Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:disgust:

no co :disgust:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Siema Ludu
Opublikowano

:disgust:

no co :disgust:

Wkleiłeś mi się za posta Moskala :wink4:

Już poprawiłem.

Opublikowano

BTW , jedzie laweta po strucla zielonego , w końcu sie go pozbyłem. ufff :decayed:

Nosfer nic juz z niej nie wyciągniemy :thumbdown:

Trzaba było se podmienic szyby na te ze ściemą :naughty:

Zawsze to mniej roboty :decayed:

:disgust:

Przemek..nie martw się .. daj na to konto fotkę tej dziewuszki od Ciebie z pracy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:bry:

Wymienialem dzisiaj oslone przegubu i pojechalem do pewnego bardzo polecanego warsztatu. Nie bylo szefa (jak sie dowiedzialem tylko on robi Audi i VW). Pan nie bardzo ogarnial temat (powiedzial ze on tylko BMW i Ople robi) i wiekszosc rzeczy troche na sile robil ale najlepsze bylo jak przez caly czas mowil jacy to ludzie z klubow przyjezdzaja i jacy to sa najmadrzejsi. Dalo sie odczuc niechec (pracownika) do ludzi ktorzy patrza mu na rece i wiedza co robi i ze nie moze zadnego wałka zrobić. Mowil ze to najgorsi klienci. Przyjezdzaja i wymagaja. Ja bylem w szoku :blink:. Moze jakby szef byl to by to inaczej wygladalo i nie walilby mlotkiem w moje wachacze.

Opublikowano

Nie ma jej dzisiaj.. :wink4:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 12:28_________________________________________________

:bry:

Wymienialem dzisiaj oslone przegubu i pojechalem do pewnego bardzo polecanego warsztatu. Nie bylo szefa (jak sie dowiedzialem tylko on robi Audi i VW). Pan nie bardzo ogarnial temat (powiedzial ze on tylko BMW i Ople robi) i wiekszosc rzeczy troche na sile robil ale najlepsze bylo jak przez caly czas mowil jacy to ludzie z klubow przyjezdzaja i jacy to sa najmadrzejsi. Dalo sie odczuc niechec (pracownika) do ludzi ktorzy patrza mu na rece i wiedza co robi i ze nie moze zadnego wałka zrobić. Mowil ze to najgorsi klienci. Przyjezdzaja i wymagaja. Ja bylem w szoku :blink:. Moze jakby szef byl to by to inaczej wygladalo i nie walilby mlotkiem w moje wahacze.

Który zakład ?

Opublikowano

Do mnie wkońcu dotarły xenonki i już jestem po demontażu :good:

Opublikowano

Trzaba było se podmienic szyby na te ze ściemą :naughty:

w sumie tylną mogliśmy wyjąć :confused4:

:bry:

Wymienialem dzisiaj oslone przegubu i pojechalem do pewnego bardzo polecanego warsztatu. Nie bylo szefa (jak sie dowiedzialem tylko on robi Audi i VW). Pan nie bardzo ogarnial temat (powiedzial ze on tylko BMW i Ople robi) i wiekszosc rzeczy troche na sile robil ale najlepsze bylo jak przez caly czas mowil jacy to ludzie z klubow przyjezdzaja i jacy to sa najmadrzejsi. Dalo sie odczuc niechec (pracownika) do ludzi ktorzy patrza mu na rece i wiedza co robi i ze nie moze zadnego wałka zrobić. Mowil ze to najgorsi klienci. Przyjezdzaja i wymagaja. Ja bylem w szoku :blink:. Moze jakby szef byl to by to inaczej wygladalo i nie walilby mlotkiem w moje wahacze.

przasnyska ????

Opublikowano

Nie ma jej dzisiaj.. :wink4:

Wolne jej dałeś ? :naughty::decayed:

Ja jest to kombinujesz, że to że tamto.. :evil:[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 12:32:57 _________________________________________________

w sumie tylną mogliśmy wyjąć :confused4

No BA..zawsze to mniej wkurwiania się przy ściemie szyby :wink4:

Gadałeś z właścicielem Viagry w sprawie carbonów ? :naughty:

Opublikowano

Gadałeś z właścicielem Viagry w sprawie carbonów ? :naughty:

kolkov coś załatwia

Opublikowano

jak ja lubie takie klimaty :drool: :drool:

1256024049_by_MrocznyMurarz_500.jpg

Opublikowano

Trzaba było se podmienic szyby na te ze ściemą :naughty:

w sumie tylną mogliśmy wyjąć :confused4:

Wiele mogliśmy wyjąć ale myślałem, że sprzedałeś wraka :disgust:

Nie ma jej dzisiaj.. :wink4:

Wolne jej dałeś ? :naughty::decayed:

Niech leczy gardełko :naughty:

Opublikowano

Gadałeś z właścicielem Viagry w sprawie carbonów ? :naughty:

kolkov coś załatwia

Aaaaaa to torchę czasu minie :D

Opublikowano

przasnyska ????

Przasnyska nie tyka nic poza VAG.

Opublikowano

Gadałeś z właścicielem Viagry w sprawie carbonów ? :naughty:

kolkov coś załatwia

wczoraj opychał się ciastkami z bagażnika - nam nic nie dał :decayed:

Opublikowano

jak ja lubie takie klimaty :drool: :drool:

1256024049_by_MrocznyMurarz_500.jpg

Niektóre nauczycielki są za***iste :dance: :dance:

Miałem takie dwie w LO..normalnie stukał by jak młody dzięcioł :kox: :kox:

Niech leczy gardełko :naughty

Podłączyłeś się pod aparat liżąco- ssący ? :naughty::decayed:

Opublikowano

przasnyska ????

Przasnyska nie tyka nic poza VAG.

Mikey - a gdzies Ty wyparował tak momentalnie wczoraj ? tylko pióra fruwały jak wróciłem :decayed:

Opublikowano

Wiele mogliśmy wyjąć ale myślałem, że sprzedałeś wraka :disgust:

szkoda :confused4:

Opublikowano

wczoraj opychał się ciastkami z bagażnika - nam nic nie dał :decayed:

:polew: :polew:

Dziwisz się jak chłopina ciężko pracuje aby obronic tytuł pracownika miesiąca :naughty: Nawet jeśc nie ma kiedy :decayed:[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 12:44:08 _________________________________________________Dziś wypadało by dobic do 3900 stron :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Także witajcie się po 30 razy..możecie opowiadac o d*pach na boku..o tym, że ktoś ma problemy z dźwigowym ect :polew: :polew:

Opublikowano

elo :hi: giejownia :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.