Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i bylem na spociku od daaaaawna :D

co prawda na 10 min ale bylem :)

Pozdrowienia dla tych ktorych spotkalem

Kolkov milo bylo poznac - sorka za takiego spontana ale dzisiaj mialem urwanie jajec

Kto sie mnie pytal o zawieche ? czy mam gwint ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i bylem na spociku od daaaaawna :D

co prawda na 10 min ale bylem :)

W sumie to daleko masz :decayed:

Ja bym na Twoim miejscu odstawił auto i z browarkiem na spota podskoczył :naughty::kox:

Opublikowano

Ragga jakbym w tym czasie byl w domku to bym na kolanach przylazil na spota...

Opublikowano

Dzieki wszystkim za spota a szczególnie wielkie dzięki chłopakom za wymiane zaworków DV i świec. Obyło się bez wybuchów i srutu wypadającego z wydechu. Naprawde jestem Wam wdzięczny bo sam bym tego nie ogarnął, jedynie udalo mi się zdjąc i założyć plastikowe osłony silnika.

Puki co wszystko jest ok, aczkolwiek nie miałem okazji sprawdzić czy to wogóle odczuwalnie coś dało ale już sama świadomość tego, że mam nowe świece i DV-ki napawa mnie radością.

Aleee co ja bede tu technicznie zanudzał...

za***isty spocik, dupeczki, kreciki, wiewiórki, pękające żabki, przesyłki z Afganistanu. Jedynie Poziek mówił, że bez rewelacji bo ma to na codzień na Torwarze. :decayed:

Oj tam Oj tam ! :decayed:

Opublikowano

Oj tam Oj tam ! :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pierwszy :dance:

ooooo boże... co za cudowne uczucie :decayed: :decayed:

Opublikowano

siema kozie bobki :hi:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 06:43_________________________________________________

ooooo boże... co za cudowne uczucie :decayed: :decayed:

znałem kiedyś to uczucie :confused4: ;(

Opublikowano

znałem kiedyś to uczucie :confused4: ;(

na litość mnie nie wezmiesz :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema pytongi :wink4:

Aż mi normalnie smutno, że wczoraj waszych przebrzydłych gęb nie widziałem :decayed:

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

Opublikowano

Siemano :kox:

Opublikowano

joł :)

Opublikowano

znałem kiedyś to uczucie :confused4: ;(

na litość mnie nie wezmiesz :decayed: :decayed:

a tak sie starałem :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

Padłem! :polew:

co do tego beatbox'u

koles jest niezly

gdyby nie kwiczal , piszczal a na koncu gdakal :P

najpiekniejszy moment jak na samym koncu sie opamietal :D

Czesc Plusowe ogry :)

Opublikowano

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

zrobiłem to za ciebie... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siema pytongi :wink4:

Aż mi normalnie smutno, że wczoraj waszych przebrzydłych gęb nie widziałem :decayed:

I nie miałem szans powiedzieć Wam prosto w oczy, że jesteście niekiepskimi kolesiami :naughty::kox:

ja np. bardzo się na Tobie zawiodłem ...nawet z Kokosem pod pozorem wymiany włącznika świateł uroniliśmy łezke goryczy

:szloch;szloch :decayed:

Opublikowano

dwa tygodnie temu w piątek wkręciłem takiemu młodemu operatorowi że bedzie musiał zostać w pracy na sobote ( chociaż nie był potrzebny i wiem ze wybierał sie do domu) , po 2 godzinach powiedziałem mu że załatwiłem mu zastępstwo ale krowe finki musi przynieść. no i melduje sie w biurze dzisiaj i wyciąga z rękawa krowe finki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dwa tygodnie temu w piątek wkręciłem takiemu młodemu operatorowi że bedzie musiał zostać w pracy na sobote ( chociaż nie był potrzebny i wiem ze wybierał sie do domu) , po 2 godzinach powiedziałem mu że załatwiłem mu zastępstwo ale krowe finki musi przynieść. no i melduje sie w biurze dzisiaj i wyciąga z rękawa krowe finki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Będziesz w piekle z diabłem tą wódę pił :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki wszystim za spota, za BK no i oczywiście dziękuję dzielnemu Poziowcowi za możliwość uściśnięcia jego dłoni. :notworthy::kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.