Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oskar, adas, adrian... ale z Was buraki :polew: :polew: :polew:

nie buraki tylko dobrze wysmażeni :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 13:01_________________________________________________

Jak wszyscy mają PENTHOUSE TEAM w podpisie to ja też :)

spoko Kejt - Jury akceptuje tą samowolkę :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
44080437.png
Opublikowano

a nie mówiłem :decayed:

Opublikowano

oskar, adas, adrian... ale z Was buraki :polew: :polew: :polew:

Adrian się nie załapał na fotę ale dwaj pierwsi tak :gwizdanie:

IMG_2261 (Small).jpg

Opublikowano

:polew:

nawet na moment usłyszałem się w głośnikach - przepraszam Was za to :notworthy:

Opublikowano

fly_bry_1.jpg

Ostra integracja... nawet buzi-buzi było:)))

Opublikowano

Adrian - do wydrukowania i postawienia na biurku w pracy:

ochroniarz.jpg

:kox::naughty:

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 18:52_________________________________________________

oskar, adas, adrian... ale z Was buraki :polew: :polew: :polew:

Adrian się nie załapał na fotę ale dwaj pierwsi tak :gwizdanie:

IMG_2261 (Small).jpg

Wyglądamy jak MODERN TALKING

Modern+Talking.jpg

Opublikowano

411ce56e27b7d951med.jpg

0d0cd4d3d25754eemed.jpg

KUTFA brakuje mu tylko loga .eu :polew: :polew:

Opublikowano

411ce56e27b7d951med.jpg

0d0cd4d3d25754eemed.jpg

KUTFA brakuje mu tylko loga .eu :polew: :polew:

Najbardziej mu brakuje logo: "JESTEM POJEBEM" :decayed:

Opublikowano

Najbardziej mu brakuje logo: "JESTEM POJEBEM" :decayed:

takiego napisu brakuje jeszcze kilku osobom :cool1:
Opublikowano

Ja wiem, ze nie na temat, ale ....

Oskaro, jak zmienisz awatar, osobiście bana Ci załatwię.

:decayed:

Jestem zachwycony :punk:

Opublikowano

Ja wiem, ze nie na temat, ale ....

Oskaro, jak zmienisz awatar, osobiście bana Ci załatwię.

:decayed:

Jestem zachwycony :punk:

proszzzzzzz http://media.omfgif.com/gif/omfg_hostess_big_tits.gif

też jedna z moich faworytek :decayed: widac Wiciu mamy podobny gust :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Można prosić więcej?

ja to dostałem od oskara...tez chciałem więcej... :decayed:

Nie zrobię Wam tego - don't worry :good:

Rozumiem że spędzacie z moi awatarem kilka minut dziennie ?? :kox: Niestety więcej zdjęć nie posiadam nad czym bardzo ubolewam ;(

Opublikowano

Niestety więcej zdjęć nie posiadam nad czym bardzo ubolewam ;(

widziałeś na zlocie te sznyty na mojej lewej ręce...właśnie wycinam kolejny... ;(

Opublikowano

nad czym bardzo ubolewam ;(

Chyba wyślemy do Ciebie Wojtka...

Opublikowano

nad czym bardzo ubolewam ;(

Chyba wyślemy do Ciebie Wojtka...

z teściową :shocked::naughty:

Opublikowano

nad czym bardzo ubolewam ;(

Chyba wyślemy do Ciebie Wojtka...

z teściową :shocked::naughty:

i jego starą - ona była chętna - gdyby nie Wojtek to byśmy ją gruppen w dupen pojechali :polew:

Opublikowano

nad czym bardzo ubolewam ;(

Chyba wyślemy do Ciebie Wojtka...

z teściową :shocked::naughty:

i jego starą - ona była chętna - gdyby nie Wojtek to byśmy ją gruppen w dupen pojechali :polew:

Ale Oniak tylko paluszkiem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.