Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale palma :decayed:

Brawo somsiad ..wkońcu jakiś avatar godny 69 klubu .. :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ragga miałeś problemy z fotami Tereski, myślę że powinieneś poprosić mikołaja o http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,JingPeng-E1181-tam-siegaj-gdzie-wzrok-nie-siega,wid,10664717,wiadomosc.html?ticaid=5729c

Poprosiłem :wink4:

Opublikowano

ale palma :decayed:

Brawo somsiad ..wkońcu jakiś avatar godny 69 klubu .. :decayed::kox:

nie mogłem się jej oprzeć :banan2:

Opublikowano

nie mogłem się jej oprzeć :banan2:

Wcaaale sie nie dziwie :kox:

Niedługo przeglądając avatary od góry do dołu będą same d*py i cycki :naughty::good:

Opublikowano

Niedługo przeglądając avatary od góry do dołu będą same d*py i cycki :naughty::good:

jak przystało na wiernych klubowiczów 69 A4KP :kox:

Opublikowano

Panowie...i panie jeżeli chcą :naughty:

Co wy na to w naszych podpisach jak będziemy wychodzić gdzies na imprezo-picie-browarowanie??

"69" Klub member

Opublikowano

nie wiem czy w dobrym miejscu o tym piszę ;( ale pytanie jest takie: kto ze spotów arkadiowych pomógłby zamontować RNS-E i ma w tym doświadczenie?:) Jak coś proszę na PW

Opublikowano

hhm jakie masz teraz radio ??

Opublikowano

mam audi concert, pisałem z "alvaro" w sprawie części brakuje mi specjalisty (co ma wolny czas:) )do montażu :hi:

Opublikowano

o to mi sie nie chce :) nie ma do tego pogody ;P

dużo roboty nie jest sam sobie poradzisz :) spokojnie :)

Opublikowano

w garażu

o to mi sie nie chce :) nie ma do tego pogody ;P

dużo roboty nie jest sam sobie poradzisz :) spokojnie :)

w garażu pogoda jest zawsze:) oczywiście żartuję - dzięki za info :)
Opublikowano

naprawde duzo roboty nie ma :) trzeba tylko poczytac tematy żeby wiedziec jak sie za to zabrac mi to zajeło jakies 2 godziny na lajcie zeby przełożyć kosz przykrecic wszytsko oraz dociąć tunel z tunelem trzeba uwązać zeby nie przegiąć i za daleko nie wyciąć

reszta to pikus ;)

trzeba tylko potem do kupy wszystko poskręcać :) i tyle

Opublikowano

naprawde duzo roboty nie ma :) trzeba tylko poczytac tematy żeby wiedziec jak sie za to zabrac mi to zajeło jakies 2 godziny na lajcie zeby przełożyć kosz przykrecic wszytsko oraz dociąć tunel z tunelem trzeba uwązać zeby nie przegiąć i za daleko nie wyciąć

reszta to pikus ;)

trzeba tylko potem do kupy wszystko poskręcać :) i tyle

poszedł bym jeżeli już w kierunku wymiany kosza na 2 din..... żeby nic nie docinać

Opublikowano

??

Opublikowano

??

chol..... coś pokręciłem :rolleyes: oczywiście, że pisałeś o tunelu :wallbash: to tunel trzeba docinać??????

Opublikowano

Panowie...i panie jeżeli chcą :naughty:

Co wy na to w naszych podpisach jak będziemy wychodzić gdzies na imprezo-picie-browarowanie??

"69" Klub member

:kox::naughty::good:

Boberek ..widzę nowy avat. .ten lepszy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.