Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Raguś na wodza to ja muszę zasłużyć :embarrassed: ... ale miło mi :naughty:

..jakbyśmy tera pili kielicha to bym Ci powiedział tak " Nie pier**l Pixi " :decayed::wink4:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 00:25_________________________________________________wirtualnie to można pospacerować po Wawie na zumi.pl :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raguś na wodza to ja muszę zasłużyć :embarrassed: ... ale miło mi :naughty:

..jakbyśmy tera pili kielicha to bym Ci powiedział tak " Nie pier**l Pixi " :decayed::wink4:

Panowie, ale wirtualnie też można :decayed:... przecież to XXI wiek :kox:

:drinks: no to na zdrowie Pawelec :good:

P.S. Bułkę przez bibułkę a chu.ja gołą ręką :kox: [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 00:27_________________________________________________

Panowie, ale wirtualnie też można :decayed:... przecież to XXI wiek :kox:

Wirtualne to znaczy do d*py :decayed:

Czekoladowe oczko zawsze na czasie :kox:

Raguś na wodza to ja muszę zasłużyć :embarrassed: ... ale miło mi :naughty:

..jakbyśmy tera pili kielicha to bym Ci powiedział tak " Nie pier**l Pixi " :decayed::wink4:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 00:25_________________________________________________wirtualnie to można pospacerować po Wawie na zumi.pl :naughty:

Gregory :baseball:

Nie czepiaj się :tongue4:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 00:31_________________________________________________A co Wy Młodzieży jeszcze nie śpicie .... dzieciaki nie dają spać - karmienie ???

Dobra dobra wiem stary to się zna :gwizdanie:

Ja nie śpie bo stara mi nie dała( akcja znicz czy co??? ) i muszę odreagować i z Kimś pogadać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie śpie bo stara mi nie dała( akcja znicz czy co??? )

"AKCJA ZNICZ" :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

eeeeeeeee ....

Opublikowano

Ja nie śpię bo stara mi nie dała( akcja znicz czy co??? )

"AKCJA ZNICZ" :laghing2: :laghing2: :laghing2:

To jak to nazwiesz 01.11.2009 r :embarrassed::no: i nie ma Ciotki z Ameryki :polew:

No i dzieciaki już dawno kimają , yyy znaczy się śpią :>

NIE NIE NIE :thumbdown: na stare lata nie będę jeździł na ręcznym :embarrassed: nawet o tym nie myślcie :wallbash: - bez podtekstów :gwizdanie:

Już wiem !!!! nic tak zębów nie wybiela ..... jak mineta co niedziela :: .... narka Pany idę przyatakować starą - przecież dziś niedziela :evil:

Dobrej nocki Wszystkim :hi:

Opublikowano

Ja nie śpie bo stara mi nie dała( akcja znicz czy co??? )

"AKCJA ZNICZ" :laghing2: :laghing2: :laghing2:

To jak to nazwiesz 01.11.2009 r :embarrassed::no: i nie ma Ciotki z Ameryki :polew:

No i dzieciaki już dawno kimają , yyy znaczy się śpią :>

NIE NIE NIE :thumbdown: na stare lata nie będę jeżdził na ręcznym :embarrassed: nawet o tym nie myślcie :wallbash: - bez podtekstów :gwizdanie:

Już wiem !!!! nic tak zębów nie wybiela ..... jak mineta co nieziela :naughty: .... narka Pany idę przyatakować starą - przecież dziś niedziela :evil:

Dobrej nocki Wszystkim :hi:

pewno Ci już nie kocha :decayed:

Opublikowano

Albo ma wibrator :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Albo ma wibrator :polew: :polew: :polew:

to wyciągnij jej baterie, znowu będziesz najlepszy :polew: :polew:

Opublikowano
:bry: dziewczyny :polew:
Opublikowano

:kox: joł

Opublikowano
:bry::kawa::palacz:
Opublikowano

bry :wink4:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 12:18_________________________________________________

Albo ma wibrator :polew: :polew: :polew:

to wyciągnij jej baterie, znowu będziesz najlepszy :polew: :polew:

jechane :polew: :polew:
Opublikowano

Mordki potrzebuję pilnie jutro sprawdzić jeden numer VIN auta.Znacie kogoś kto ma taką możliwość jeśli tak to proszę o kontakt na PW lub GG :mysli:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

a ja 8 euro

no to nas przebiłeś :wallbash::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.