Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oo Poziu - szykuje się masturbacja w jakości HD :decayed: :decayed:

w Evie nie ma na to czasu :tongue4: Tam za szybko się wszystko dzieje :shocked::decayed::naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W HD zawsze lepiej.. Wszystko dokladnei widac i nie trzeba sie wpatrywac i wzroku tracic ;p

Opublikowano

Mam to w Full HD :)

wypaliłbyś mi na płytkę ?? Pliss?? Ładnie by się z Evą komponowało :decayed:

Spoko, Ale nie wiem czy masz sprzęt do odtwarzania tego. Bo to albo z TVIXa pójdzie albo z dysku BluRay.

BTW: Polecam http://www.tvix.co.kr/Eng/products/HDM6500A.aspx

Opublikowano

Mam to w Full HD :)

wypaliłbyś mi na płytkę ?? Pliss?? Ładnie by się z Evą komponowało :decayed:

Spoko, Ale nie wiem czy masz sprzęt do odtwarzania tego. Bo to albo z TVIXa pójdzie albo z dysku BluRay.

BTW: Polecam http://www.tvix.co.kr/Eng/products/HDM6500A.aspx

Fajnie użądzonko :)

Z blu ray sie nie za bardzo oplaca bo sama plyta czysta kosztuje 50 zl

Opublikowano

Na prawdę polecam ten sprzęcik. Do tej pory przekonałem oniaka i ojca oniaka. Odtwarza praktycznie każdy standard audio/video jaki do tej pory wyszedł. Oczywiście z cyfrowym dźwiękiem i napisami (txt, srt, sub, itd). Nie do zdarcia.

Opublikowano

Kto z Was gra w squasha ?

Opublikowano

Ja zawsze chcialem :kox:

Opublikowano

Kto z Was gra w squasha ?

Ci samo co w golfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja zawsze chcialem :kox:

to trzeba sie nauczyc :decayed:

Opublikowano

Kto z Was gra w squasha ?

ja napitalam czasem, na zmianę z tenisem

Opublikowano

Kto z Was gra w squasha ?

ja napitalam czasem, na zmianę z tenisem

To trzeba się umówić na jakiś meczyk - gdzieś w połowie drogi np. Blue City

Opublikowano

Kto z Was gra w squasha ?

ja napitalam czasem, na zmianę z tenisem

To trzeba się umówić na jakiś meczyk - gdzieś w połowie drogi np. Blue City

na Solcu grałem kiedyś - nawet spoko

Opublikowano

Kto z Was gra w squasha ?

ja napitalam czasem, na zmianę z tenisem

To trzeba się umówić na jakiś meczyk - gdzieś w połowie drogi np. Blue City

na Solcu grałem kiedyś - nawet spoko

Na Solcu jest kiepsko - najnowsze korty sa wlasnie w BlueCity i w Wilanowie

Opublikowano

Pracuje ktoś w skarbowym ?

Albo wiecie jak wygląda sytuacja przy umowie użyczenia nieruchomości lub jej części np. 2m2 powierzchni pod działalność gospodarcza?

Konkretnie interesuje mnie kwota, o którą ma wzrosnąć podatek od nieruchomości od tej użyczonej części lokalu..

Opublikowano

Na prawdę polecam ten sprzęcik. Do tej pory przekonałem oniaka i ojca oniaka. Odtwarza praktycznie każdy standard audio/video jaki do tej pory wyszedł. Oczywiście z cyfrowym dźwiękiem i napisami (txt, srt, sub, itd). Nie do zdarcia.

Malik a rmvb obsługuje?? Jaki jest koszt tego cacka?

Opublikowano

Przeciez rmvb to syf :)

Opublikowano

Chłopaki zasłaniać troche te cycki bo mi kobieta zabroni na forum wchodzić :gwizdanie:

Opublikowano

Lukas to nie pokazuj jej nic..

Opublikowano

na Solcu grałem kiedyś - nawet spoko

Też tam jeździłem pogrywać od czasu do czasu - jestem za :wink4:

Opublikowano

Też tam jeździłem pogrywać od czasu do czasu - jestem za :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

probuje sobie to wyobrazic .... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.