Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Blondynki :kox:

Szaaaalony :decayed

Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił :naughty:

Moje 6000k bez soczewek daje po oczach ostro :polew: na szczęście w poniedziałek kończę akcję oślepianie.

Może ktoś chce HID'y ? :)

za ile ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Blondynki :kox:

Szaaaalony :decayed

Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił :naughty:

Moje 6000k bez soczewek daje po oczach ostro :polew: na szczęście w poniedziałek kończę akcję oślepianie.

Może ktoś chce HID'y ? :)

za ile ????

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/all_b7_ori_lampy_hid-t100119.0.html;msg1147488#msg1147488

jak za darmo :kox:

Opublikowano

Ja sprzedaję jednego :naughty:

Wiem, ale Fujitsu mi nie pasi :tongue4:

Opublikowano

Fly a masz jakies preferencje Markowe ?

Opublikowano

Nie... zreszta napisalem Ci na PW czego potrzebuje. Musi byc dobra matryca przede wszystkim.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

Opublikowano

Ragga szalony to bym był gdybym 12000K sobie sprawił :naughty

Wtedy byś był wieśniakiem :naughty::D

i urodzony 8 lat wcześniej :D

no i pamiętam jak sie zapaliłeś w kołysce i cie ojciec łopatą gasił :wink4:

pamiętam jeszcze że nikt nie chciał sie z Tobą bawić , to ci mama kawałek kiełbasy wieszała na szyi i z psami szalałeś po piaskownicy :kox:

Pamięęęęęętam...do tej pory ta blizna po oparzeniach przyciąga wszystkie dobre sztuki w mieście :kox::naughty::decayed: :decayed:

Aaaa pamiętasz jak Tatko wchodził Ci do wanny co wieczór ? :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pamiętasz też jak na basenie gdy skakałeś na banie spadły Ci gacie i okazało się, że nie dośc masz małego pyrdka to jeszcze stuleja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:kox::polew:
Opublikowano

Yo

Cyce gdyby ktoś potrzebował sprowadzić coś z USA polecam firmę mojej znajomej z NY

www.marmag.us

pomogą Wam kupić i wysłać co chcecie - od samochodu po wibrator :decayed:

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych predkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

w każdym Fiacie 126p takie są musisz troche przyrezac :)

Opublikowano

Poczekam, na dzwięk 1.8 T + BOV :polew::kox:

Yo

Cyce gdyby ktoś potrzebował sprowadzić coś z USA polecam firmę mojej znajomej z NY

www.marmag.us

pomogą Wam kupić i wysłać co chcecie - od samochodu po wibrator :decayed:

Czy zniżki jakieś bedo z racji tego iż znam osobiście Waścia Adama ? :naughty:

To znajoma to była przyszła-niedoszłą ? :naughty: :naughty: :decayed::przebiegly:

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych prędkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

w każdym Fiacie 126p takie są musisz trochę przyrezac :)

A może od roweru masz coś takiego :P

A te transmitery to widziałem jeszcze takie, że montujesz głośnik dodatkowy tak, żeby było go słychać na zewnątrz i zastraszasz innych dźwiękiem V8 z poloneza :polew:

Opublikowano

Witam serdecznie szanowne grono :hi:

Pany gdzie dostane takie spojlerki na wycieraczki, żeby je dociskało przy większych prędkościach? bo juz mnie wkurza ze powyżej 150 nie zbierają...

w każdym Fiacie 126p takie są musisz trochę przyrezac :)

A może od roweru masz coś takiego :P

A te transmitery to widziałem jeszcze takie, że montujesz głośnik dodatkowy tak, żeby było go słychać na zewnątrz i zastraszasz innych dźwiękiem V8 z poloneza :polew:

ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi :decayed:

Opublikowano

ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi :decayed:

Wydaje mi sie, ze Poziek :wink4:

:decayed:

Opublikowano

ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi :decayed:

Wydaje mi sie, ze Poziek :wink4:

:decayed:

Poziek ma takie przy swoich łyżworolkach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.