Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: wieczór

:OMG:

Panowie, za jakieś 45 godzin będę już żonaty. :shocked:

124_l,game_over.jpg

Nie wiem czy to dobra decyzja...

...wiem natomiast, że jutro mam wieczór kawalerski :kox: :kox: :kox::boobs: :boobs: :boobs::drinks: :drinks: :drinks::sex: :sex: :sex::drunk: :drunk: :drunk:

BITCH PLEASE i zimne pifko do tego!!! :naughty:

Jak zostanie mi wódy z wesela (a powinno), to przywiozę komuś na spota...

...i nie dlatego, że jestem tu nowy tylko dlatego, że lubię przy kawie z rana poczytać ten wieśniacki wątek

:dziura:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja myslalem, ze to Wiciu 10 years ago... :D

Wiciu 10 years ago wyglądał inaczej.. :D ( patrz Nasza Klasa ) :decayed:

Poziek

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: Październik 01, 2009, 11:07:07 _________________________________________________

[/img]

Nie wiem czy to dobra decyzja...

Pojebało Cię ?? Nie rób tego ! ! !

:polew:

[br]Dopisany: Październik 01, 2009, 11:08:47 _________________________________________________Hornet Ty też :decayed:

Opublikowano

:bry: wieczór

:OMG:

Panowie, za jakieś 45 godzin będę już żonaty. :shocked:

124_l,game_over.jpg

Nie wiem czy to dobra decyzja...

...wiem natomiast, że jutro mam wieczór kawalerski :kox: :kox: :kox::boobs: :boobs: :boobs::drinks: :drinks: :drinks::sex: :sex: :sex::drunk: :drunk: :drunk:

BITCH PLEASE i zimne pifko do tego!!! :naughty:

Jak zostanie mi wódy z wesela (a powinno), to przywiozę komuś na spota...

...i nie dlatego, że jestem tu nowy tylko dlatego, że lubię przy kawie z rana poczytać ten wieśniacki wątek

:dziura:

Maciek...chłopie....pogięło cie ??? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poźkowi to nie grozi..on jest przeciwny wszelkim związkom gdzie trzeba nosic fingle na palcach i mówic do kobiety śpiącej obok " Żono" :decayed::tongue4:[br]Dopisany: Październik 01, 2009, 11:11:08 _________________________________________________

Maciek...chłopie....pogięło cie ??? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :naughty

We mnie też wzbudzał ziarno zwątpienia :polew:

Paraf nie daj się!

Z drugiej strony..takie widoki będziesz mógł oglądac tylko na RTL-u

perfect_ass.jpg

:decayed:

Opublikowano

Jezu wlasnie obejrzalem 178 odcinek BrzydUli... Ale wkrecajacy serial... :naughty:

Opublikowano

ja Cie rozumiem :wink4:

Opublikowano

[br]Dopisany: Październik 01, 2009, 11:08:47 _________________________________________________Hornet Ty też :decayed:

Ja jeszcze mam czas :decayed:

Opublikowano

Ładnie k**wa!!!

Dziękuję wam wszystkim za słowa otuchy...

Dziewczynę mam :good:

Jako jedna z nielicznych potrafi zrozumieć, że na pierwszym miejscu jest AUDI, potem długo długo nic, a potem cała reszta...

Z drugiej strony..takie widoki będziesz mógł oglądac tylko na RTL-u

perfect_ass.jpg

:decayed:

Jest takie mądre przysłowie:

To, że jesteś po obiedzie nie oznacza, że nie możesz przejrzeć menu

:gwizdanie:

Opublikowano

Hornet ma dwa takie bliźniaki, że sam bym się zastanawiał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hornet ma dwa takie bliźniaki, że sam bym się zastanawiał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To są nierozłączki :tongue4::decayed: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Ładnie ku***a!!!

Dziękuję wam wszystkim za słowa otuchy...

Dziewczynę mam :good:

Jako jedna z nielicznych potrafi zrozumieć, że na pierwszym miejscu jest AUDI, potem długo długo nic, a potem cała reszta...

Z drugiej strony..takie widoki będziesz mógł oglądac tylko na RTL-u

perfect_ass.jpg

:decayed:

Jest takie mądre przysłowie:

To, że jesteś po obiedzie nie oznacza, że nie możesz przejrzeć menu

:gwizdanie:

hehehehhehehe

stary a wiesz o tym, żę po ślubie żonki przestają brać do buzi ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stary a wiesz o tym, żę po ślubie żonki przestają brać do buzi ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No nie pier**l ...?! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Pożyjemy - zobaczymy :decayed:

Opublikowano

po slubie jak cie polubie...

biora tylko trzeba wiecej pieniedzy wydac :)

Opublikowano

po slubie jak cie polubie...

biora tylko trzeba wiecej pieniedzy wydac :)

Eeeeeeeeee, tam. Mi to nie grozi, bo zarabiam grosze...

Od czego są koleżanki...?! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stary a wiesz o tym, żę po ślubie żonki przestają brać do buzi ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No nie pier**l ...?! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Pożyjemy - zobaczymy :decayed:

już teraz wiem, że napiszę ci w przyszłości: a nie mówiłem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hornet ma dwa takie bliźniaki, że sam bym się zastanawiał :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Horni poka foto przyszłej niedoszłej :decayed::naughty:

Ja jeszcze mam czas :decayed

Uważaj na Poźka, żeby nie wpadł do kościoła wykrzykując słowo Nieeeeeeeeeee z garścią obciążających Cię zdjęc :D

stary a wiesz o tym, żę po ślubie żonki przestają brać do buzi ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A Ty niby skąd to wiesz stary teoretyku ? :decayed:

Miałeś kontakty z żonami swoich mężów ? :polew: :polew:

Opublikowano

Kawa, McFlury i pada pytanie "może wpadniesz do mnie, bo mój chłopak wyjechał?"

Opublikowano

Moze nie bedzie tak zle, czytalem ze naukowcy staraja sie zmienic genotyp kobiety ktory robi z niej nudzaca, żądajaca, ciagle zmeczona i narzekajaca zaraz po slubie. podobno wystarczy kobiete poddac elektrowstrzasom z sieci trakcyjnej metra

Opublikowano

podobno wystarczy kobiete poddac elektrowstrzasom z sieci trakcyjnej metra

Masz błędne informacje.

Trzeba zrobic spięcie w dildo :decayed:

Opublikowano

Przyznałem się do "porażki", a na forum aż grzmi od postów.

...a Moskal nie wierzy, że dogonimy Poznań... :polew:

wystarczy dobry temat... :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.