Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet pewnie ze przychodzą. Jak masz ochote to wpadaj a jak sie zakrecisz chwilke to nie wyjdziesz sam. gwarantuje :D:D

JAk cos to tel do mnie 512 469 832. dzwon i lecimy sie zabawic :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hornet pewnie ze przychodzą. Jak masz ochote to wpadaj a jak sie zakrecisz chwilke to nie wyjdziesz sam. gwarantuje :D:D

JAk cos to tel do mnie 512 469 832. dzwon i lecimy sie zabawic :naughty: :naughty:

człowieku przecież ja we Wrocławiu siedzę :polew: :polew: pamiętam tylko jak kiedyś go otwierali i małolatek było na pęczki :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

hornet pewnie ze przychodzą. Jak masz ochote to wpadaj a jak sie zakrecisz chwilke to nie wyjdziesz sam. gwarantuje :D:D

JAk cos to tel do mnie 512 469 832. dzwon i lecimy sie zabawic :naughty: :naughty:

człowieku przecież ja we Wrocławiu siedzę :polew: :polew: pamiętam tylko jak kiedyś go otwierali i małolatek było na pęczki :decayed: :gwizdanie:

no ale chyba do kolegi zadzwonić możesz :polew: :polew:
Opublikowano

Hornet leć kurde bo czas ci w podpisie sp***dala :D

:laghing2:

Opublikowano

Hornet leć kurde bo czas ci w podpisie sp***dala :D

\

:polew: :polew: :polew: :polew:jebłem pod blat :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 23:00_________________________________________________

no ale chyba do kolegi zadzwonić możesz :polew: :polew:

Już wiem do kogo będzie się dzwoniło o 3 nad ranem jak będzie się najebutanym hahaha zapisujcie numer macie moje pozwolenie na tel o 3 :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

do raggamana pijesz :gwizdanie: :decayed::polew: :polew:
Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

do raggamana pijesz :gwizdanie: :decayed::polew: :polew:

pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni :kox::naughty:

Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

do raggamana pijesz :gwizdanie: :decayed::polew: :polew:

pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni :kox::naughty:

wow :kox:
Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

do raggamana pijesz :gwizdanie: :decayed::polew: :polew:

pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni :kox::naughty:

Spokojnie ja w złej sytuacji nie jestem :kox:

Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

do raggamana pijesz :gwizdanie: :decayed::polew: :polew:

pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni :kox::naughty:

Spokojnie ja w złej sytuacji nie jestem :kox:

Niewazne, dla Pozka i tak jestes stracony :gwizdanie:

Opublikowano

Niewazne, dla Pozka i tak jestes stracony :gwizdanie:

Nie do końca :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Dla niektórych to już tego czasu zabrakło :gwizdanie: :kox: :kox: :kox::polew: :polew:

do raggamana pijesz :gwizdanie: :decayed::polew: :polew:

Turlaj dropsa matkojebco :evil:

Opublikowano

Buhahaha

Opublikowano

Buhahaha

Powiedział skazaniec :decayed:

Opublikowano

Buhahaha

Powiedział skazaniec :decayed:

powiedziałbym, że łon to jest jak Neo z odzysku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Buhahaha

Powiedział skazaniec :decayed:

powiedziałbym, że łon to jest jak Neo z odzysku :kox: :kox: :kox:

Jego już nie da się odzyskać :polew: :polew:

Opublikowano

Buhahaha

Powiedział skazaniec :decayed:

powiedziałbym, że łon to jest jak Neo z odzysku :kox: :kox: :kox:

Jego już nie da się odzyskać :polew: :polew:

:naughty::decayed::punk:

Opublikowano

Witajcie :hi: Małe pytanko sprawdziłbym mi ktoś dwa numery VIN ? dzięki za info

Opublikowano

Wczoraj mogłem jeden.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.