Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za taką kasę :( Spuść dyszkę i się dogadamy :naughty:

W góra 10 minut :D

jedz do DE i powiedz niemcowi "Spusc Pan dyszke i się dogadamy" :decayed: droga wolna

pozatym kupiec już jest więc ogłoszenie nieaktualne :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem o co Ci chodzi..

Opublikowano

chodzi mi o to że 'nie' :decayed:

Opublikowano

Dobra.. Panie: "Nie opuszczę ani centa" ..

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:
Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

Opublikowano

Kufa ja też :thumbdown:

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

no to po ptakach :confused4: może ktoś inny ma???
Opublikowano

Jeśli bardzo Ci się pali to zadzwoń do takiego filipowskiego.. Ja u niego zmieniałęm niedawno, co jakiś czas ktos podjeżdza.. Moze ma. Może nie ma, ale jeśli ci są bardzo potrzebne..

Opublikowano

potrzebuje na jutro jedną sztukę :notworthy:

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

no to po ptakach :confused4: może ktoś inny ma???

złom zbieramy ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma :wink4:,moja poleciala razem z lakierem z klapy

Opublikowano

Aydaho, okresl sie raz na zawsze zią... bo widze, ze nowu furacza sprzedajesz :D

cieżko to gówno sprzedac

Poczekaj, kupisz Passata 2.0TDI, pojezdzisz troche... i tez bedzie gowno :decayed:

Oczywiscie nie zycze ;)

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

no to po ptakach :confused4: może ktoś inny ma???

złom zbieramy ? :decayed: :decayed:

jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne :polew:

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

no to po ptakach :confused4: może ktoś inny ma???

złom zbieramy ? :decayed: :decayed:

jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne :polew:

polecasz z doświadczenia :kox::cool1:
Opublikowano

jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

no to po ptakach :confused4: może ktoś inny ma???

złom zbieramy ? :decayed: :decayed:

jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne :polew:

polecasz z doświadczenia :kox::cool1:

skad wiesz? sprawdza sie za***iście,zaloz to sie przekonasz :good::wink4:

Opublikowano

Ktoś od nas jeżdził ciemnozielonym (moskalowym), Avantem - grill bez znaczka, lampy zespolone Angeleyesy ?

Roztrzaskał się dzisiaj o ciężarówkę. Widziałem w tv. Ale nie pamiętam ulicy :kwasny: Jakaś jedna z większych ulic w warszawie.

właśnie o tym pisałem wyżej [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 20:04_________________________________________________pany ma ktoś może tarczę hamulcową 288mm ? taką po wymianie, żeby nie była popękana i zwichrowana :wink4:

kutfa wyjebalem 2 sztuki dopiero co :thumbdown:

no to po ptakach :confused4: może ktoś inny ma???

złom zbieramy ? :decayed: :decayed:

jebnij kobicie talerz z kuchni to bedziesz mial ceramiczne :polew:

polecasz z doświadczenia :kox::cool1:

skad wiesz? sprawdza sie za***iście,zaloz to sie przekonasz :good::wink4:

ale nie wiem czy mi w fele wejdą mam tylko 16" :gwizdanie:
Opublikowano

ma ktos naklejki klubowe w nadmiarze? wiem ze Nosfer ma znaczek na grilla albo tylko sie chwalil ze ma :wink4:,moja poleciala razem z lakierem z klapy

Naklejki też ma.

Opublikowano

no ale pany poważnie nie ma nikt jednej tarczy 288mm :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.