Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

I tu się mylisz..Jak widac nie używam ( :naughty::kox:) bo nie mają moich super size potrójnie prążkowanych, poczwórnie nawilżonych i mega cienkich :decayed:

Raguś widać, że nie używasz - gdybyś takie, jak to opisujesz, wielkie wkładał gdzie trzeba, a nie na głowę to byś teraz nie marudził :naughty::kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

koooorva bierz 16 i zamontujemy ci kołpaki 300KM na trytytki :kox:

Poź - kimnij się jeszcze z godzinkę, ewidentnie wczesna pora Ci nie służy

skąd wiesz, że dopiero się przebudziłem ?? twoja żonka do ciebie dzwoniła i ci powiedziała ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tak dzwoniła i powiedziała że do zmywania podłogi Cię zagoniła bo pyrdek symboliczny, oddech nieswieży i masz drache w dresie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal teraz udaje, że jeszcze bardziej się zna :D

ja sie nie znam , pale głupa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I tu się mylisz..Jak widac nie używam

szkoda że Twoi rodzice mieli podobne podejście , teraz musimy sie tu z Tobą męczyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raguś widać, że nie używasz

Z gum to tylko Orbit :decayed:

wielkie wkładał gdzie trzeba, a nie na głowę to byś teraz nie marudził :naughty::kox::tongue4:

Wkładało się za czasów świetności :naughty: I ja nie marudzę..mam fajną Żonkę..będę miał za 2 miesiące córeczkę ..Poziek będzie ojcem chrzęstnym , a Ty matką :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Twoi rodzice mieli podobne podejście , teraz musimy sie tu z Tobą męczyć :thumbdown:

Przewidzieli, że urodzi się taka pała serowa jak Moskal, którą trzeba będzie tłamsic :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Twoi rodzice mieli podobne podejście , teraz musimy sie tu z Tobą męczyć :thumbdown:

:decayed: :decayed:

kiedyś najebany żul wypalił do pyskującej mu w autobusie laski - " Twój stary to powinien się spuścić na patelnie - matka miałaby przynajmniej k.urva naleśnik" :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 09:09_________________________________________________

tego jedynie nie zrozumiałem :naughty

wyjasnie Ci na spocie bo na forum niewypada 'prać' brudów :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dzwoniła i powiedziała że do zmywania podłogi Cię zagoniła bo pyrdek symboliczny, oddech nieswieży i masz drache w dresie :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cho to mi pobujasz :decayed:

Chciałbyś :naughty:

Wolałbym piękną damską dłoń. :kox:. Twoja to taka owłosiona między palcyma :decayed::tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiecie mi może gdzie tu w warszawie można zakupić, izolacje jakieś kabelki konektory itp elektryczne rzeczy??

wolumen jeszcze istnieje???

może wiecie o jakimś dobrym tego typu sklepie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: dżentelmany :decayed:

Właśnie oglądam sobie TVN Warszawa - rozmowa wiodąca dotyczy kooltury na warszawskich drogach - i najlepsze jest to, że jakaś niewydymka spod Bydgoszczy powiedziała: "Ja bardzo lubię jeździc po Warszawie, ale niestety kierowcy na naumerach WPR są najgorsi."

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...