogo jest mega kox :naughty:

byliżmy na wieczorze kawalerskim jednego zioma :naughty:

jest 100 razy lepiej niż w sofii za najlepszych lat...

przyjedź to się wybierzemy :kox: :kox:

:shocked:

Dlaczego?

Co się stało?

No cóż, trzeba będzie znów coś poszukać ...

Sogo mówicie?

A gdzie to?

zamiast się głupio pytać gdzie to, a dlaczego i po co to napisałbyś, że idziesz z nami i po sprawie...dam ci znać na PW i pozamiatane... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to ?? :shocked: To gdzie wieprzowiny teraz się gibią ? O tym po dawnym tango to słyszałem a czy jest tam coś ciekawego ? Może w przyszłym tygodniu będę we 100 licy to może wyskoczymy :gwizdanie: :cool1:

widzisz wypadłeś z obiegu...a Sogo jest mega kox :naughty:

byliżmy na wieczorze kawalerskim jednego zioma :naughty:

jest 100 razy lepiej niż w sofii za najlepszych lat...

przyjedź to się wybierzemy :kox: :kox:

:shocked:

Dlaczego?

Co się stało?

No cóż, trzeba będzie znów coś poszukać ...

Sogo mówicie?

A gdzie to?

zamiast się głupio pytać gdzie to, a dlaczego i po co to napisałbyś, że idziesz z nami i po sprawie...dam ci znać na PW i pozamiatane... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No, a o czym mówiłem :decayed:

Swoją drogą ciekawe czemu Sofia padła.

Miałem sentyment do tego miejsca :rolleyes:

Opublikowano

No, a o czym mówiłem :decayed:

w sogo są dziwki z sofii i nie tylko...moim zdaniem nawet taki stary pierdziel jak ty będzie zachwycony :gwizdanie:

daję znać jak będzie nagrana akcja na PW :wink4:

Opublikowano

W takich chwilach żałuje, że nie ma mnie w Wawie :disgust:

:decayed:

Opublikowano

Jak to ?? :shocked: To gdzie wieprzowiny teraz się gibią ? O tym po dawnym tango to słyszałem a czy jest tam coś ciekawego ? Może w przyszłym tygodniu będę we 100 licy to może wyskoczymy :gwizdanie: :cool1:

widzisz wypadłeś z obiegu...a Sogo jest mega kox :naughty:

byliżmy na wieczorze kawalerskim jednego zioma :naughty:

jest 100 razy lepiej niż w sofii za najlepszych lat...

przyjedź to się wybierzemy :kox: :kox:

Będę to się odwiedzi nie widzę innej opcji :kox: Szkoda mi tej sofi bo tam niezłe pasztety chodziły niczym wieprzowiny do bicia na święta. Coś tam w zamian jest czy lokal pozostał pusty ?

Opublikowano

Będę to się odwiedzi nie widzę innej opcji :kox: Szkoda mi tej sofi bo tam niezłe pasztety chodziły niczym wieprzowiny do bicia na święta. Coś tam w zamian jest czy lokal pozostał pusty ?

Wiesiu...naprawdę sogo w porównaniu z sofią to jak B8 przy maluchu...

będziesz zszokowany na plus :good::decayed:

Opublikowano

Sofię zabrał urząd. A wszystko przeniosło się do Sogo, (byłe Tango). Tam jest super madafaka koks. :evil:

Opublikowano

Ale co potwierdzasz?

Że nie byłeś w Sofii czy że byłeś w Sogo?

:blink::shocked::decayed:

Aydaho brachu, jestes nie na czasie :shocked: Sofii nie ma... Sogo jest w miejscu dawnego klubu disko... i daje naprawde rade :evil::kox:

za d*pami nigdy nie nadążysz :decayed:

Opublikowano

będziesz zszokowany na plus :good::decayed:

Jak na razie to mam skręconą kostkę i z gibania nici. Spać nie mogę bo mnie niepierdula jak ta lala...... :angry: Miło będzie jak ktoś tam wpadnie i zrobi foto inspekcje :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Dwa tygodnie mnie nie było więc wielkie BRY! :hi:

NIe dam rady przejżeć tego co naspamowalismy więc zakładam, że jak zwykle nic istotnego nikt nie napisał :)

Na przywitanie zdziwiona Pani, że juz wróciłem :naughty:

P.S. Ale z tym sogo utrafiliście :) Właśnie dziś przejeżdżałem tamtendy i zastanawiałem sie co to za klub sogo :)

z7170167X.jpg

Opublikowano

siema chłopcy :hi:

Opublikowano

bry - Moskal dzisiaj nie pierwszy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.