Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Laska taka sobie

Jakby się rozkraczyła przed tobą to nie pozgrywałbyś ogiera i orgazm byłby szybciej niż myślisz :decayed::D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra dziewczyny ja uciekam.. COś w domku moze wymyśle i wrzuce.. :)

Opublikowano

Laska taka sobie

Jakby się rozkraczyła przed tobą to nie pozgrywałbyś ogiera i orgazm byłby szybciej niż myślisz :decayed::D

Nie mówie, ze nie zajrzałbym jej tam gdzie słońce niedochodzi :dziura::naughty:

Opublikowano

moskal a jakąś ciekawą ofertę teraz mają ?

przez pierwsze 6 miechó 43 pln , nast 6 - 73 , nast 12 - 108 pln , nagrywarka HD , full pakiet z canalem , hbo , wszystkimi HD , i tak mi sie konczy umowa wiec brałbym tak czy tak

i do tego LG fullHD 23" gratis , tylko umowa na 24 miechy

Opublikowano

Nie mówie, ze nie zajrzałbym jej tam gdzie słońce niedochodzi :dziura: :naughty

Dziewcze za***iste..te noooogi :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Bondziorno :hi:

Ragga, masz jakies info odnosnie obszywania kierownic?

Pytam, bo w którymś topicu pisałes ze moze cos zalatwisz po klubowej zniżce :wink4:.

Opublikowano

Ragga, masz jakies info odnosnie obszywania kierownic?

Pytam, bo w którymś topicu pisałes ze moze cos zalatwisz po klubowej zniżce :wink4:.

Ta :naughty:

Moja mamuśka będzie zajmowała się szyciem kierownic, mieszków..byc może flokiem :naughty:

Ceny będą sporo konkurencyjne:

Kiera - ok. 100 zł

Mieszek - ok 30 zł

Skóra naturalna perforowana lub gładka i kolory będą do wyboru.

Start będzie w połowie grudnia :wink4:

Opublikowano

Ooo, dobrze wiedzieć :>

Jak Ci sie widzi cos takiego? :naughty:

762b898a86b14a6b.jpg

Opublikowano

No problemo :good:

Ja powiem tylko tyle..lepiej zrobic całą perforowaną :wink4:

Miałem u siebie w A4 po całości perforowaną i naprawdę dobrze się trzymała..łapa tak się nie ślizgała/pociła ;)

Ponadto lepiej wygląda :naughty:

Nici to jak kto ma fanaberie..ja miałem czarne :wink4:

Opublikowano

Ragga, masz jakies info odnosnie obszywania kierownic?

Pytam, bo w którymś topicu pisałes ze moze cos zalatwisz po klubowej zniżce :wink4:.

Ta :naughty:

Moja mamuśka będzie zajmowała się szyciem kierownic, mieszków..byc może flokiem :naughty:

Ceny będą sporo konkurencyjne:

Kiera - ok. 100 zł

Mieszek - ok 30 zł

Skóra naturalna perforowana lub gładka i kolory będą do wyboru.

Start będzie w połowie grudnia :wink4:

to masz już pierwszego Klyenta - moja jest gładka jak kolano 18-tki :decayed:

Opublikowano

Tylko nie wiem, na tej kierze przedliftowej którą mam, jakoś dziwnie to wygląda :disgust:

Przykładowe foto:

001384c10cb2ebaemed.jpg

Opublikowano
  • Autor

no co tam kuciapy, co z tym chu... kut... pier... co tam :?:

coś na podwieczorek :naughty:

bom09_045.jpg

Opublikowano

Tylko nie wiem, na tej kierze przedliftowej którą mam, jakoś dziwnie to wygląda :disgust:

Przykładowe foto:

001384c10cb2ebaemed.jpg

Dlatego mówiłem, że po całości skórą perforowaną i bez czerwonych nici :wink4:

Opublikowano

Tylko nie wiem, na tej kierze przedliftowej którą mam, jakoś dziwnie to wygląda :disgust:

Przykładowe foto:

001384c10cb2ebaemed.jpg

Dlatego mówiłem, że po całości skórą perforowaną i bez czerwonych nici :wink4:

Dokładnie.

Davaj różowe !!!

:polew:

Opublikowano

Tylko nie wiem, na tej kierze przedliftowej którą mam, jakoś dziwnie to wygląda :disgust:

Przykładowe foto:

001384c10cb2ebaemed.jpg

Załóż sobie pokrowiec na kierownicę taki w panterkę :decayed:

Opublikowano

Śpicie wszyscy...? :confused4:

Opublikowano

nie, czekam na lekarza. Córa ma ponad 39 st i nie możemy niczym zbić temperatury :wallbash:

Opublikowano

Shit!

Oby szybko wyzdrowiała... :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.