Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak OT kiedy zmienisz swój podpis pod profilem ET 10,17 Najszybsze EVO w Polsce :decayed:

Najszybsze Evo w PL Nagórskiego miało coś koło 9,55 :decayed:

Mnie już nie interesuje 1/4 mili :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto właściwie został ????

Ono :decayed::naughty:

i ja jeszcze :) chyba ze z racji szczenięcego wieku się nie liczy. :P Ale faktem nie do zbicia jest, że ja mam jeszcze długie lata zabawy a reszta rozgadanych kozaków coraz bardziej nieuchronnie zbliża się do emerytury i posady jedynie erotomana gawędziarza :decayed:

Poziek ponawiam pytanie, czy pojawiasz się dzisiaj w smętnej i nudnej arkadii czy łańcuch Ci nie pozwala, ups. sorry miało być czy na Torwarze znowu tak gruba impreza? :polew:

Opublikowano

to mówię ja, POziomek... :naughty:

Nie cwaniakuj tak ... coś mi się przypomina, że na początku lata zawsze rosną małe truskaweczki i ... małe POziomki :naughty: :naughty: :naughty::kox::witch1:

czohraj freda :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:28_________________________________________________

Poziek ponawiam pytanie, czy pojawiasz się dzisiaj w smętnej i nudnej arkadii czy łańcuch Ci nie pozwala, ups. sorry miało być czy na Torwarze znowu tak gruba impreza? :polew:

wpadnę może na chwilkę, bo przecież muszę wracać szybko do domu :kox: :kox:

Opublikowano

wpadnę może na chwilkę, bo przecież muszę wracać szybko do domu :kox: :kox:

weź ze sobą jakies narzedzia bo bede chciał wyniec te DV w koncu i świece. Klucz do swiec bede miał ale co tam dalej potrzeba to nie wiem i nie mam nic. W ramach nagrody będziesz mógł zostac 37 minut dłużej :decayed:

Opublikowano

a kto właściwie został ????

Ja :decayed:

Opublikowano

wpadnę może na chwilkę, bo przecież muszę wracać szybko do domu :kox: :kox:

weź ze sobą jakies narzedzia bo bede chciał wyniec te DV w koncu i świece. Klucz do swiec bede miał ale co tam dalej potrzeba to nie wiem i nie mam nic. W ramach nagrody będziesz mógł zostac 37 minut dłużej :decayed:

Bez zestawu z BK nie dotykam się :decayed:

Opublikowano

i ja jeszcze :)

ty to jestes kawaler nie z wyboru , tylko z przymusu gówniarzu :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:37_________________________________________________

wpadnę może na chwilkę, bo przecież muszę wracać szybko do domu :kox: :kox:

weź ze sobą jakies narzedzia bo bede chciał wyniec te DV w koncu i świece. Klucz do swiec bede miał ale co tam dalej potrzeba to nie wiem i nie mam nic. W ramach nagrody będziesz mógł zostac 37 minut dłużej :decayed:

Bez zestawu z BK nie dotykam się :decayed:

Poziomka , wymieniałem w niedziele Tipa. masakra :thumbdown:

Opublikowano

coś dla gejmerów

1258139385_by_jadachahermaphrodite_500.jpg

i kawalerów co to sami sobie gotować muszą :decayed: :decayed:

1258283612_by_damianoscompanieros_500.jpg

Opublikowano

Poziomka , wymieniałem w niedziele Tipa. masakra :thumbdown:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 14:40_________________________________________________

i kawalerów co to sami sobie gotować muszą :decayed: :decayed:

OOOOOOOOOOOOOOO TAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK

i tym mnie przekonałeś, że macie fajniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Poziomka , wymieniałem w niedziele Tipa. masakra :thumbdown:

:naughty: :naughty: :naughty:

dobrze ze miałem w domu stara instalke lpg to chociaz miałem skąd węże ciąć :kox:

Opublikowano

i tym mnie przekonałeś, że macie fajniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :decayed:

Mi mama nie moglaby gotowac :confused4:

:kox:

Opublikowano

i tym mnie przekonałeś, że macie fajniej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :decayed:

spoko z SINGLEM nie będę zadzierał :decayed:

1257747423_by_Arfarin_500.jpg

Opublikowano

Bez zestawu z BK nie dotykam się :decayed:

Damy rade :good: Ale mały napój zeby Ci się w d*pie nie poprzewracało :decayed:

ty to jestes kawaler nie z wyboru , tylko z przymusu gówniarzu

Czy mógłby Pan uargumentować swoją opinię? Jestem wielce zainteresowany Pańskim poglądem na w/w sprawę. ;)

Opublikowano

Nie ma co gadać :doh1: Wiecie dobrze jak jest :dziura::sesese: :sesese:

Opublikowano

wow - wy***ałem się po tym ...Andy i jego koty w dzieciństwie - już wiem czemu tak sp***rzają w stopce :polew: :polew: :polew: :polew:

ale kita pięknie sterczy - znaczy się lubi to :decayed:

1258141254_by_zub2_500.jpg

Opublikowano

Czy mógłby Pan uargumentować swoją opinię? Jestem wielce zainteresowany Pańskim poglądem na w/w sprawę. ;)

a postaw sobie takie pytanie : "kto by ze mną wytrzymał ???"

Opublikowano

Damy rade :good: Ale mały napój zeby Ci się w pupie nie poprzewracało :decayed:

będę około 20:15 :decayed:

Opublikowano

Czy mógłby Pan uargumentować swoją opinię? Jestem wielce zainteresowany Pańskim poglądem na w/w sprawę. ;)

a postaw sobie takie pytanie : "kto by ze mną wytrzymał ???"

o takie to nie problem. Ja widze raczej podstawy mojego bycia kawalerem poniższych argumentach a szczególnie tym zaznaczonym na grubo :naughty:

- Cała forsa (jeśli takową posiadasz) jest twoja i tylko twoja.

- Twoja stara nie wyśle cię do domu starców.

- Wszystkie kobiety (przynajmniej w teorii) będą twoje.

- Żadna z tych kobiet nie zabroni ci sięgnąć po drugą kobietę.

- Możesz codziennie pić (niekoniecznie mleko).

- Nie masz teściowej.

- Możesz dorobić sobie, wypożyczając kolegom mieszkanie na godziny.

- Nie musisz myć rąk przed obiadem.

- Nie musisz jeść obiadu.

- Nie musisz zmywać po obiedzie.

- Żonaci koledzy ci zazdroszczą.

- Zawsze będziesz atrakcyjny dla partnerek żonatych kolegów.

- Zawsze znajdzie się kobieta, która cię, samotnego faceta przytuli.

- Nikt nie zabierze ci twojego pilota telewizyjnego.

- Nie zmarnujesz pieniędzy na swój wieczór kawalerski.

- Będziesz mógł zostać stałym bywalcem wieczorów kawalerskich.

- Nie musisz nikomu niczego ślubować.

- Nie musisz się rozwodzić.

- Nie musisz z niczego przed nikim się tłumaczyć

- Zawsze (np. z nudów) możesz się ożenić.

:good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Coraz ciekawsze reklamy pojawiają sie u nas na forum jak nie sogo to teraz http://playhouse.com.pl/?gclid=CNb0-c2fkp4CFQUUzAodmhhj7Q kiedy Pany idziemy zobaczyć te 4 brzydkie tancerki :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.