Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

hmm Poziek czy ty chcesz nam uświadomic ze czujesz sie samotny :)

dziwne wnioski :blink: za tobą nie tęskniłem :przebiegly::naughty::decayed:

Opublikowano

Wykurw! :shocked:

(...)

Prze ch*je.

Normalnie adrenalina razem z kałem musi im po kostkach cieknąć.

Wyobraźcie sobie: jedziecie tamtą dróżką krętą z filmiku, a kolo nagle źle skręca (albo wiaterek zawiewa inaczej) i ... JEB prosto w waszą szybę. Rozkwasza się jak komar.

:punk: :punk: :punk:

Opublikowano

Wyobraźcie sobie: jedziecie tamtą dróżką krętą z filmiku, a kolo nagle źle skręca (albo wiaterek zawiewa inaczej) i ... JEB prosto w waszą szybę. Rozkwasza się jak komar.

:punk: :punk: :punk:

Obawiam się ze szyba by tego nie wytrzymala.. Chyba ze kolo pada przed samochód :mysli: a potem jeszcze przez niego przejezdzasz.. :naughty:

Opublikowano

Zauważcie jak oni blisko tych skał latają. To jest prawdziwy hardcore. Miałem wrażenie momentami, że zaraz przywali reką albo nogami i się ostro pocharata. A oni mają z tego jeszcze zajawke. Ja się zastanawiam czy dam rade z 90 metrów na bangie skoczyć a oni tak dają. Szacun na dzielni mają wielki :good:

Opublikowano

Kurde gdzie tego uczą w europie ? Kox , trzeba jechać :P

Opublikowano

A oni mają z tego jeszcze zajawke. Ja się zastanawiam czy dam rade z 90 metrów na bangie skoczyć a oni tak dają.

Kiedy i gdzie skaczemy?

Opublikowano

Kiedy i gdzie skaczemy?

Ty juz sie lepiej za to nie bierz bo jeszcze coś popsujesz :wink4:

Opublikowano

A oni mają z tego jeszcze zajawke. Ja się zastanawiam czy dam rade z 90 metrów na bangie skoczyć a oni tak dają.

Kiedy i gdzie skaczemy?

Dziś. Z dachu Carrefour'a.

Wpisowe - flacha denaturatu na znieczulenie (pół przed, pół po skoku)

Nie wklejać filmików o tym jak to się skaczący na bungee obsrał, bo się zestresuję i wycofam.

Opublikowano

tak sobie własnie mysle zeby skoczyc ale chyba musiałbym iść z kimś żebym się bardziej zmotywował bo jednak 90 m to cholernie wysoko. Tymbardziej że nigdy nie skakałem. Ale chętnie się wybiore :)

http://www.jumping.pl/main.html

Opublikowano

Nie głupie to.. Pomyślimy.. Jak nie w tym roku to na wiosne napewno :D

Opublikowano

tak sobie własnie mysle zeby skoczyc ale chyba musiałbym iść z kimś żebym się bardziej zmotywował bo jednak 90 m to cholernie wysoko. Tymbardziej że nigdy nie skakałem. Ale chętnie się wybiore :)

http://www.jumping.pl/main.html

miałem możliwość dwa razy skoczyc za free na imprezach firmowych ale zrezygnowałem , cięzko byłoby sie bawić do rana z kupą w gaciach :wink4:

Opublikowano

tak sobie własnie mysle zeby skoczyc ale chyba musiałbym iść z kimś żebym się bardziej zmotywował bo jednak 90 m to cholernie wysoko. Tymbardziej że nigdy nie skakałem. Ale chętnie się wybiore :)

http://www.jumping.pl/main.html

miałem możliwość dwa razy skoczyc za free na imprezach firmowych ale zrezygnowałem , cięzko byłoby sie bawić do rana z kupą w gaciach :wink4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 14:10_________________________________________________Zastanawiam się czy nie kupic http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10167714

Opublikowano
5572_1149266825879_1653841451_372753_5773927_n.jpg
Opublikowano

5572_1149266825879_1653841451_372753_5773927_n.jpg

Polacy zawsze wiedzą gdzie sie pojechac by sie posmiać.. :decayed:

Opublikowano

tak sobie własnie mysle zeby skoczyc ale chyba musiałbym iść z kimś żebym się bardziej zmotywował bo jednak 90 m to cholernie wysoko. Tymbardziej że nigdy nie skakałem. Ale chętnie się wybiore :)

http://www.jumping.pl/main.html

miałem możliwość dwa razy skoczyc za free na imprezach firmowych ale zrezygnowałem , cięzko byłoby sie bawić do rana z kupą w gaciach :wink4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 14:10_________________________________________________Zastanawiam się czy nie kupic http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10167714

Po co?

Opublikowano

Po co?

właśnie , przecież to w gnojówie :wink4:

Opublikowano

Po co?

Żeby jezdzić.. :gwizdanie: A po co sie kupuje samochód?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.