Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi sprzeglo siada... :thumbdown::kox:

Telepie mi cala buda na jalowym jak ch*j :kox:

chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie :kox::polew::tongue4:

Moskal ma dziś gorszy dzień. Chyba nie udało sie uciec ksiedzu.. :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi sprzeglo siada... :thumbdown::kox:

Telepie mi cala buda na jalowym jak ch*j :kox:

to chyba nie od sprzęgła - na jałowym sprzęgło nie hula. Pewnie wtryski się posrały [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:08_________________________________________________

A mi sprzeglo siada... :thumbdown::kox:

Telepie mi cala buda na jalowym jak ch*j :kox:

chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie :kox::polew::tongue4:

Moskal ma dziś gorszy dzień. Chyba nie udało sie uciec ksiedzu.. :naughty:

Moorph - sorry za takie wyznanie ale .... wyrumotałbym Twojego avatara :naughty: :naughty:

Opublikowano

to chyba nie od sprzęgła - na jałowym sprzęgło nie hula. Pewnie wtryski się posrały

Raczej od sprzegla... bo wciskajac pedal sprzegla tez sie dziwnie dzieje - mam taki "przeskakujacy opor" :gwizdanie:

Chociaz ani sie nie slizga, ani nie wibruje nic przy przyspieszaniu (czyli dwumas).

Ruszajac na jedynce bez gazu czuc przez chwile tylko szarpanie delikatne.

Opublikowano

A mi sprzeglo siada... :thumbdown::kox:

Telepie mi cala buda na jalowym jak ch*j :kox:

chłopie to nie techniczny żebyś sie chwalił sprzegłem przy swojej padlinie :kox::polew::tongue4:

Moskal ma dziś gorszy dzień. Chyba nie udało sie uciec ksiedzu.. :naughty:

wrecz przeciwnie. dzisiaj jest dzien dobroci dla zwierzat :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moorph - sorry za takie wyznanie ale .... wyrumotałbym Twojego avatara :naughty: :naughty:

avatarek :kox:czasem nie patrze co on pisze

Mój cukierek dziś otrzyma....

Lampy zmień bo te lexusowe są :sick3:

Opublikowano

Moorph - sorry za takie wyznanie ale .... wyrumotałbym Twojego avatara :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal ma dziś gorszy dzień. :naughty:

pierwszy dzień w pracy po urlopie , mam wrażenie że nikt tu nic nie robił z papierami i czekali az wróce :confused4:

Opublikowano

Lampy zmień bo te lexusowe są :sick3:

Grzesiu szczerze mówiąc to myślałem ze będą lepiej wyglądały.. I pewnie tak też zrobie, wróce do ORI. Chociaż zobaczymy.. [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:35_________________________________________________

Moskal ma dziś gorszy dzień. :naughty:

pierwszy dzień w pracy po urlopie , mam wrażenie że nikt tu nic nie robił z papierami i czekali az wróce :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: Też tak mam zawsze..

Opublikowano

Moorph - sorry za takie wyznanie ale .... wyrumotałbym Twojego avatara :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty:

na zdjęciu to MoorPH , zrobił fote do NK

i co Aydaho , dalej byś go wyrumotał ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:36_________________________________________________

Grzesiu szczerze mówiąc to myślałem ze będą lepiej wyglądały..

poka te lampy , lexusy ???

Opublikowano

poka te lampy , lexusy ???

Moskal zrobie foto to zapodam

Opublikowano

daj linka

Opublikowano

e692fd57a6.jpeg

JAka sucz..

ac3cd8f87d.jpeg

Opublikowano

i co Aydaho , dalej byś go wyrumotał ?? :naughty

te poślady mnie hipnotyzują :sexinbed: jestem bezsilny

Opublikowano

i co Aydaho , dalej byś go wyrumotał ?? :naughty

te poślady mnie hipnotyzują :sexinbed: jestem bezsilny

Adaś nie zapędzaj sie.. Ja wole kobiety.. :tongue4: Nie masz u mnie najmniejszych szans :decayed:

Opublikowano

to chyba nie od sprzęgła - na jałowym sprzęgło nie hula. Pewnie wtryski się posrały

Raczej od sprzegla... bo wciskajac pedal sprzegla tez sie dziwnie dzieje - mam taki "przeskakujacy opor" :gwizdanie:

Chociaz ani sie nie slizga, ani nie wibruje nic przy przyspieszaniu (czyli dwumas).

Ruszajac na jedynce bez gazu czuc przez chwile tylko szarpanie delikatne.

to nie dwumas ( o ile jest takowy w 2,5 TDI ) - szarpanie przy ruszaniu znaczy że docisk w rozsypce. Tak czy siak sprzegło do roboty.

Dwumas słychać przy gaszeniu, i na gorąco bardziej bije niż na zimno.

Telepka raczej z motorowni wynika. Zapytaj Spanka - on jest najmądrzejszy przeca :decayed: [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 14:31_________________________________________________

i co Aydaho , dalej byś go wyrumotał ?? :naughty

te poślady mnie hipnotyzują :sexinbed: jestem bezsilny

Adaś nie zapędzaj sie.. Ja wole kobiety.. :tongue4: Nie masz u mnie najmniejszych szans :decayed:

nie mam nic przeciwko kobietom jeżeli mają taki poślad :naughty:

Opublikowano

wszystko fajnie pieknie.. Ale ile ta sjesta moze trwac? [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________jpg.php?858158,33185,805210,8fd46ac1b184a43143132d16d4163560,2,amE1OC5qcGc=

jpg.php?858158,33185,805213,01c88e3c60a0425773cb02fb12ba6581,2,MS5qcGc=

jpg.php?858158,33185,805995,58c94098d22aaf018195a95ca824312d,2,SU1HXzE4MTEuSlBH

jpg.php?858158,33185,805996,e81f7e42c5af0baac97190fc36ee3c19,2,SU1HXzE4MDYuSlBH

jpg.php?858158,33185,806027,945f9c38d7882bb6c09a9c7cda3fdf01,2,TWUgU3dlZXR5LmpwZWc=

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.