Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moja. Myślę sobie co za gość ciągle mruga:)

ale na wisłostradzie walczyłeś dzielnie :decayed: dziwie się tylko że mojej lepki nie zauważyłeś nejbur

Opublikowano

Od niedawna jestem członkiem Klubu i nie mam nawyków szukania naklejek na samochodach :decayed:

Opublikowano

Strzała patafiany, ale wasz dawno nie widziałem. Na tą moją wieś jenternet dolata z miesięcznym opóźnieniem. :decayed:

Opublikowano

czyja to furmanka ?? spotkany dzisiaj rano na Tacho, jechaliśmy aż do Łazienkowskiej i zero reakcji na moje mruganie :decayed:

Bał się :kox:

Opublikowano

czyja to furmanka ?? spotkany dzisiaj rano na Tacho, jechaliśmy aż do Łazienkowskiej i zero reakcji na moje mruganie :decayed:

Bał się :kox:

zobaczył takiego gbura za sterem to jak miał reagować :decayed:

Opublikowano

No raczej.. Innaczej nie mógł.

Dajcie jakies dupeczki na rano :naughty:

Opublikowano

Mieliście może jakieś problemy z ESP? Zapala się mi czasem kontrolka. Czytałem coś o tym na forum, że to może być czujnik pod pedałem gazu lub zawilgocony chyba sterownik. Ale tam było opisane połączenie kontrolki ESP ze świecami żarowymi.

Opublikowano

431832.jpg

431868.jpg

Opublikowano

hello ktos wybiera sie na spocik dzis?

Opublikowano
:kox::bry::siema::vaglogi:
Opublikowano

hello ktos wybiera sie na spocik dzis?

Na pewno ktoś będzie..

Ja mialem wpaść, ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo się umówiłem w jednej sprawie po pracy.

Ale może jakoś się obrobię to na pewno podjadę.

Opublikowano

bo się umówiłem w jednej sprawie po pracy.

Jakaś dupeczka na boku ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie z Poźoźkiem :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo się umówiłem w jednej sprawie po pracy.

Jakaś dupeczka na boku ? :naughty: :naughty: :naughty:

Przecież mam czas do ostatniego dnia Maja 2010 :kox:

Takie ustalenia z przyszłą żoną :naughty:

Opublikowano

Przecież mam czas do ostatniego dnia Maja 2010 :kox:

Takie ustalenia z przyszłą żoną :naughty:

Ty to się potrafisz ustawić :kox:

Opublikowano

Mieliście może jakieś problemy z ESP? Zapala się mi czasem kontrolka. Czytałem coś o tym na forum, że to może być czujnik pod pedałem gazu lub zawilgocony chyba sterownik. Ale tam było opisane połączenie kontrolki ESP ze świecami żarowymi.

to chyba nie pedał gazu tylko hamulca - jak chcesz mam gdzies w samochodzie sprawny czujnik - podmienisz na spocie i powinno być ok

U mnie objaw był taki że walił kontrolką BRAKE na FIS a wynikiem tego było za niskie napiecie podczas rozruchu i gdy wartość spadał poniżej 11V FIS wywalał taki komunikat. Po wymienie AQ było OK ...za to zegary wyjebało w kosmos :decayed:

Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich - w czasie jazdy zapalało się ESP - po wymianie czujnika położenia ped.hamulca - jest OK.

Opublikowano

Przecież mam czas do ostatniego dnia Maja 2010 :kox:

Takie ustalenia z przyszłą żoną :naughty:

Ty to się potrafisz ustawić :kox:

Sam byłem w szoku :polew:

Opublikowano

Wiem że AndyN miał podobne objawy do Twoich ale....

....założył drugi moduł Bluetooth i problem zniknął jak ręką odjął. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.