Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jpg.php?290678,36218,880328,93ae2f0a418ebce895b0697d4dcb3fbb,2,am95LW1vb3JlY3JvZnQuanBn

jpg.php?290678,36218,880325,53794e41d71b4878000da1ae43df049e,2,eXVtaS1kZWUuanBn

jpg.php?290678,36218,880324,1e84a7ea945aa2869b2baff17ac38e3d,2,bWVsaXNzYS1tYXJpZS1nb256YWxlcy5qcGc=

jpg.php?851453,32914,798762,abc31fff788e0d73a5a18ae6859ae623,2,MTIuanBn

jpg.php?851453,32914,798773,1ae684c2c9f4a5f21c70efbd1cf3240b,2,Njg5LmpwZw==

jpg.php?790923,30955,764273,f583277a4f43cd2d4789c1afadebc38f,2,c2dkMTEzNzc4NDE5OC42NTY2Mi5qcGc=

jpg.php?790923,30955,764271,587d3f6f078968a38f1382e5735939d3,2,aW1nMDA1Ni5qcGc=

jpg.php?790923,30955,764931,14b17ef1011945418ffa25325065944d,2,NmM0MzAxZGUxMmY4Zjc5MS5qcGc=

jpg.php?790923,30955,764950,e7e8fd80b7eecb1eba0381ffd4d3c307,2,c2dkMTEzNDQ3MTYxMy4wMzczMi5qcGc=

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:57_________________________________________________jpg.php?790923,30889,826908,1440aab2bbdb96e543d9150c466abf13,2,ZHZlZGV2dXNoa2lfMDEuanBn

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nadal na 6 do roboty pociskasz ? :decayed

Ragguś - jakie na 6 ?? na 7 ...przecież kurva nie śpię w samochodzie, że po przebudzeniu odrazu odpalam silnik i jade :decayed:

trzeba TVN24 pooglądać, prysznic, śniadanko i dopiero 6:15 do fury -> 6:35 jestem zwykle na miejscu :naughty:

Opublikowano

:hi: włochaty rowie :naughty:

i tu byś sie pomylił :gwizdanie:

Nie widziałem ale zdaje się tu w pełni na Twoje doświadczenie :polew:

Paweł widze, że w końcu wklejasz konkretne wieprzowinki. :good: Jak znajdziesz jakąś czarnowłosą suke to wklejaj nawet i 10. :naughty:

Opublikowano

Nie widziałem ale zdaje się tu w pełni na Twoje doświadczenie :polew:

chyba normalne ze ja tez nie widziałem :kox:

słyszałem tu i ówdzie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co to za ...... są

1257588789_by_sajgonimexyk_500.jpg

Opublikowano

(...) i dopiero 6:15 do fury -> 6:35 jestem zwykle na miejscu :naughty:

qr** :evil::decayed:

Ile km masz praca-dom?

Opublikowano

Siema patałachy :hi:

Siurdaku prawiczy :hi::decayed:

:hi: włochaty rowie :naughty:

Żylaku odbytniczy :decayed::naughty:

jpg.php?290678,36218,880324,1e84a7ea945aa2869b2baff17ac38e3d,2,bWVsaXNzYS1tYXJpZS1nb256YWxlcy5qcGc=

jpg.php?790923,30955,764271,587d3f6f078968a38f1382e5735939d3,2,aW1nMDA1Ni5qcGc=

jpg.php?790923,30955,764931,14b17ef1011945418ffa25325065944d,2,NmM0MzAxZGUxMmY4Zjc5MS5qcGc=

jpg.php?790923,30955,764950,e7e8fd80b7eecb1eba0381ffd4d3c307,2,c2dkMTEzNDQ3MTYxMy4wMzczMi5qcGc=

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:57_________________________________________________jpg.php?790923,30889,826908,1440aab2bbdb96e543d9150c466abf13,2,ZHZlZGV2dXNoa2lfMDEuanBn

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak znajdziesz jakąś czarnowłosą suke

pudel_sredni2.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 11:23:54 _________________________________________________

Nadal na 6 do roboty pociskasz ? :decayed

Ragguś - jakie na 6 ?? na 7 ...przecież kurva nie śpię w samochodzie, że po przebudzeniu odrazu odpalam silnik i jade :decayed:

trzeba TVN24 pooglądać, prysznic, śniadanko i dopiero 6:15 do fury -> 6:35 jestem zwykle na miejscu :naughty:

Aaaaa no tak :decayed:

Ten to się potrafi ustawic ..wcześnie wstaje..z roboty wychodzi też wcześnie...a dorobiłeś się juz sekretarki ? :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

Jak znajdziesz jakąś czarnowłosą suke

pudel_sredni2.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra jest... i to kórewskie spojrzenie... :decayed::polew:

Opublikowano

Żylaku odbytniczy :decayed::naughty:

Uwaga.. Autentyczna historia..

Siedzę w barze pije piwo ze znajomymi, z jednym przyszła jakaś dziewczyna..

Łoję Lecha, Ona siedzi obok patrzy się na to moje piwo i po 15 minutach wypala:

- Ale bym się napiła browarka, albo jakiegoś Drina…

- [Na to ja myślę (za chu*ja Ci nie kupię nawet wody)] Mowię: heh.. No to weź sobie co tam chcesz..

