Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Flyer, łączę się z Tobą w bólu.. też ostatnio wrzuciłem kotleta.

A tak na marginesie, to ktoś miał pojęcie :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurfa... w takim razie juz wiecej tu nic nie pisze, bo za tym calym spamem nie nadazam :polew:

Opublikowano

kurfa... w takim razie juz wiecej tu nic nie pisze

No nie obrażaj się :cool1: Nie jest tak źle! Każdemu się może zdażyć.

Ale KROPA, to mógłbyś sobie cyknąć... :polew:

z7205455X.jpg

Fajna :)

Ale są lepsze !!! :kox:

Opublikowano

Still - jak dla mnie ta tez jest :kox:

Opublikowano

Normalna fajna dupensja z normalnym cycem a nie jakieś plastiki wyciągana myszką :decayed:

Wcięcie w tajlandiiiiiiiiiiiiii i zajeafajne bioderunia :rolleyes:

Opublikowano

Nic mnie nie boli, giejem tez nie jestem. A tej lasce duzo brakuje. Nic specjalnego.

Opublikowano

Nic mnie nie boli, giejem tez nie jestem. A tej lasce duzo brakuje. Nic specjalnego.

Nie no może to niejst najlepsza laska z tu w klejonych, ale i tak jest b. fajna.

A między :slina: a :sick3: jest jeszce wiele stopni pośrednich w ocenie urody.

:sick3: to jest

ugly-girl-feed.jpg

bądź

l_d0c8759fd61f35d55130f3eef762a9ee.jpg

smacznego :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Al dobrze ze tylko to pierwsze zdjecie mi sie otworzyło.. :)

A jesli mi chcesz obrzydzić życie to Ci sie nie uda.. :naughty:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 16:11_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1626767,0,,jak_utrudnic_zycie_mieszkancom_wybierz_absurd_tygodnia,wiadomosc.html

Opublikowano

Ale KROPA, to mógłbyś sobie cyknąć... :polew:

niech Lukas zrobi ankiete czy należy sie kropa Flyerowi za nie używanie "szukajki"

Opublikowano
:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:
Opublikowano

Ale KROPA, to mógłbyś sobie cyknąć... :polew:

niech Lukas zrobi ankiete czy należy sie kropa Flyerowi za nie używanie "szukajki"

:polew: Uwielbiam ankiety :polew:

Opublikowano

to ciemne audi b5 co zawadziło i ścięło lewe słupki to od nas ktoś ?

Opublikowano
  • Autor

to ciemne audi b5 co zawadziło i ścięło lewe słupki to od nas ktoś ?

gdzie :?:

Opublikowano

Aydaho, okresl sie raz na zawsze zią... bo widze, ze nowu furacza sprzedajesz :D

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

Opublikowano

Aydaho, okresl sie raz na zawsze zią... bo widze, ze nowu furacza sprzedajesz :D

cieżko to gówno sprzedac

Opublikowano

Za taką kasę :( Spuść dyszkę i się dogadamy :naughty:

W góra 10 minut :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.