Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Poziek zaopiekujemy sie bryką nie masz sie co martwić .Mamie dobrze wytłumacz kto będzie żebyśmy przypadkiem z jakimś śrutem w dupsku nie wracali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nic nei załatwiłem, wczoraj ok 23 powiedziano mi że sami nie wiedzą co się dzieje i jutro na własny koszt auto zawiozą do VTG :D śmiechu warte. No Tomson tylko polecać :D ależ szkoda że mnie nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że spocik był super.Musimy jeszcze tylko sobie knajpe znaleźć

Poziek bo jak zawsze byla elita klubu a z nami zawsze wszystko wychodzi :wink:

Co do furasa to jak ono mowi bedzie dobrze tylko musisz dac namiary na maila co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gadaliśmy o rezanku progów i znalazłem na allegro nawet fajne i można sobie walnąć własny napis :)http://motoaukcja.interia.pl/show_item.php?item=102954069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie wczoraj sie śmialiśmy, że gdyby Tomson miał honor to wsadziłby auto na lawete i zawiózł do VTG:)

prorocze słowa padły :cool:

Ono jeżeli chodzi o te aukcje to chyba spełnia ona twoją definicje tandety o której wczoraj była mowa. Znajde aukcje na ebay i wsadze na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gadaliśmy o rezanku progów i znalazłem na allegro nawet fajne i można sobie walnąć własny napis

No to widze ono ze szykuje sie pierwsze rezanko w B7 :mrgreen:

prorocze słowa padły

dokladnie tak bylo i jednak tomson ma troche honoru my to powinnismy dorabiac jako wrozki moze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym pierwszym klientem może zostać Bartte :)

kolejna rzecz jaką przewiuje: Bartte otworzy własną siłownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartte otworzy własną siłownie
:lol:

tak apropo to juz sa zdjecia w albumie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na szczęście nic nie widać

to co trzeba to widać jestem perfekcyjny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili : Wylatuje sobie dzisiaj ze szpitala stoje i czekam na wyjazd a nagle jeeb koleś mi przywalił w dupala ( leciutko tylko małą ryske widać ) no to ja trąbie i pokazuje zeby zjechał a ten w pipe i ucieka , to ja but dorwałem go wyprzedziłem zatarasowałem droge wyskakuje i mówie ze mi przywalił a ten do mie z ryjem że co ja sobie wyobrazam że on jest starszy ze 3 pokolenia itd ( fakt miał z 90 lat :P ) no to mowie ze mnie to uj obchodzi

ale jakoś go skłoniłem zeby zjechał i pogadał normalnie. Koleś mówi że policij nie chce no ja z wiadomych przyczyn też nie. Koleś do mnie mówi że on napewno mi tą szkode naprawi bo jest honorowy i jest najstarszym powstańcem ze starówki na to ja że byłem kiedyś harcerzem hehe. Ale dał 500 zł i pojechał . A ta rysa ktora była to był jego lakier hehe więc zostało 500 na krowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE :lol: ono tylko kiedy my to wypijem jak ja juz lece no chyba ze na tym wyjezdzie integracyjnym w lipcu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONO jak ja bym chciał mieć twoje szczęście :)

nie na krowe tylko na materiały do rezanka :twisted: :twisted: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartte bedziemy mieli pamiec o Tobie zebys i ty byl a na mazury to daleko bedziesz mial :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek rozbije namiot w Sulejówku i będzie koczował na swoją kolej do strojenia:)

Bart Ono mówił, że na parkingu VTG już miejsca brakujena auta :lol: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja już się leje co będzie gdy po pracy pojadę do Tomsona :), wczoraj przyjechałem patrze na minę szefa taka nietęga, podchodzę bliżej i mówi no wiesz: niestety NIC nie działa :). Mało to pocieszające w sumie było ale okaże się dziś wszystko :). A i jednak na SMT6 robia z 7 zrezygnowali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cały czas uważam, że 6 czy 7 to zło:)

trzeba wyrezać na ori kompie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chciałem mieć dwie mapki, zresztą zobaczymy wiem że na świnkach bardzo dobrze da się to zrobić, no może nie tak jak na stand alone ale kaska też inna :) pozyjemy zobaczymy dzis wieczorem dam znac jakie efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...