Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej do Fortu czy gdzieś.

popieram :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepiej do Fortu czy gdzieś.

popieram :kox:

W tej kwestii zgodzę się z kolegą Poźkiem. Jak nigdy dotąd :decayed:

Opublikowano

Lepiej do Fortu czy gdzieś.

popieram :kox:

W tej kwestii zgodzę się z kolegą Poźkiem. Jak nigdy dotąd :decayed:

z tym, że mocniejszy nacisk kładłbym na to "gdzieś" :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie tylko jęzora :kox:

nie bądź wulgarny :kox:

Opublikowano

Lepiej do Fortu czy gdzieś.

popieram :kox:

W tej kwestii zgodzę się z kolegą Poźkiem. Jak nigdy dotąd :decayed:

z tym, że mocniejszy nacisk kładłbym na to "gdzieś" :naughty: :naughty: :naughty:

A ja na to Fort..

Opublikowano

No nareszcie Ktoś do mnie się odezwał i to kto Klubowicz Moskal :) a co do wulgaryzmu to : wszystkie dziurki są do zapchania :kox:

Opublikowano

z tym, że mocniejszy nacisk kładłbym na to "gdzieś" :naughty: :naughty: :naughty:

gdzieś = TORWAR ???? :kox:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:50_________________________________________________

No nareszcie Ktoś do mnie się odezwał

nie podniecaj sie , to było pierwszy i ostatni raz :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie podniecaj sie , to było pierwszy i ostatni raz :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś mnie teraz ustawił w szeregu :embarrassed: , ale dla czego na samym końcu ;(

Opublikowano

nie podniecaj sie , to było pierwszy i ostatni raz :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś mnie teraz ustawił w szeregu :embarrassed: , ale dla czego na samym końcu ;(

PIXI zluzuj poślady , taki dżołk :wink4:

Opublikowano

nie podniecaj sie , to było pierwszy i ostatni raz :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś mnie teraz ustawił w szeregu :embarrassed: , ale dla czego na samym końcu ;(

PIXI zluzuj poślady , taki dżołk :wink4:

Wszycho w porządku :) co myślałeś że stary dziad się na żartach nie zna :decayed: a po za tym staram się znależć miejsce w szeregu między Wami :gwizdanie:

Opublikowano

a po za tym staram się znależć miejsce w szeregu między Wami :gwizdanie:

PIXI przestań się ociągać, zapomnij o kolorkach i takich tam bzdetach.

Moskalowi prosto z mostu na dzień dobry możesz pisać: Dzień dobry mały kozi bobku :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Kasi napisz, że tępisz czarnuchów :kox: :kox: :kox:

A Lukasowi, żeby więcej jadł bo już jest przezroczysty :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

aaaaaaaaaaaa

zapomniałem

tylko przypadkiem nic nie pisz AndyemuN o instalacji BT bo się chłopak na miesiąc zamknie w sobie :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Potrzebna pomoc z instalacją BT? KTOŚ POMOŻE??!?!?!? :>

Opublikowano

a po za tym staram się znależć miejsce w szeregu między Wami :gwizdanie:

PIXI przestań się ociągać, zapomnij o kolorkach i takich tam bzdetach.

Moskalowi prosto z mostu na dzień dobry możesz pisać: Dzień dobry mały kozi bobku :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Poziu dzięki za zluzowanie pośladów :polew: ale wiesz jak jest ( co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ) ale fajnie było by tak z grubej rury z samego rana :decayed:

Na temat ciemnoskórych to moje zdanie :thumbdown:

Lukasowi tak nie napiszę bo dobrze mi się z nim gada :tongue4:

Instalacje B.T. mam więc nie będę AndyemuN zawracał głowy ( czytałem o tym ) :>

Opublikowano

nie podniecaj sie , to było pierwszy i ostatni raz :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś mnie teraz ustawił w szeregu :embarrassed: , ale dla czego na samym końcu ;(

PIXI zluzuj poślady , taki dżołk :wink4:

Wszycho w porządku :) co myślałeś że stary dziad się na żartach nie zna :decayed: a po za tym staram się znależć miejsce w szeregu między Wami :gwizdanie:

widzisz , niby stary dziad ale "cytować" sie jeszcze nie nauczyłeś :kox::polew: :polew:

Moskalowi prosto z mostu na dzień dobry możesz pisać: Dzień dobry mały kozi bobku :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

PIXI uwielbiam gdy ktoś do mnie mówi "mały kozi bobku" :kox::polew: :polew: :polew:

Kasi napisz, że tępisz czarnuchów :kox: :kox: :kox:

i lubisz bzykać małolaty :kox:

Instalacje B.T. mam więc nie będę AndyemuN zawracał głowy ( czytałem o tym ) :>

ale nie masz dwóch instalacji , a Andy wie jak to zamontować :good:

Pamiętaj : co dwa blutacze to nie jeden :kox:

Opublikowano

Dementi: ma jeden

Drugi ma Kolega B.

:naughty:

Opublikowano

Dementi: ma jeden

Drugi ma Kolega B.

:naughty:

AndyN zainstalujesz mi w Evo ? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :decayed:

Opublikowano

Dementi: ma jeden

Drugi ma Kolega B.

:naughty:

AndyN zainstalujesz mi w Evo ? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :decayed:

Spoko.

Wybierz kolor tylko.

Rezanie na spocie w Arkadii??

Opublikowano

Wybierz kolor tylko.

Ja chce pinktooth :kox: Jeśli mogę wybierać :notworthy: :notworthy: :notworthy::kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

Wczoraj ogladalem za***isty film "Orphan". Polecam wieczorem do poduszki. Wkreca :good:

Masz jakaś dobrą kopie? [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 13:30_________________________________________________Koledzy uwaga jutro na być nawet -1st. :kwasny:

Opublikowano

Znam Was z widzenia ze spotów ale teraz to tak mi namieszaliście że karwa nie wiem co tu pisać

Moskal cytowanie to masz rację :embarrassed: , małolaty :kox: , jeden blutucz mi wystarczy :good:

AndyN kto to Kolega B ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.