Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie to jest bezprawie..

Bezprawie to płacić dwa razy składkę chorobą mając dwie firmy...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yo

Cyce trenował/uje ktoś może MMA ?

Opublikowano

Bezprawie to płacić dwa razy składkę chorobą mając dwie firmy...

I tak dostajesz zwrot na koniec roku (pomniejszony o 7.75%) więc nie narzekaj :tongue4:

Opublikowano

Dla mnie to jest bezprawie..

Bezprawie to płacić dwa razy składkę chorobą mając dwie firmy...

:decayed:

Też tego doświadczam :polew: Etat + firma.. Normalnie choroba się mnie nie tyka.. ![br]Dopisany: 12 Październik 2009, 14:52_________________________________________________

Yo

Cyce trenował/uje ktoś może MMA ?

zaczynasz ? :naughty:

Opublikowano
:bry: no to i ja się pochwalę w sobotę dostałem 10pkt i 500zł mandaciku - podwójna ciągla i niezastosowanie się do nakazu jazdy :wallbash:Moskal weź się za robotę wkońcu a nie ciągle na A4 siedzisz :naughty:
Opublikowano

Yo

Cyce trenował/uje ktoś może MMA ?

Kryzys wieku średniego dopadł? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

zaczynasz ? :naughty:

jutro pierwszy trening na AWFie

Opublikowano

ulala :gwizdanie: :good:

Przyjechać po Ciebie, po treningu ? :D

Opublikowano

zaczynasz ? :naughty:

jutro pierwszy trening na AWFie

ale co ? ręczniki podajesz? czy napoje ? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Cyce trenował/uje ktoś może MMA ?

ja , a co ????

Musti nie fikaj

Opublikowano

Ja nie moge.. Mam juz chyba piwowstręt - wstyd się przyznać ale chyba tak jest..

przesyciłeś organizm ? :shocked:

ja od kilku ładnych lat nie mogę tego dokonać :kox:

Opublikowano
1246442295__500.jpg
Opublikowano

ale co ? ręczniki podajesz? czy napoje ?

szukam leszcza do kopania - będziesz w sam raz :decayed:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 16:44_________________________________________________

Cyce trenował/uje ktoś może MMA ?

ja , a co ????

Musti nie fikaj

podaj mi kom. na PW - pare pytań mam

Opublikowano

Yo

Cyce trenował/uje ktoś może MMA ?

Wolę KM - tylko, że w MMA jest więcej parteru... :mysli:

Opublikowano

podaj mi kom. na PW - pare pytań mam

Aydahoł żartowałem :wink4: , napierdalałem sie kilka razy na stadionie w Bydgoszczy , Toruniu , Wrocławiu (przed stadionem) , ale formułą MMA bym tego nie nazwał :decayed:

Opublikowano

pare pytań mam

Chcesz wiedziec czy bardzo boli...? :wink4:

To zależy - czy sie stoi :baseball: czy już sie lezy :vava:

Opublikowano

zaczynasz ? :naughty:

jutro pierwszy trening na AWFie

Adaś..to teraz k**wa na spota strach przyjeżdżac :decayed:

Ale głowy nie golisz na wyso ? :tongue4:

Aydahoł żartowałem :wink4: , napierdalałem sie kilka razy na stadionie w Bydgoszczy , Toruniu , Wrocławiu (przed stadionem) , ale formułą MMA bym tego nie nazwał :decayed:

To wyjaśnia Twojego ułamanego zęba ? :polew:

Opublikowano

witam :hi:

dzis natknalem sie na takie fotki i pomyslalem ze beda tu pasowac :>

ef4bf4d1000c5ff04acfdbb3

70c794bf001052864acfdbb7

d8d3f5ca000c1abd4acfdbbe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.