Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

dzis natknalem sie na takie fotki i pomyslalem ze beda tu pasowac :>

ef4bf4d1000c5ff04acfdbb3

70c794bf001052864acfdbb7

d8d3f5ca000c1abd4acfdbbe

A-rek fajne te twoje koleżanki :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karwa śnieżyce nadchodzą , nareszcie :kox:

Opublikowano

Ja nie moge.. Mam juz chyba piwowstręt - wstyd się przyznać ale chyba tak jest..

przesyciłeś organizm ? :shocked:

ja od kilku ładnych lat nie mogę tego dokonać :kox:

A ja chyba tego dokonalem. Ostatnio wypilem jednego browara - a nawet nie calego - bo tylko polowe i odlożylem.

d8d3f5ca000c1abd4acfdbbe

:slina: :slina: :slina:

Ta czarniutka fajna jest. Nawet k**estwo z oczu jej patrzy.. Cycole moze nie za duze, ale widać ze zna sie na rzeczy.

Pany odnosnie dzis tego mojego automata, ten pierdzielony czujnik wymieniony, ze skrzynią nadal to samo. Jakie jest prawdopodobieństwo ze nowo zakupiony czujnik w intercarsie jest wadliwy? Teraz po przelaczeniu skrzyni bez zaplonu dodatkowo wyskakuje "BREMS LICHT" (światla stop) czy mozliwym jest ze jesli któraś zarówka sie przepalila/robi zwarcie objawy są jakie są??

Opublikowano

Jak na moje oko to ta czarna miała więcej ch*ji w mordzie jak włoch makaronu :polew:

Ze skrzynią to nie pomogę :embarrassed: mam manual :good: Pzdr PIXI :)

Opublikowano

:bry: do roboty lenie :naughty:

PIERWSZY

Opublikowano

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 06:35_________________________________________________

To wyjaśnia Twojego ułamanego zęba ? :polew:

Ząb jest ułamany od otwierania bełta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 06:35_________________________________________________

To wyjaśnia Twojego ułamanego zęba ? :polew:

Ząb jest ułamany od otwierania bełta :wink4:

prawdziwy budowlaniec :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

prawdziwy budowlaniec :polew: :polew: :polew:

nieee , to "młodzieńcze lata" :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Karwa śnieżyce nadchodzą , nareszcie :kox:

Parking przy M1? :mysli:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Karwa śnieżyce nadchodzą , nareszcie :kox:

Parking przy M1? :mysli:

na letnich gumach...! :kox:

BTW

:hi:

Opublikowano
:siema::sesese:
Opublikowano

Ząb jest ułamany od otwierania bełta :wink4:

:polew: :polew: :polew:

:siema: zwierzaki :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cze, :hi:

No właśnie zimno się porobiło :(

Panowie od kiedy przenosimy spoty do Arkadii? Bo coś czuję, że dzisiaj to nas porządnie wypiździ w tej Promenadzie. no chyba, że coś się zmieniło a ja nic nie wiem :mysli:

Opublikowano

Ustrzelili 1300 piratów - ukryli fotoradar w śmietniku: http://wiadomosci.wp.pl/kat,67714,title,Ustrzelili-1300-piratow---ukryli-fotoradar-w-smietniku,wid,11587358,wiadomosc_prasa.html[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 09:39_________________________________________________

(...) Panowie od kiedy przenosimy spoty do Arkadii? Bo coś czuję, że dzisiaj to nas porządnie wypiździ w tej Promenadzie. no chyba, że coś się zmieniło a ja nic nie wiem :mysli:

http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010

4 st.

Opublikowano

Ustrzelili 1300 piratów - ukryli fotoradar w śmietniku: http://wiadomosci.wp.pl/kat,67714,title,Ustrzelili-1300-piratow---ukryli-fotoradar-w-smietniku,wid,11587358,wiadomosc_prasa.html[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 09:39_________________________________________________

(...) Panowie od kiedy przenosimy spoty do Arkadii? Bo coś czuję, że dzisiaj to nas porządnie wypiździ w tej Promenadzie. no chyba, że coś się zmieniło a ja nic nie wiem :mysli:

http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010

4 st.

No to za***iście...!

Teraz nie wiem czy mam czekać na pismo z komendy w Lublinie czy kupić sobie komplet nowych zimówek...? :mysli:

Opublikowano

:siema: z rana :kawa:

ja tez juz chce snieg :evil: wlasnie mnie kurier obudzil i przywiozl UG7+ wiec mozna polatac :kox:

Wczoraj ogladalem za***isty film "Orphan". Polecam wieczorem do poduszki. Wkreca :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.