Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co sie stalo?

Regeneruj, kazdy tak robi.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie nie do końca wiem.

Ojciec jechał, zgasło i nie odpaliło.

Mechanior twierdzi, że pompa, ale chcę mieć pewność

Opublikowano

Panowie gdzie w wawie mogę zrobić jeden pierdól.

Ze 2 godziny temu rozjebało mi trójnik od węży z cieczą..w tej kurfa pier**lonej w dupe zajebanej hondzie, którą zepchnę z urwiska szmatę j**aną w pysk !

Skleiłem trójnik..płyn się zagrzał, wentylator się włączył..wjechałem na pas jezdni i znów dym spod machy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Trójnik trójnikiem..ale dlaczego mi rozsadza elementy od układu chłodzenia ?

Przed wczoraj wąż..zrbiłem, jeździłem wczoraj cały dzień..dziś rano..a tu taki zonk w morde jego zarabana mać :wallbash:

Jakby komus kiedys przyszło do głowy kupić honda..to niech się zgłosi do mnie..subtelnie wypersfaduje.

Azjatyckie to są dobre..ale prostytutki i odtwarzacze DVD .

Opublikowano

Raga wypier.. to auto

Twoja viagra parkuje u mnie na Jelonkach i widać, że tęskni za tobą :decayed:

Opublikowano

Raga wypier.. to auto

Twoja viagra parkuje u mnie na Jelonkach może i widać, że tęskni za tobą :decayed:

Teraz to se mogę..muszę zrobić to padło j**ane.

Zatęskniłem za niebieskim..woził moje dupsko bez awarii..ch*j że brał olej..mogłem se kupić bańkę 50 litrową do pokoju i byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

Pozdrawiam wszystkich z pasa zieleni na wisłokurwa stradzie.

Opublikowano

Moge ci dac namiary na kolesia z pily od ktorego ja bralem czesci do CRXa. Dobre ceny i zaufany koles.

Opublikowano

Moge ci dac namiary na kolesia z pily od ktorego ja bralem czesci do CRXa. Dobre ceny i zaufany koles.

Części to ja mam skąd brać..w Kobyłce mają ich od zajebania. Potrzebuje kogoś kto mi powie dlaczego mi rozwala elementy układu chłodzenia.

Opublikowano

jedzie ktos dzisiaj na wudenalia na SGGW? O 21.30 jest Audiofeels a o 23 Kosheen

Opublikowano

Zobaczcie dzisiejszą cenę gazu w Sokołowie

bdbccc7b17aa92ecmed.jpg

Opublikowano

Potrzebuje kogoś kto mi powie dlaczego mi rozwala elementy układu chłodzenia.

źle odpowietrzasz układ chłodzenia

albo jebnęła pompa wody

Opublikowano

źle odpowietrzasz układ chłodzenia

Gdy posklejałem pęknięcie w trójniku, nie miał siły się rozwalić..reduktor od gazu razem z przewodem się oszronił, później doj**ało temperatury i trójnik wystrzelił do banglapuru.

Moja nt. układu chłodzenia jest inna. Gdy pękł mi wąż ( miał prawo ) dowaliłem na maxa płynu chłodniczego..ale nie sprawdziłem, że zbiornik wyrównawczy jest pełny. Płynu było za dużo i ciśnienie spłatało figla na trójniku.

Opublikowano
  • Autor

Redżina w akcji :kox:

BTW tak wygląda szczęśliwy user Hundy...

f1ab44df3abe60bfmed.jpg

Opublikowano

Śmiech przez łzy :decayed:

Dziś jak tak rezałem na pasie zieleni to mi jakieś d*py z przyczajenia foty strugały :P

Opublikowano

jak reduktor oszroniony, to na bank jest nieodpowietrzone :no:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 23:36_________________________________________________

Zobaczcie dzisiejszą cenę gazu w Sokołowie

i tankowałeś go?

Opublikowano

Kurna..gdzie ja jutro dostanę trójnik 16x16x16 :wallbash:

Nie mam czasu być uziemionym :evil:

Opublikowano

na Słomczynie :decayed:

Wypalił bym się psychicznie z tymi chamami :evil:

Opublikowano

to jeszcze nic w porównaniu do Poznania :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem czy na Zeraniu czasem nie sprzedaja czesci...

Opublikowano

i tankowałeś go?

Nie, only BP

A poza tym bylem bikem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.