Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

nagrałeś filmik :naughty::kox:

ta kur.wa nie miałem co robić...

ręce miałeś zajęte - to wiadomo , ale fona mogłeś w zębach trzymać :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

nagrałeś filmik :naughty::kox:

ta kur.wa nie miałem co robić...

ręce miałeś zajęte - to wiadomo , ale fona mogłeś w zębach trzymać :good:

chyba nie za bardzo... przymarzł by mu :naughty:
Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

nagrałeś filmik :naughty::kox:

ta kur.wa nie miałem co robić...

ręce miałeś zajęte - to wiadomo , ale fona mogłeś w zębach trzymać :good:

chyba nie za bardzo... przymarzł by mu :naughty:

chłopie ,on miał tak gorący oddech ,że obawiałbym sie o zaparowanie obiektywu :kox:

Opublikowano
  • Autor

mi też się zdarza jeździć na oparach ale jeszcze mi nie zgasł :wink4: w zimie to nie schodzę na mniej jak pół zbiornika :wink4:

mi też się nie zdarzyło jeszcze, ale troszkę korka z rana i wieeesz wykańczyło się, stacja była tuż tuż i gdyby nie czerwone światło to bym dojechał...

ręce miałeś zajęte - to wiadomo , ale fona mogłeś w zębach trzymać :good:

:ssij: cycku ja przynajmniej nie muszę tankować co 200km :decayed:

Opublikowano

ja przynajmniej nie muszę tankować co 200km :decayed:

ja też , tankuje co 330 :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja przynajmniej nie muszę tankować co 200km :decayed:

ja też , tankuje co 330 :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sialoooooony :naughty:

Opublikowano

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

Tyyyy... ale na tym skrzyzowaniu stacja przeciez jest, co za nieeefaaaart :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

kuwra jaka akcja, skończyła mi się waha i pchałem samochód przez skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki :wallbash:

Tyyyy... ale na tym skrzyzowaniu stacja przeciez jest, co za nieeefaaaart :polew:

no pisałem 30m przed stacją :wallbash:

Opublikowano

ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma :wink4:,moja poleciala razem z lakierem z klapy

Kokos ja zamówilem 10szt. ale mam je w Lwo a dzis mnie nie bedzie na spocie. WIec jakby co to bede pamietał o Tobie

Tak wogole to SIEMA

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 09:32_________________________________________________

d1.jpg

d2.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"Jesteś mą podporą, razem tworzymy pare

ja daje koło zapasowe ty kręcisz lewarek" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

E tam. Ich kawałek "Brudny Dres" był lepszy :)

A tak wogóle to :bry:

Opublikowano

miśki to na prawdę nikt nie ma starej tarczy ham 288mm ?

Opublikowano

miśki to na prawdę nikt nie ma starej tarczy ham 288mm ?

Po co Ci ona? Jedz na szrot moze tam bedą mieli...[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1626836,0,,tak_wlamalismy_sie_na_strone_uw,wiadomosc.html

"Włamać się na stronę Uniwersytetu Warszawskiego może nawet dziecko - mówili hakerzy m0rph i b00y4k4, którzy byli gośćmi Miejskiego Reportera." :naughty:

Opublikowano

miśki to na prawdę nikt nie ma starej tarczy ham 288mm ?

nie wiem czy nie mam....lokne dzisiaj w :trytytka garage" i dam ci znać :wink4:

Opublikowano

miśki to na prawdę nikt nie ma starej tarczy ham 288mm ?

nie wiem czy nie mam....lokne dzisiaj w :trytytka garage" i dam ci znać :wink4:

dzięks :wink4:
Opublikowano

miśki to na prawdę nikt nie ma starej tarczy ham 288mm ?

Po co Ci ona? Jedz na szrot moze tam bedą mieli...[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:07_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1626836,0,,tak_wlamalismy_sie_na_strone_uw,wiadomosc.html

"Włamać się na stronę Uniwersytetu Warszawskiego może nawet dziecko - mówili hakerzy m0rph i b00y4k4, którzy byli gośćmi Miejskiego Reportera." :naughty:

Na szybko sprawdziłem wyszukiwarke. Każdy idiota zhackuje ją w 10 sekund :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.