Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto ma etke i moze cos sprawdzic od reki ?

Zapewne Adrian :naughty: :naughty: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prędzej na ślubie..gdzie by Ci się laska tak na pogrzebie uśmiechała :tongue4::decayed:

Na pogrzebie teściowej.. :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 10:11_________________________________________________

:gwizdanie:

Opublikowano

Mam RE5[/b] :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty:

Zadzwonię, podjadę :decayed:

No chyba, że wpadłeś na ten genialny pomysł i wziąłeś go do pracy.. :)

Przy okazji zawinąłbym tamte płyty.

_________________________________________________

O ku! Madas przyszedł :dziura:

Opublikowano

No chyba, że wpadłeś na ten genialny pomysł i wziąłeś go do pracy.. :)

mam w pracy , twoje też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co to jest etka? Jakaś książka kulinarna?

Opublikowano

Co to jest etka? Jakaś książka kulinarna?

:bicz:

Opublikowano

Nosfer z foty to się tylko ta pozycja zgadza :toon: reszty możemy się tylko domyślać :gwizdanie:

:D

albo twarz...

Opublikowano

MAm problem :wallbash:

Zszedlem do samochodu, chcąc wyjechać na miasto. Wsiadam kluczyk do stacyjki hamulec itp bo to automat odpalam. Chce wrzucic R i co ?? d*pa.. Skrzynia stoi.. mysle sobie sprobuje jeszcze raz.. Sytuacja się powtarza.. Wylaczam silnik wszystko dziala. Wlaczam lipa. Po wlaczeniu zaplonu skrzynia nie reaguje na hamulec, a hamulec normalnie stawia opór. Co to moze być?[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 11:07_________________________________________________

Dla ludzi o mocnych nerwach.

Opublikowano

Tiptronic... :naughty:

Nie zalało go wodą?

Opublikowano

Stara skrzynia.

775852425

Nie zalana wodą.. Nie padalo az tak.. Przezywal lepsze burze. Poza tym rano dojechalem do pracy[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 11:15_________________________________________________Między P a R jest to jeba.ne coś nomalnie po wcisnieciu hamulca gaśnie jej podswietlenie, a dzis d*pa..

Opublikowano

Sprawdź czy ci się światła stopu zapalają. Może czujnik padł.

Opublikowano

Lubisz HardCore... :shocked:

Ja zdecydowanie wolę posty na temat dziewczyn na weselach/pogrzebach i kaczuszek na 3/4... :naughty:

Opublikowano

Sprawdź czy ci się światła stopu zapalają. Może czujnik padł.

Nie dzialają. Nie palą się.. Gdzie jest ten czujnik? I ile to moze kosztować.

Opublikowano

512263724ff149a90125533.jpg

hyhyhy... Szacun :notworthy: :notworthy: :cool1:

Opublikowano

512263724ff149a90125533.jpg

hyhyhy... Szacun :notworthy: :notworthy: :cool1:

Emo Bitch style :decayed::naughty:

MAm problem :wallbash:

Nie przejmuj się..kiedyś wróci do Ciebie :decayed::tongue4:

Opublikowano

Sprawdź czy ci się światła stopu zapalają. Może czujnik padł.

Nie dzialają. Nie palą się.. Gdzie jest ten czujnik? I ile to moze kosztować.

Sprawdź czy ci się światła stopu zapalają. Może czujnik padł.

Nad pedałem. Taki plastikowy guzik.

Opublikowano

lady-bitch-ray-GFkf.jpg:D

Opublikowano

Nad pedałem. Taki plastikowy guzik.

Nad hamulcem? Rozumiem ze on bedzie gdzieś schowany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.