Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ale k**wiszon, dziwka bez szkoły...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najs suuuucz :naughty:

kto ma ochotę pomóc mi z założeniem xenonów oraz kufateciem? :kox::rolleyes:

Opublikowano

lachon straszny :sick3:

Opublikowano

daje dyche :naughty:

Za dychę to Ci opyle vunderbaum zwietrzałe :decayed:

Opublikowano

daje dyche :naughty:

Za dychę to Ci opyle vunderbaum zwietrzałe :decayed:

nie to nie :gwizdanie:
Opublikowano

Dobry szlauf :decayed:

Ja lubię bardziej subtelne na twarzy ;)

jpg.php?905995,35235,854441,eb1b51d57b155011747723ec9aa9b5ae,2,eWh0LmpwZw==

To jest pocisk w moim guście :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Za ile ta druga RS4 była wystawiona? Bo aukcja się skończyła :( Może jakiegoś RS tu wyszarpie.

Tu w mediolanie jest zakaz jazdy samochodów Benzyna EURO 0, i diesel do euro 2. Sprzedają je za bezcen. A oprócz tych najnowszych euro, to cała reszta musi bulić żeby wjechać od 5 euro do 8. Masakra.

Opublikowano

Tu w mediolanie jest zakaz jazdy samochodów Benzyna EURO 0, i diesel do euro 2. A oprócz tych najnowszych euro, to cała reszta musi bulić żeby wjechać od 5 euro do 8. Masakra.

Normy czystości spalin to SHIT! :sick3:

Opublikowano

Za ile ta druga RS4 była wystawiona? Bo aukcja się skończyła :( Może jakiegoś RS tu wyszarpie.

Tu w mediolanie jest zakaz jazdy samochodów Benzyna EURO 0, i diesel do euro 2. Sprzedają je za bezcen. A oprócz tych najnowszych euro, to cała reszta musi bulić żeby wjechać od 5 euro do 8. Masakra.

:naughty: :naughty: :naughty:

Ja mam zamiar się wypuścic pod koniec miesiąca ;)[br]Dopisany: Listopad 16, 2009, 10:56:34 _________________________________________________

:hi:

Ale k**wiszon, dziwka bez szkoły...

Odpowiedź na poziomie seryjnego mordercy z kompleksem edypa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spicie? :shocked:

Ja pracuje... :D

Opublikowano
  • Autor

Spicie? :shocked:

Ja pracuje... :D

nie jesteś sam :decayed:

Opublikowano

Od razu razniej... :kox:

Pewnie jeszcze z godzinka i do domu... :pali:

Opublikowano
  • Autor

Od razu razniej... :kox:

Pewnie jeszcze z godzinka i do domu... :pali:

Michau przecież Ty nie palisz :wink4:

no ja też za godzinke śmigam do domu bo już mnie kurwica bierze...

Opublikowano

pierwszy :) joł faken bjaczes :)

Opublikowano

Drugi :)

Opublikowano

czeci kondony :hi:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 06:41_________________________________________________

lachon straszny :sick3:

jak widze takie du.py to jestem za aborcją.

jak można tak wyglądać??? i najgorsze jest to , że niektórym to sie podoba :decayed::sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

a jakby sie obudzili rano na kacu obok niej , tapeta zmyta z ryja , to nie wiem czym by spierdalali , oknem , kominem.......

Opublikowano

Ciemno było dziewczynki - NIE LICZY SIĘ !!! :decayed:

a zatem : PIERWSZY :dance:

ps. Malik czy może juz eSa wypluła coś dla mnie :naughty: [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 06:56_________________________________________________

Spicie? :shocked:

Ja pracuje... :D

nie jesteś sam :decayed:

bzykacie ta samą panne czy jak ??? :decayed:

Opublikowano

Ciemno było dziewczynki - NIE LICZY SIĘ !!! :decayed:

w moim przypadku było szarawo , liczy sie czy nie ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Ciemno było dziewczynki - NIE LICZY SIĘ !!! :decayed:

w moim przypadku było szarawo , liczy sie czy nie ?? :gwizdanie:

nie bo szarawo to jest dopiero teraz - Twoje "szarawo" to była mgła :decayed: [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 06:59_________________________________________________

czyja to furmanka ?? spotkany dzisiaj rano na Tacho, jechaliśmy aż do Łazienkowskiej i zero reakcji na moje mruganie :decayed:

a4klub.jpg

Opublikowano

Moja. Myślę sobie co za gość ciągle mruga:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.