Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi :decayed:

Wydaje mi sie, ze Poziek :wink4:

:decayed:

Z dźwiękiem od Subaru :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

O nie Kali....to ty jeździsz w deszcz powyżej 150km/h ?????

Opublikowano

ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi

ja sie może pokusze dla funu jak kupie poldolota na zime :decayed:

Opublikowano

ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi

ja sie może pokusze dla funu jak kupie poldolota na zime :decayed:

Poloneza ??? nie rób wiochy Kali - kup Lanosa - przynajmniej wygląda jak najnowsza Impreza :polew:

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

O nie Kali....to ty jeździsz w deszcz powyżej 150km/h ?????

Nie.. Jemu chodziło o to, że śniegu nie zbierają :polew:

Opublikowano

O nie Kali....to ty jeździsz w deszcz powyżej 150km/h ?????

mama narzekała, bo to w sumie jej auto (zarejestrowane na nią ;) ) i chce jej prezent zrobić.

Ja nigdy nie jechałem szybciej niż 130, szybciej się boje :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:25_________________________________________________

Poloneza ??? nie rób wiochy Kali - kup Lanosa - przynajmniej wygląda jak najnowsza Impreza

Polonez ma RWD co w połączeniu z mega mocnym silnikiem i śniegiem na drodze robi z niego profesjonalne auto do driftu za małe pieniądze :kox:

Opublikowano

Polonez ma RWD co w połączeniu z mega mocnym silnikiem i śniegiem na drodze robi z niego profesjonalne auto do driftu za małe pieniądze :kox:

Niestety ciężko w tych czasach kupic doinwestowanego poldolota :polew:

Opublikowano

Kali, ale kup chociaz poldolota s-line, zeby lipy nie bylo.

Dzis widzialem Matizka S-line, w pelnej opcji na allegro :kox:

Opublikowano

Aaaa pamiętasz jak Tatko wchodził Ci do wanny co wieczór ?

pamiętam , cały śmierdział twoim odbytem

Ragga mam kropka , nie moge rozwinąć skrzydeł :kox::polew: :polew: :polew:

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3:

Opublikowano

Niestety ciężko w tych czasach kupic doinwestowanego poldolota

za 5-6 stów kupie auto, za 50 zł komplet tuningowych naklejek, wiertarką zrobie dziury w wydechu, sprajem zamaluje rdze i odswieże kołpaki i będzie bardzo doinwestowany DRIFT MASZIN :polew:

W grudniu chce kupic także napewno na spocie się pojawie :naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:41_________________________________________________

Kali, ale kup chociaz poldolota s-line, zeby lipy nie bylo.

Dzis widzialem Matizka S-line, w pelnej opcji na allegro :kox:

sam z niego zrobie RS line :polew:

Opublikowano

pamiętam , cały śmierdział twoim odbytem

Pomyliły Ci się osoby na skutek szoku pourazowego gdy wkładano Ci ciepłe przedmioty do pupy :polew: :polew: :polew::decayed:

Ragga[/color] mam kropka , nie moge rozwinąć skrzydeł [/b] :kox::polew: :polew: :polew:

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co to za lewe interesy z Gregorem robisz ? :decayed:

Opublikowano

moskalu chyba nie stukasz d*p bez mojej wiedzy z kolkovem ? :gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Pomyliły Ci się osoby na skutek szoku pourazowego gdy wkładano Ci ciepłe przedmioty do pupy :polew: :polew: :polew::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co to za lewe interesy z Gregorem robisz ? :decayed:

a takie tam... nic specjalnego...

ogólnie to cały czas nabijał sie z Twojej Hondy :gwizdanie:

moskalu chyba nie stukasz d*p bez mojej wiedzy z kolkovem ? :gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

nigdy bym cie nie zdradził partnerze :good:

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

\

Mam to samo..

Opublikowano

moskalu chyba nie stukasz d*p bez mojej wiedzy z kolkovem ? :gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

a tak wogóle to z czym on do ludzi... tu trzeba chłopa a nie szelki od kaleson :kox:

Opublikowano

moskalu chyba nie stukasz d*p bez mojej wiedzy z kolkovem ? :gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

nigdy bym cie nie zdradził partnerze :good:

Lizta sie po dżondrach na priwie :wink4:

Opublikowano

a takie tam... nic specjalnego...

ogólnie to cały czas nabijał sie z Twojej Hondy :gwizdanie:

Ciągle jest pod dzikim wrażeniem jak objeżdżałem jego gnojówce na Tarcho :decayed::naughty:

Opublikowano

Kolkov był przed chwilą , , karwa jaki on jest brzydki :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

qrva a od kiedy wygląd facetów jest dla Was istotny ?? :polew: :polew: ja jebie co za maniery :decayed:

Opublikowano

Mam to samo..

to twoja tyle pójdzie ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Lizta sie po dżondrach na priwie :wink4:

zazdrośnik :tongue4:

no co , może mi kropka dasz ???? :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.