Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: wszystkim..
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal po wizycie u Jarka widzisz jakies róznice w spalaniu?[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 10:25_________________________________________________

Juz poprawione..

Opublikowano

Najnowszy model Audi najnowsze zdjęcia prosto z KUBY - wyspy jak wulkan gorącej..

imgp2393.jpg

imgp2391p.jpg

imgp2392c.jpg

Każdy chce mieć swoje Audi :decayed:

Opublikowano

nie , ponieważ instalacja LPG bierze korekcje z PB. musze zrobić logi i sprawdzić czy przepływka nie yebie sprawy , jestm wstępnie ustawiony z Bubą na podmianke przepływki i zrobienie logów , zobaczymy co z tego wyjdzie. Jarek zrobił co mógł , powiedział że jesli spalanie na Pb sie zmniejszy to LPG też wróci do normy

Opublikowano

nie , ponieważ instalacja LPG bierze korekcje z PB. musze zrobić logi i sprawdzić czy przepływka nie yebie sprawy , jestm wstępnie ustawiony z Bubą na podmianke przepływki i zrobienie logów , zobaczymy co z tego wyjdzie. Jarek zrobił co mógł , powiedział że jesli spalanie na Pb sie zmniejszy to LPG też wróci do normy

No to trzymam kciuki..

Opublikowano

No to trzymam kciuki..

no ja w sumie też :kox:

tylko brak czasu mnie ro***erdala , nie moge sie z Bubą ustawić bo albo mi nie pasuje albo jemu , i taka c**jnia sie robi

Opublikowano

- Które zwierzę skacze najwyżej na świecie?

- Boberek Jeleny Isinbajewej.

wizualizacja ;)

jelena%20isinbajewa

:decayed::good:

Opublikowano

imgp2415.jpg

Nie tylko audi jeżdzą po kubańskich drogach..

Opublikowano

:hi:

Moskal wyrazy współczucia x2 :wink4: wiesz o co biega :decayed:

Opublikowano

:hi:

Moskal wyrazy współczucia x2 :wink4: wiesz o co biega :decayed:

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

pewnie dygnął ale reką..... a to nie to samo :decayed:

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

pewnie dygnął ale reką..... a to nie to samo :decayed:

o kufa w co Wy się z samego rana bawicie :polew:

ja miałem na myśli misiaków i Toruń :cool1:

Opublikowano

krzyniek niewiem jak wy ale ja z rana to wole :sexinbed:

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających...

powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa :kox: On na pewno coś zaradzi...

i od tamtej pory cisza :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających...

powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa :kox: On na pewno coś zaradzi...

i od tamtej pory cisza :kox: :kox: :kox: :kox:

Pewnie nie może się zdecydować które polecić....... :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających...

powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa :kox: On na pewno coś zaradzi...

i od tamtej pory cisza :kox: :kox: :kox: :kox:

jak widać zaradził :naughty::decayed:
Opublikowano

dzisiaj Moskalitowi nie dygnął z rana ? :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty::polew:

Poziek a swoją drogą? Skąd wiesz??

dzwonił rano i się pytał czy nie mam jakiś proszków wspomagających...

powiedziałem, że nie mam z tym problemów narazie ale żeby nie być c**jkiem to podałem mu telefon do Wit.esa :kox: On na pewno coś zaradzi...

i od tamtej pory cisza :kox: :kox: :kox: :kox:

Pewnie nie może się zdecydować które polecić....... :polew: :polew:

niee no polecił... i dał mu te na bezsenność :kox:

Opublikowano
:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.