Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gifko_02.gif

:doh1: :nabijasie:

Siema ! :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :decayed:

Moje padło ożyło :kox:

Kolkov mam dla Ciebie polerke..dzwoń to się ustawimy :good:

Pytanie.

jakie magiczne właściwości ujawni short shifter zaraz po zamontowaniu?

Czym się będzie różnił taki z no-name z ebaya a taki powiedzmy Fidanza ?

Opublikowano
  • Autor

:doh1: :nabijasie:

już się poprawiam :naughty:

cheerleaders_75.jpg

Moje padło ożyło :kox:

Kolkov mam dla Ciebie polerke..dzwoń to się ustawimy :good:

yeeeeah :kox:

fpadnij do mnie, poupalamy tą Twoją kosiarkę na modlińskiej :kox:

Opublikowano

Ragga pokaż się we wtorek, zbiorę Ci ten subwoofer..

subwoofer_big2.jpg:wink4:

Opublikowano

Podwójna cewka z wentylacją. Może ostro kopać. Ile ma mocy?

Opublikowano

Dobry ;):hi:

Podwójna cewka z wentylacją. Może ostro kopać. Ile ma mocy?

Jak na moj gust to bedzie 6000W ;D

Filmik przedstawiający działanie ;)

http://patrz.pl/filmy/jackhammer-subwoofer-6000-watt-worlds-biggest-creation

Specyfikacja

http://www.woofersetc.com/p3343/T992244--MTX-Audio-22%22-6000-Watt-JackHammer-Subwoofer.htm

A i jeszcze ta jakże skromna cena.. Baa.. Tylko niecale 7'000$ Chyba sobie kupie malucha i ten woofer i bede sie lansowal po wawce skaczącym malarem ;p

Opublikowano

Ragga pokaż się we wtorek, zbiorę Ci ten subwoofer..

subwoofer_big2.jpg:wink4:

Zerwie mu dach :decayed:

Opublikowano

Podwójna cewka z wentylacją. Może ostro kopać. Ile ma mocy?

Podwójna cewka z wentylacją. Może ostro kopać. Ile ma mocy?

Jak na moj gust to bedzie 6000W ;D

:przebiegly: 6000 Watów :kox:

Opublikowano

yeeeeah :kox:

fpadnij do mnie, poupalamy tą Twoją kosiarkę na modlińskiej :kox:

Widnym wieczorem :naughty: To se przy okazji poodkurzam parcha na słoniu :decayed:

Opublikowano

yeeeeah :kox:

fpadnij do mnie, poupalamy tą Twoją kosiarkę na modlińskiej :kox:

Widnym wieczorem :naughty: To se przy okazji poodkurzam parcha na słoniu :decayed:

dzisiaj ? to może dołacze na Słoń-Spota

Opublikowano

dzisiaj ? to może dołacze na Słoń-Spota

Niech przyjedzie..zapalimy faja pokoju..pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj ? to może dołacze na Słoń-Spota

Niech przyjedzie..zapalimy faja pokoju..pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

słoń to gówno, możemy skoczyć na BP przy urzędzie :kox:

Opublikowano

(..) pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

Kiedy i gdzie?! :decayed::naughty::lol1:

Opublikowano
  • Autor

AndyN stawiasz czasem furę przy Marynarskiej i Taśmowej :?:

Opublikowano

słoń to gówno, możemy skoczyć na BP przy urzędzie :kox:

Białołeka RLZ ;p

Opublikowano

(..) pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

Kiedy i gdzie?! :decayed::naughty::lol1:

Okropne są :angry::polew:

_________________________________________________

AndyN pracujesz gdzieś w pobliżu marynarskiej/suwak ? Często widzę tutaj twój szary magnes na ci..i :gwizdanie:

AndyN stawiasz czasem furę przy Marynarskiej i Taśmowej :?:

:kox:

Opublikowano

AndyN stawiasz czasem furę prz Marynarskiej i Ta

:przebiegly:

Yhy ... "Marynarska Business Park" ...

Opublikowano

(..) pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

Kiedy i gdzie?! :decayed::naughty::lol1:

To może i ja dołączę? Tyle że będę przeciwieństwem dla was :D

Opublikowano

(..) pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

Kiedy i gdzie?! :decayed::naughty::lol1:

To może i ja dołączę? Tyle że będę przeciwieństwem dla was :D

qr**, szczęściarz ... :decayed:

BP przy ratuszu Białołęka? Od której?

Opublikowano

(..) pogadamy o tym jakie to nasze żony niedobre :polew: :polew: :decayed:

Kiedy i gdzie?! :decayed::naughty::lol1:

To może i ja dołączę? Tyle że będę przeciwieństwem dla was :D

Co boisz się, że czyta :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.