Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie jak ta czarnula to ja mam na pęczki na salsie :tongue4

Za choja nie uwierzę jak nie zobaczę :decayed:

na kawalerskim ci wynagrodzę :kox: :gwizdanie

Oby nie skończył tak jak ja :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zabierzta go chociaż na panny :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lukas ostatnio wielki nieobecny, a jak się już odezwie to od razu gołe baby wkleja

jakie one gołe po prostu bidnie ubrane :tongue4:

Opublikowano

ok odpowie mi ktos na pytanie ?

Kto sie mnie pytal na spociku o te Gwinty...

Pozioslaw ty tam byles poka mi paluchem ktory to :D chce pogadac z kolesiem :P

Opublikowano
  • Autor

ok odpowie mi ktos na pytanie ?

Kto sie mnie pytal na spociku o te Gwinty...

Pozioslaw ty tam byles poka mi paluchem ktory to :D chce pogadac z kolesiem :P

bogi się pyał :decayed:

:siema: pisiorrrrrrrki

Opublikowano

takie jak ta czarnula to ja mam na pęczki na salsie :tongue4

Za choja nie uwierzę jak nie zobaczę :decayed:

na kawalerskim ci wynagrodzę :kox: :gwizdanie

Oby nie skończył tak jak ja :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zabierzta go chociaż na panny :naughty:

Reguś oni tylko dużo mówią a POziomek to już ubijacz piany nr 1. Nie miałeś d*p na kawalerskim ? Jak się tłumaczyli z braku lasek ?

Pierdule taką zabawę :wallbash::angry:

Opublikowano

Lukas ostatnio wielki nieobecny, a jak się już odezwie to od razu gołe baby wkleja

jakie one gołe po prostu bidnie ubrane :tongue4:

Jak zawsze skromny :polew:

takie jak ta czarnula to ja mam na pęczki na salsie :tongue4

Za choja nie uwierzę jak nie zobaczę :decayed:

na kawalerskim ci wynagrodzę :kox: :gwizdanie

Oby nie skończył tak jak ja :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zabierzta go chociaż na panny :naughty:

Reguś oni tylko dużo mówią a POziomek to już ubijacz piany nr 1. Nie miałeś d*p na kawalerskim ? Jak się tłumaczyli z braku lasek ?

Pierdule taką zabawę :wallbash::angry:

Powiem Ci Horni....a szkoda gadac :disgust: ( nie było złe ważne, że chociaż ta garstka była :naughty:..ale zawsze myślałem, że mój kawalerski będzie wyglądał inaczej :wink4: )

Obyś Ty miał lepsze :decayed::naughty::wink4:

Opublikowano

Obyś Ty miał lepsze :decayed::naughty::wink4:

Horniego od razu na dziwki zabieramy :kox: Jak będziemy dobrze podjebani to myślę że wybierzemy najładniejszą i każemy jej lizać Horniemu rowa :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

oczywiście zrobimy filmik :decayed:

Opublikowano

Obyś Ty miał lepsze :decayed::naughty::wink4:

Horniego od razu na dziwki zabieramy :kox: Jak będziemy dobrze podjebani to myślę że wybierzemy najładniejszą i każemy jej lizać Horniemu rowa :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

oczywiście zrobimy filmik :decayed:

:polew: :polew: To właśnie POŹ przejebutałeś sobie u mojej hahahahah luknęła w monitorek :polew: :polew: :polew: Masz zakaz wjazdu do miasta :polew:

BTW coś Ty jej naopowiadał w spiżu jak byłeś naebany bo do dzisiaj nie chce mi powiedzieć :mysli:

Opublikowano

BTW coś Ty jej naopowiadał w spiżu jak byłeś naebany bo do dzisiaj nie chce mi powiedzieć :mysli:

szczerze nie pamiętam...

ale byłem tak najebany, że pewnie coś o jej balonach... :decayed:

Opublikowano

Horniego od razu na dziwki zabieramy

Skąd to znam :decayed:

Opublikowano

Po założeniu zestawu HID barwy 8000K do swojego auta po jakimś czasie wyskakuje mi błąd na FISIE że mam spaloną lewą żarówkę i lewy żarnik gaśnie.Po zgaszeniu auta i zapaleniu go ponownie wszystko wraca do normy xenon świeci w obu lampach i po pewnym czasie znów problem powraca.Pytanie do was jaka może być przyczyna tej sytuacji i jak można temu zapobiec żeby wszystko świeciło jak należy mysli ?

Opublikowano

to jest to o czym ci pisałem

kupiłeś marne przetwornice...

teraz albo je sprzedasz albo szukaj rezystorków :decayed:

Opublikowano

karewa - nie wiedziałem że takie noty wysokie mam :naughty:

yo boobies :hi:

ps. pierwszy znowu :dance: - może niech ktoś Moskala obudzi - ewidentnie zaspał :decayed:

Opublikowano

Siema dziewice orleańskie :kox::hi:

Naukowo udowodnione zostało, że blondyny lepiej się prują

nieprawda :decayed:

Moskal to jest naczelny spamer.. :gwizdanie:

ty mnie chyba z Nosferem mylisz , ja jestem Psycho.... :decayed::kox:

Moskal to jest naczelny spamer.. :gwizdanie:

TO Nosfer.. Moskal to naczelny psychol :decayed::naughty::wink4:

o widzisz ??/ Ragga zna mnie dłużej i od razu sie poznał :kox: :kox: :kox:

Powinien dostawać kropka że nie pisze :decayed:

byłem auto sprzedać :kox:

BTW , aż mi sie łezka w oku kręciła jak ją wciągał na lawete ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Po założeniu zestawu HID barwy 8000K do swojego auta po jakimś czasie wyskakuje mi błąd na FISIE że mam spaloną lewą żarówkę i lewy żarnik gaśnie.Po zgaszeniu auta i zapaleniu go ponownie wszystko wraca do normy xenon świeci w obu lampach i po pewnym czasie znów problem powraca.Pytanie do was jaka może być przyczyna tej sytuacji i jak można temu zapobiec żeby wszystko świeciło jak należy mysli ?

i przyjdzie taki i spierdo...i cały wątek jakimiś pierdołami o zenkach :kox:

teraz albo je sprzedasz albo szukaj rezystorków :decayed:

ja je chętnie przygarne za rozsądną cene po koleżeńsku , wsadze sobie w "długie"

[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 06:52_________________________________________________

ps. pierwszy znowu :dance:

tylko dlatego że musiałem 7 stron "przelecieć" :kox:

Opublikowano

tylko dlatego że musiałem 7 stron "przelecieć" :kox:

dobrze się pruły ? :naughty:

Opublikowano

tylko dlatego że musiałem 7 stron "przelecieć" :kox:

dobrze się pruły ? :naughty:

a powiem Ci ze tak w miare :wink4:

Opublikowano
:hi: w ten piękny cieplutki poranek :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: zwisiory :kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 07:36_________________________________________________

pewnie coś o jej balonach... :decayed:

Widziałem Twoją minę jak je zobaczyłeś. Nie wiedziałeś co masz zrobić i gdzie się patrzeć....wiem wiem przykuwa wzrok :polew::decayed::cool1:

Opublikowano

Witajcie drodzy koledzy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.