Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mayday to dobra impra..lasek nie brakuje :

halloween_dog_02.jpg

nie ma to jak dobry klaps w dupsko :evil: :

gifko_05.gif

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Potrzebuje delikatnej pomocy..trzeba mi odebrac zegary do H. z Ochoty..mógłby ktoś odebrac i wysłac mi pocztą ?

Odstawie się flaszką :wink4:

Opublikowano

Potrzebuje delikatnej pomocy..trzeba mi odebrac zegary do H. z Ochoty..mógłby ktoś odebrac i wysłac mi pocztą ?

Odstawie się flaszką :wink4:

Dawaj adres i telefon do gościa od którego trza to odebrać.

Może nawet uda mi się jutro koło południa - będę wracał z Tarnowa i od razu wrzuciłbym na pocztę.

Jak nie to w ciągu tygodnia-pracuję teraz na Ochocie, to jakoś wieczorem.

BTW. Czemu kolo nie może Ci od razu wysłać? Nie chce się gnojkowi :D

No, i wyszło, że sie na flaszkę uchciwiłem :decayed:

Opublikowano

Potrzebuje delikatnej pomocy..trzeba mi odebrac zegary do H. z Ochoty..mógłby ktoś odebrac i wysłac mi pocztą ?

Odstawie się flaszką :wink4:

odstaw flaszke i pogadamy :decayed:,,. Gdzie, kiedy i w jakich godzinach?..

Opublikowano

Dawaj adres i telefon do gościa od którego trza to odebrać.

Może nawet uda mi się jutro koło południa - będę wracał z Tarnowa i od razu wrzuciłbym na pocztę.

Jak nie to w ciągu tygodnia-pracuję teraz na Ochocie, to jakoś wieczorem.

No, i wyszło, że sie na flaszkę uchciwiłem :decayed:

Napisałem do kolesia żeby podesłał mi namiary, jak będę miał to podeśle Ci smsem :hi:

Pewnie nie chce mu się po pocztach ganiac :tongue4:

No, i wyszło, że sie na flaszkę uchciwiłem :decayed:

Ostatnia Ci nie smakowała :bicz3:

Że niby mało męska..to teraz dostaniesz 2L spirytu 96 % :kox::D

Opublikowano

Siema zakazane gęby :kox:

Czytam ochota to mój rewir :gwizdanie: pomogę Ragusiowi :naughty: a tu kolejka po flaszkę się zrobiła :polew:

Opublikowano

Jak o spirolu napisał, to jeszcze więcej chętnych będzie.

Słyszałem, że nawet Poziomkowy dresy ubrał i Evelinę już grzeje :D

(...)

Ostatnia Ci nie smakowała :bicz3:

Że niby mało męska..to teraz dostaniesz 2L spirytu 96 % :kox::D

Dałeś sie wkręcić.

Ja to nawet jakbyś obiecał litrę borygo, to też byłbym zachwycony :decayed:

Opublikowano

Jak o spirolu napisał, to jeszcze więcej chętnych będzie.

Słyszałem, że nawet Poziomkowy dresy ubrał i Evelinę już grzeje :D

(...)

Ostatnia Ci nie smakowała :bicz3:

Że niby mało męska..to teraz dostaniesz 2L spirytu 96 % :kox::D

Dałeś sie wkręcić.

Ja to nawet jakbyś obiecał litrę borygo, to też byłbym zachwycony :decayed:

Czy spiryt czy borygo to i tak się już nie łapię :no:

Opublikowano

ja mieszkam na ochocie :naughty: jak cos to PW

Opublikowano

Ja to nawet jakbyś obiecał litrę borygo, to też byłbym zachwycony :decayed:

no to już przesada albo desperacja :kox:

jak coś to robię nalewkę i posiadam też "uśmiech sołtysa" "księżycówkę" czy jak tam to inaczej zwał :decayed:

Opublikowano

Szfagier powiem ci, że załamałeś mnie...jeden sms, PW, telegram i jutro byłbym tam z rana...

:kox:

Staję do wyścigu o te flaszkę :decayed: Będę jutro najszybciej ze wszystkich :cool1:

Opublikowano

Szfagier powiem ci, że załamałeś mnie...jeden sms, PW, telegram i jutro byłbym tam z rana...

:kox:

Staję do wyścigu o te flaszkę :decayed: Będę jutro najszybciej ze wszystkich :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Ty mieszkasz w hrabstwie Nadarzyn i nie chciałem Ci parówki zawracac :wink4:

Ja to nawet jakbyś obiecał litrę borygo, to też byłbym zachwycony :decayed

Borygo to mogę dac na popitę..tak jak mówiłem 2L czystego spirytu 96%.. :naughty::kox:

Zagramaniczny.. Dogadasz się z Poźkiem..rozrobicie i wyjdzie 4 litry dobrego koxu :kox: :kox:

Ten trun oddziela mężczyzn z wielkimi orzechami od zwykłych szargaczy stulejkowych :polew: :polew: :good:

Opublikowano

Ten trun oddziela mężczyzn z wielkimi orzechami od zwykłych szargaczy stulejkowych :polew: :polew: :good:

j**any :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dogadasz się z Poźkiem..rozrobicie i wyjdzie 4 litry dobrego koxu :kox: :kox:

spoko loko

jak dobrze pójdzie to i ty będziesz na degustacji :decayed:

w końcu rok już ponad minął, Wiciu powoli puszcza w niepamięć moje przewinienia (skleroza jak przypuszczam) i za niedługi czas zabawimy się ponownie :kox:

Opublikowano

Dogadasz się z Poźkiem..rozrobicie i wyjdzie 4 litry dobrego koxu :kox: :kox:

spoko loko

jak dobrze pójdzie to i ty będziesz na degustacji :decayed:

w końcu rok już ponad minął, Wiciu powoli puszcza w niepamięć moje przewinienia (skleroza jak przypuszczam) i za niedługi czas zabawimy się ponownie :kox:

Ja powiedziałem..przed świętami na śledzika przyjadę :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

Ja powiedziałem..przed świętami na śledzika przyjadę :decayed::kox: :kox:

oby Wiciu tym razem się nie wykręcił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja powiedziałem..przed świętami na śledzika przyjadę :decayed::kox: :kox:

oby Wiciu tym razem się nie wykręcił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To już sprawa dżentelmeńska..także Witek raczej nie odmówi :hi:

..w przeciwnym razie z całym szacunkiem do niego..nazwę go pantoflarską pipuszką i co gorsza.. seniorem niezdolnym do zabawy :cool1::decayed:

Opublikowano
seniorem niezdolnym do zabawy

fiu fiu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.