Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tu się mylisz..Jak widac nie używam ( :naughty::kox:) bo nie mają moich super size potrójnie prążkowanych, poczwórnie nawilżonych i mega cienkich :decayed:

Raguś widać, że nie używasz - gdybyś takie, jak to opisujesz, wielkie wkładał gdzie trzeba, a nie na głowę to byś teraz nie marudził :naughty::kox::tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koooorva bierz 16 i zamontujemy ci kołpaki 300KM na trytytki :kox:

Poź - kimnij się jeszcze z godzinkę, ewidentnie wczesna pora Ci nie służy

skąd wiesz, że dopiero się przebudziłem ?? twoja żonka do ciebie dzwoniła i ci powiedziała ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tak dzwoniła i powiedziała że do zmywania podłogi Cię zagoniła bo pyrdek symboliczny, oddech nieswieży i masz drache w dresie :polew:

Opublikowano

Moskal teraz udaje, że jeszcze bardziej się zna :D

ja sie nie znam , pale głupa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

I tu się mylisz..Jak widac nie używam

szkoda że Twoi rodzice mieli podobne podejście , teraz musimy sie tu z Tobą męczyć :thumbdown:

Opublikowano

Raguś widać, że nie używasz

Z gum to tylko Orbit :decayed:

wielkie wkładał gdzie trzeba, a nie na głowę to byś teraz nie marudził :naughty::kox::tongue4:

Wkładało się za czasów świetności :naughty: I ja nie marudzę..mam fajną Żonkę..będę miał za 2 miesiące córeczkę ..Poziek będzie ojcem chrzęstnym , a Ty matką :polew: :polew:

Opublikowano

i masz drache w dresie :polew:

tego jedynie nie zrozumiałem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

szkoda że Twoi rodzice mieli podobne podejście , teraz musimy sie tu z Tobą męczyć :thumbdown:

Przewidzieli, że urodzi się taka pała serowa jak Moskal, którą trzeba będzie tłamsic :decayed::good:

Opublikowano

szkoda że Twoi rodzice mieli podobne podejście , teraz musimy sie tu z Tobą męczyć :thumbdown:

:decayed: :decayed:

kiedyś najebany żul wypalił do pyskującej mu w autobusie laski - " Twój stary to powinien się spuścić na patelnie - matka miałaby przynajmniej k.urva naleśnik" :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 09:09_________________________________________________

tego jedynie nie zrozumiałem :naughty

wyjasnie Ci na spocie bo na forum niewypada 'prać' brudów :naughty::decayed:

Opublikowano

Poziek będzie ojcem chrzęstnym , a Ty matką :polew: :polew:

Bujaj wory :kox::naughty::polew:

Opublikowano

tak dzwoniła i powiedziała że do zmywania podłogi Cię zagoniła bo pyrdek symboliczny, oddech nieswieży i masz drache w dresie :polew:

:polew:

Opublikowano

dobra cyce - spierdzielam bo mam audytorów zaraz - możecie jechać po mnie teraz bez vendetty :decayed: :decayed:

narka

Opublikowano
:hi: perwersi
Opublikowano

Poziek będzie ojcem chrzęstnym , a Ty matką :polew: :polew:

Bujaj wory :kox::naughty::polew:

Cho to mi pobujasz :decayed::polew:

Opublikowano

Cho to mi pobujasz :decayed:

Chciałbyś :naughty:

Opublikowano

Cho to mi pobujasz :decayed:

Chciałbyś :naughty:

Wolałbym piękną damską dłoń. :kox:. Twoja to taka owłosiona między palcyma :decayed::tongue4::naughty:

Opublikowano

Opublikowano

Cho to mi pobujasz :decayed:

Chciałbyś :naughty:

Wolałbym piękną damską dłoń. :kox:. Twoja to taka owłosiona między palcyma :decayed::tongue4::naughty:

:dziura:

Opublikowano

A powiecie mi może gdzie tu w warszawie można zakupić, izolacje jakieś kabelki konektory itp elektryczne rzeczy??

wolumen jeszcze istnieje???

może wiecie o jakimś dobrym tego typu sklepie??

Opublikowano

Przy GUS'ie masz w podziemiach pełno sklepów z takimi rzeczami.

Opublikowano

:siema: dżentelmany :decayed:

Właśnie oglądam sobie TVN Warszawa - rozmowa wiodąca dotyczy kooltury na warszawskich drogach - i najlepsze jest to, że jakaś niewydymka spod Bydgoszczy powiedziała: "Ja bardzo lubię jeździc po Warszawie, ale niestety kierowcy na naumerach WPR są najgorsi."

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przy GUS'ie masz w podziemiach pełno sklepów z takimi rzeczami.

Dzięki :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.