Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sie wozi jakims mataszubiszi w dodatku na WUPEERACH

Poprawna nazwa brzmi Mastrurbashi ( swap silnika z Nissana Micry ) :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od masturbajszi to jest ta koleżanka:

http://www.tube8.com/hardcore/the-governess-french/104739/

no mega mi się podoba laska :naughty::kox:

no d*pa fajna ale nie ma jak motorniczy na urlopie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:siema: kuciapki
Opublikowano

siema gnojki :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema gnojki :hi:

spóźniłeś się do roboty :tongue4:

Opublikowano

Pokażę Wam jak skończyła żywot raggaman-owa wiagra ;( http://picasaweb.google.pl/kontakt.event/Crash#

Ja chce Carbony :tongue4: dobrze zapłace :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Kurde..to teraz jest jednego moda mniej.. ja chce moda !! Od razu bym wjebał Moskalowi kropkę :D

Moskal juz ma kropke :kox: :kox: :kox:

To tak jakbyś powiedział, że Moskal jest kulturalny

Właśnie , ja jestem baaardzo kulturalny :tongue4:

spóźniłeś się do roboty :tongue4:

z deka :wink4:

Poziek kto Cię tak rządził ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pokażę Wam jak skończyła żywot raggaman-owa wiagra ;( http://picasaweb.google.pl/kontakt.event/Crash#

Ja chce Carbony :tongue4: dobrze zapłace :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Kolkov dostał namiary na PW więc zgadajcie się i może coś z tego wyszarpiecie :decayed:

Opublikowano

Kolkov dostał namiary na PW więc zgadajcie się i może coś z tego wyszarpiecie :decayed:

jesteśmy już "po słowie" :wink4:

Opublikowano

Witam

Poziu gratulacje ! kłaniam się nisko :decayed:

joke

Idzie facio po lesie... deszcz zacina, wiatr duje, noc czarna... zmarzł

cały, patrzy - stoi samochód. Podszedł, zagląda do środka - nikogo,

drzwi otworzył, wsiadł na tylne siedzenie chroniąc się przed deszczem.

Nagle samochód ruszył... facio zgłupiał.... samochód jedzie, on siedzi

sam, za kierownicą nikogo... Nagle pojawia się owłosiona ręka, kręci

kierownicą i znika... Facio w coraz większym strachu....

Patrzy wystraszony, pojawiają się pierwsze zabudowania,w końcu

samochód zatrzymuje się przed zapuszczonym domem na skraju wsi.

Drzwi się otwierają, zarośnięty mężczyzna zagląda do środka i widząc

wkulonego ze strachu w najdalszy kąt facia pyta:

- Co tu kur*a robisz!?!

- Eeee... nic... jadę... - duka przestraszony pasażer.

- No ku*wa można ochu ... jeć!!! Ja pcham a ten k*rwa sobie jedzie....

Opublikowano

joł :) paszczaki pospolite

Opublikowano

karwa dlaczego nie mam juz kropka ??? tydzień minął ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

yo przyduptasy :decayed::hi:

Opublikowano

zarobiłem wczoraj mandacik , otóż :

Wjeżdżam do miejscowości Rypin i wlecze sie jakaś łajza przed mną 50 , to redukszyn , ogień , strąbiłem gościa i wyskakuje mi pies z lizakiem i piz*a :thumbdown:

Manewr wyprzedzania kończyłem na przejściu dla pieszych :decayed:

Podchodzi , pokazuje suszarke a tam 74 , to sie tłumacze ze gdy zaczynałem manewr to linia była przerywana a prędkość zwiększyłem w celu wyprzedzenia :good:

Pan policjant powiedział że owszem ale po wyprzedzaniu prędkość powinna wynosić 50 km/h i wyliczył mi 13 pkt z czego 9 za wyprzedzanie i 4 za prędkość :shocked:

Mówie mu ,że juz mam 13 pkt i bedzie piz*a jak mi wstawi kumulacje , no i ubłagałem go na samą prędkość 100pln i 4 pkt , ale ciepło było strasznie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 09:46_________________________________________________najlepsze było że pies mówi : "po co pan wyprzedzał , jeszcze pana strąbili" , ja mu na to, że to ja trąbiłem , on sie pyta : "dlaczego" , a ja mu : "bo jedzie taka piz*a z przodu i sie wlecze" , a on mi na to : ten pierwszy miał 54km/h :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie wiem czy było... ale specjalny dowcip dla Piotrusia :)

- Które zwierzę skacze najwyżej na świecie?

- Boberek Jeleny Isinbajewej.

Opublikowano

Bry

Opublikowano

- Które zwierzę skacze najwyżej na świecie?

- Boberek Jeleny Isinbajewej.

wizualizacja ;)

jelena%20isinbajewa

Opublikowano

Najnowszy model Audi najnowsze zdjęcia prosto z KUBY - wyspy jak wulkan gorącej..

imgp2393.jpg

imgp2391p.jpg

imgp2392c.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.