- Ona: hehe.. nie, nie.. nie o to chodzi.. Ja nie mogę pić alkoholu, bo mam żylaki odbytu i biorę leki, a jakbym wypiła to mogę dostać krwotoku..

- moja mina: Acha.. :blink::shocked::sick3:

Autentyk.. :polew:

Opublikowano

Uwaga.. Autentyczna historia..

Siedzę w barze pije piwo ze znajomymi, z jednym przyszła jakaś dziewczyna..

Łoję Lecha, Ona siedzi obok patrzy się na to moje piwo i po 15 minutach wypala:

- Ale bym się napiła browarka, albo jakiegoś Drina…

- [Na to ja myślę (za chu*ja Ci nie kupię nawet wody)] Mowię: heh.. No to weź sobie co tam chcesz..

- Ona: hehe.. nie, nie.. nie o to chodzi.. Ja nie mogę pić alkoholu, bo mam żylaki odbytu i biorę leki, a jakbym wypiła to mogę dostać krwotoku..

- moja mina: Acha.. :blink::shocked::sick3:

Autentyk..

Padłbym jakbym to usłyszał na żywo. Widać za dużo anala szkodzi :dziura::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...) i dopiero 6:15 do fury -> 6:35 jestem zwykle na miejscu :naughty:

q***wa :evil::decayed:

Ile km masz praca-dom?

ja wiem - ok 20

Opublikowano

Żylaku odbytniczy :decayed::naughty:

Uwaga.. Autentyczna historia..

Siedzę w barze pije piwo ze znajomymi, z jednym przyszła jakaś dziewczyna..

Łoję Lecha, Ona siedzi obok patrzy się na to moje piwo i po 15 minutach wypala:

- Ale bym się napiła browarka, albo jakiegoś Drina…

- [Na to ja myślę (za chu*ja Ci nie kupię nawet wody)] Mowię: heh.. No to weź sobie co tam chcesz..

- Ona: hehe.. nie, nie.. nie o to chodzi.. Ja nie mogę pić alkoholu, bo mam żylaki odbytu i biorę leki, a jakbym wypiła to mogę dostać krwotoku..

- moja mina: Acha.. :blink::shocked::sick3:

Autentyk.. :polew:

Ja bym zgłębił ten temat podczas rozmowy :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

SZOK :D

Opublikowano

Żylaku odbytniczy :decayed::naughty:

Uwaga.. Autentyczna historia..

Siedzę w barze pije piwo ze znajomymi, z jednym przyszła jakaś dziewczyna..

Łoję Lecha, Ona siedzi obok patrzy się na to moje piwo i po 15 minutach wypala:

- Ale bym się napiła browarka, albo jakiegoś Drina…

- [Na to ja myślę (za chu*ja Ci nie kupię nawet wody)] Mowię: heh.. No to weź sobie co tam chcesz..

- Ona: hehe.. nie, nie.. nie o to chodzi.. Ja nie mogę pić alkoholu, bo mam żylaki odbytu i biorę leki, a jakbym wypiła to mogę dostać krwotoku..

- moja mina: Acha.. :blink::shocked::sick3:

Autentyk.. :polew:

Ja bym zgłębił ten temat podczas rozmowy :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :good:

z demonstarcją ???? :gwizdanie:

Opublikowano

z demonstarcją ???? :gwizdanie

Zabawa w pękające żylaki ? :polew: :polew:[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 11:58:13 _________________________________________________9191_Stringi_ARMENA_Black_vea4.jpg[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 12:01:28 _________________________________________________nurse-sexy-costumes-3517.0.0.0x0.300x585.jpeg

Opublikowano

z demonstarcją ???? :gwizdanie

Zabawa w pękające żylaki ? :polew: :polew:

egzakli

BTW , jedzie laweta po strucla zielonego , w końcu sie go pozbyłem. ufff :decayed:

Nosfer nic juz z niej nie wyciągniemy :thumbdown:

Opublikowano

Żylaku odbytniczy :decayed::naughty:

Uwaga.. Autentyczna historia..

Siedzę w barze pije piwo ze znajomymi, z jednym przyszła jakaś dziewczyna..

Łoję Lecha, Ona siedzi obok patrzy się na to moje piwo i po 15 minutach wypala:

- Ale bym się napiła browarka, albo jakiegoś Drina…

- [Na to ja myślę (za chu*ja Ci nie kupię nawet wody)] Mowię: heh.. No to weź sobie co tam chcesz..

- Ona: hehe.. nie, nie.. nie o to chodzi.. Ja nie mogę pić alkoholu, bo mam żylaki odbytu i biorę leki, a jakbym wypiła to mogę dostać krwotoku..

- moja mina: Acha.. :blink::shocked::sick3:

Autentyk.. :polew:

trzeba było głośno oznajmić " Taaa masz hemoroidy - POKA POKA " :decayed: :decayed:

Opublikowano

BTW , jedzie laweta po strucla zielonego , w końcu sie go pozbyłem. ufff :decayed:

Nosfer nic juz z niej nie wyciągniemy :thumbdown:

:disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.