Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

"Ja bardzo lubię jeździc po Warszawie, ale niestety kierowcy na naumerach WPR są najgorsi."

Taka prawda, szczególnie tacy z okolic Nadarzyna :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

"Ja bardzo lubię jeździc po Warszawie, ale niestety kierowcy na naumerach WPR są najgorsi."

Taka prawda, szczególnie tacy z okoli Nadarzyna :naughty: :naughty: :naughty:

Są najszybsi :kox:

Kiedyś babka przypakowała mi w bok (zjechała z lewego na prawy w momencie jak Ją mijałem), po czym depnęła, no i przez skrzyżowania musiałem ją gonić. Tłumacząc się Policji mówiła "Zobaczyłam czarne Audi na numerach WPR i stwierdziłam, że chcą mnei zepchnąć z drogi !! Więc uciekałam !!"

:good: :good: :naughty::decayed:

Ja mam dwa R :ranting1:

Ale to nie o to chodzi.. Brygada RR to co innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidzieli, że urodzi się taka pała serowa jak Moskal, którą trzeba będzie tłamsic :decayed::good:

jak ja pukałem laski w kakaowy ślip to ciebie jeszcze chłopcze, kogut po gnojowniku za pindola tarmosił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidzieli, że urodzi się taka pała serowa jak Moskal, którą trzeba będzie tłamsic :decayed::good:

jak ja pukałem laski w kakaowy ślip to ciebie jeszcze chłopcze, kogut po gnojowniku za pindola tarmosił :kox:

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidzieli, że urodzi się taka pała serowa jak Moskal, którą trzeba będzie tłamsic :decayed::good:

jak ja pukałem laski w kakaowy ślip to ciebie jeszcze chłopcze, kogut po gnojowniku za pindola tarmosił :kox:

Mając osiem lat to co najwyżej Ty mogłeś byc pukany w kakawy ślip na tyłach plebanii przez starszego ojca imieniem Przybysław :naughty::decayed:

Oaza nie wyszła Ci na dobre..rysa na psychice została..a o głośnym pierdzeniu możesz jedynie pomarzyc :kox::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidzieli, że urodzi się taka pała serowa jak Moskal, którą trzeba będzie tłamsic :decayed::good:

jak ja pukałem laski w kakaowy ślip to ciebie jeszcze chłopcze, kogut po gnojowniku za pindola tarmosił :kox:

Mając osiem lat to co najwyżej Ty mogłeś byc pukany w kakawy ślip na tyłach plebanii przez starszego ojca imieniem Przybysław :naughty::decayed:

Oaza nie wyszła Ci na dobre..rysa na psychice została..a o głośnym pierdzeniu możesz jedynie pomarzyc :kox::naughty::polew:

moja reakcja na wpis raggusia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, to za pół roku będziesz niebieskim!

To niedlugo nie bedziemy musieli placic mandatów :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 11:30_________________________________________________

Śnieg stopniał to i Boberka już nie ma :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając osiem lat to co najwyżej Ty mogłeś byc pukany w kakawy ślip na tyłach plebanii przez starszego ojca imieniem Przybysław :naughty::decayed:

Oaza nie wyszła Ci na dobre..rysa na psychice została..a o głośnym pierdzeniu możesz jedynie pomarzyc :kox::naughty::polew:

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 11:36_________________________________________________co oznacza na fisie zółte kółko i po trzy kreski z lewej jak i prawej strony ???? a4 b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza na fisie zółte kółko i po trzy kreski z lewej jak i prawej strony ???? a4 b6

Klubowiczu :szukaj: :szukaj: milion razy pisane. A jak nie znajdziesz to do instrukcji. (można zjechać moda to dlaczego nie użytkownika w końcu kiedyś też się nim było i nic to nie dawało :polew: :polew: :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowiczu :szukaj: :szukaj: milion razy pisane. A jak nie znajdziesz to do instrukcji. (można zjechać moda to dlaczego nie użytkownika w końcu kiedyś też się nim było i nic to nie dawało :polew: :polew: :polew:)

coś mam zablokowane i nie widze działu "elektryki"

hebelki :naughty:

a konkretnie ??? klocki ??? ich koniec ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...