Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Za mną nieprzespana nocka :sexinbed:

sen_d.jpg

DOBRANOC

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Siema obszczymury !

Opublikowano

murkoszczyjki :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:bry: kartofle
Opublikowano

Pany , ma ktoś sprawdzony zestaw Hid-ów , po zamontowaniu których fis nie bedzie wywalał błedu spalonej żarówki ?????

Opublikowano

Jeden dzień z życia Polaka*:

Kiedy słońce stoi już wysoko nad horyzontem, mieszkający gdzieś w Polsce

Kowalski obudzony sygnałem z koreańskiego, kupionego od Rosjan budzika,

zapala kupionego na tym samym bazarku u ukraińskiego handlarza bezakcyzowego,

przemyconego z Białorusi papierosa, włącza japońskie radio, z którego non-stop

lecą angielskie piosenki, zakłada tureckie dżinsy, wietnamskipodkoszulek

i chińskie adidasy, po czym z włoskiej lodówki wyciąga belgijski ser

i greckie pomidory.

Siada przed tajwańskim komputerem i przy pomocy karty kredytowej wystawionej

przez amerykański bank kupuje coś on-line w internetowym sklepie w Irlandii.

Kiedy coś przekąsi, wsiada do czeskiego samochodu żeby po zatankowaniu

też bezakcyzowej, rosyjskiej albo białoruskiej benzyny, pojechać do francuskiego

hipermarketu na zakupy.

Po uzupełnieniu zapasów o hiszpańskie owoce, francuskie albo chilijskie wino,

czeskie, niemieckie albo duńskie piwo wraca do domu, siada na holenderskiej kanapie,

pogada parę minut przez fińską komórkę i... rozpoczyna szukać pracy,studiując

ogłoszenia w polskiej gazecie, w której większościowy kapitał mają Niemcy.

Kiedy stwierdza, że znowu nie ma godnych uwagi ofert, długo zastanawia się:

DLACZEGO,K.... MAĆ W POLSCE NIE MA PRACY!!!

Opublikowano

Pany , ma ktoś sprawdzony zestaw Hid-ów , po zamontowaniu których fis nie bedzie wywalał błedu spalonej żarówki ?????

w chwili obecnej też tak mam, że mi od czasu do czasu FIS powie, że lewy żarnik powiedział papa - zaczęło się gdy wymieniłem przetwornice, bo wcześniejsza padła.. :kox:

wymieniłem jedną i okazało się, że nowa świeci inaczej niż stara i wsadzić musiałem dwie nowe.. więc mam jedną która nie wywala błędu na FIS - mogę Ci puścić za jakieś groszówki :cool1: jeśli oczywiście będzie świecić ok z tym co masz - jest to standardowo 35W.

Opublikowano

to daj na PW cene i zrobimy dil :wink4:

Opublikowano

to daj na PW cene i zrobimy dil :wink4:

PW wszyscy czytają

będzie licytacja :naughty:

Opublikowano

Czy ktos sie orientuje w projektorach? Chce kupić cos do domu tak do ok 2500. Coś godnego polecenia? Na co zwracać uwagę?

Opublikowano

Wit.s kupil u mnie lapka jak chcesz kupic prodzektor to zapraszam na PW :)

Opublikowano

moro99, ja szukam lapa :) - PW

Opublikowano

Siema :hi: Cipkomordi :naughty:

Po założeniu zestawu HID barwy 8000K

Szaaaalony :decayed:

o widzisz ??/ Ragga zna mnie dłużej i od razu sie poznał :kox: :kox: :kox:

Jesteś prawie jak brat bliźniak. :polew: :polew:

Tylko trochę brzydszy i urodzony 8 lat wcześniej :D

Ja mam sprawdzony zestaw hidersów który nie wywala błędu :wink4:

Opublikowano

Cześć Blondynki :kox:

Szaaaalony :decayed

Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił :naughty:

Opublikowano

moro99, ja szukam lapa :) - PW

Ja sprzedaję jednego :naughty:

Opublikowano

i urodzony 8 lat wcześniej :D

no i pamiętam jak sie zapaliłeś w kołysce i cie ojciec łopatą gasił :wink4:

pamiętam jeszcze że nikt nie chciał sie z Tobą bawić , to ci mama kawałek kiełbasy wieszała na szyi i z psami szalałeś po piaskownicy :kox:

Opublikowano

Cześć Blondynki :kox:

Szaaaalony :decayed

Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił :naughty:

Moje 6000k bez soczewek daje po oczach ostro :polew: na szczęście w poniedziałek kończę akcję oślepianie.

Może ktoś chce HID'y ? :)

Opublikowano

Moje 6000k bez soczewek daje po oczach ostro :polew: na szczęście w poniedziałek kończę akcję oślepianie.

Eee tam ja w swojej B5 miałem 8000K w seryjnej lampie i nikogo nie oślepiało :polew: Przetwornice jeśli już :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.