Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jakoś nie miałem ... bo rozliczać się to trza umić :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adaho

Nowy avatar ? :tongue4:

Tamten był lepsiejszy :naughty::kox:

Opublikowano

joł nyggeryyyyyyy :polew:

Opublikowano

Chyba Nygry :hi: :hi:

Opublikowano

Witka :hi:

Opublikowano

adaho

Nowy avatar ? :tongue4:

Tamten był lepsiejszy :naughty::kox:

rozbiłem sobie dupsko na tym podjeździe i postanowiłem to uczcić Avaterm :decayed:

Opublikowano

adaho

Nowy avatar ? :tongue4:

Tamten był lepsiejszy :naughty::kox:

rozbiłem sobie dupsko na tym podjeździe i postanowiłem to uczcić Avaterm :decayed:

żony sie boi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

adaho

Nowy avatar ? :tongue4:

Tamten był lepsiejszy :naughty::kox:

rozbiłem sobie dupsko na tym podjeździe i postanowiłem to uczcić Avaterm :decayed:

żony sie boi :polew: :polew: :polew: :polew:

Czyjej?

Opublikowano

adaho

Nowy avatar ? :tongue4:

Tamten był lepsiejszy :naughty::kox:

rozbiłem sobie dupsko na tym podjeździe i postanowiłem to uczcić Avaterm :decayed:

żony sie boi :polew: :polew: :polew: :polew:

Czyjej?

Boberka :polew:

Opublikowano

ej Docia nie jest taka straszna :P

Opublikowano

żony sie boi :polew: :polew: :polew: :polew:

Pewnie tak :tongue4: Lepiej zmienić avatar niż przyczajać forum z ukrycia :D

Czyjej?

Ich ? :decayed:

Opublikowano

Jakie fora internetowe dotyczące Audi znacie?

Jest Audizine.com. Jest też drugie dość popularne. Wczoraj tam właziłem a dziś adresu nie potrafię sobie przypomnieć :wallbash: Demencja starcza ... :angry:

Opublikowano

Jakie fora internetowe dotyczące Audi znacie?

Jest Audizine.com. Jest też drugie dość popularne. Wczoraj tam właziłem a dziś adresu nie potrafię sobie przypomnieć :wallbash: Demencja starcza ... :angry:

www.odloty.pl :good::naughty:

Opublikowano

Jakie fora internetowe dotyczące Audi znacie?

Jest Audizine.com. Jest też drugie dość popularne. Wczoraj tam właziłem a dziś adresu nie potrafię sobie przypomnieć :wallbash: Demencja starcza ... :angry:

www.odloty.pl :good::naughty:

www.szparki.com :sick3:

Opublikowano
:ssij:-cie :sesese::decayed::naughty:
Opublikowano

:polew:

Ja to czasami juz nie wiem ..że ludzie to za grosz jakiejś kultury nie mają .. kasa do 10 artykułów ..wbija sie gruba bromba malowana na świński blond z całym koszykiem ..i twierdzi , że ona dopiero teraz zauważyła napis przed którym sterczy dobre 15 minut.. mało tego ..napis jest naprzeciwko jej oczu ... :evil: :evil: Aż miałem ochotę kopa jej zasunąć za chamstwo i arogancję :angry:

A jeszcze raz które mi zajrzy w monitor przez ramie ...to wsadzam palec w oko bez zastanowienia :D

[br]Dopisany: Grudzień 19, 2008, 10:55:52 _________________________________________________Z cyklu ...podstarzałe lachoniary na NK :lol1:

http://nasza-klasa.pl/profile/8534828/gallery/11

Opublikowano

Aż miałem ochotę kopa jej zasunąć za chamstwo i arogancję :angry:

hehe Ragga nie nerwuj sie :) Trzeba było jej zrobic cofkę z kolejki :naughty: Mnie też to wkurza jak muszę stać za takimi :wallbash:

Opublikowano

Dopisany: Grudzień 19, 2008, 10:55:52 [/size]_________________________________________________Z cyklu ...podstarzałe lachoniary na NK :lol1:

http://nasza-klasa.pl/profile/8534828/gallery/11

Jak to podstarzałe ??? Pojechałeś po kobitkach tzw 30 dziechach...... przeje,,,,łeś sobie u mojej :polew: :polew:

Reguś rozumiem że Ty nie wyskakujesz powyżej podstawówki, skoro młode :polew: :polew:

Opublikowano

Pewnie tak :tongue4: Lepiej zmienić avatar niż przyczajać forum z ukrycia

sOMsiad pls. ... trzeba mieć najebane pod beretem żeby się czepiać o avatar ..

IMO avatar ma się jakoś z jego właścicielem utożsamiać i w tym momencie wychodzi na to, że ciągnie Was do skąpego stroju mikołaja :polew:

ale że Was lubie to nie będę się śmiał że lubicie upychać faje w damskie stringi :decayed:

Opublikowano

Pewnie tak :tongue4: Lepiej zmienić avatar niż przyczajać forum z ukrycia

sOMsiad pls. ... trzeba mieć najebane pod beretem żeby się czepiać o avatar ..

IMO avatar ma się jakoś z jego właścicielem utożsamiać i w tym momencie wychodzi na to, że ciągnie Was do skąpego stroju mikołaja :polew:

ale że Was lubie to nie będę się śmiał że lubicie upychać faje w damskie stringi :decayed:

okej Adaho utożsamiasz się z błotem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.