Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:

Po prostu spojrzałem na Twój avatar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:

Po prostu spojrzałem na Twój avatar :decayed:

może być mylący

dlatego nie mubie księży :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: brzydale

Filmik z RS6 mnie rozłożył na łopatki. :slina:

Aydaho takie fele ma Pinczi w eSce no i w męskim rozmiarze 18 :)

A tu macie wieprzowinki :polew:

bacon.bmp[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:10_________________________________________________

od urodzenia jestem antychrześcijański więc nie grozi mi "oaza" itp. ale widze że obcykany jesteś :wink4:

Po prostu spojrzałem na Twój avatar :decayed:

może być mylący

dlatego nie mubie księży :wink4:

No i się wydało - ganiali Cie jak byłeś mlody i masz uraz do końca życia. Dlatego nawet swoim avatarem ostrzegasz wszystkich, żeby nie dali się tak zapakować jak Ty kiedyś :polew: :polew: :wink4:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:12_________________________________________________bikini-micro-string.jpg

129509_0428_rihanna-instyle-bikini-02_jpg4c7b73cccf3db5de8a4e06d8fe6ed141[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:14_________________________________________________a tak swoja droga własnie zauważyłem ze ktoś mi się wbil na profil i pozmieniał dane i podpis. Co jest k*rwaaaaa?!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siarap jego mać :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=jHB-UBAxdgg

[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 13:00_________________________________________________

a konkretnie ??? klocki ??? ich koniec ???

zwykle to gówno zapala się w połowie klocka - ja już od miesiaca z tym jeżdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak swoja droga własnie zauważyłem ze ktoś mi się wbil na profil i pozmieniał dane i podpis. Co jest k*rwaaaaa?!!!!

Nikt Ci nie nie zmieniał, a przynajmniej nie ja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało - ganiali Cie jak byłeś mlody i masz uraz do końca życia.

Żebym ja Cie gnojku nie pogonił , bedziesz mi musiał zwalić konia du.pą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Moskalito wole dalej, w przeciwieństwie do Ciebie, cieszyć się z głośnego pierdzenia przy sikaniu. :polew::kox:

Ale pojaw się na spocie to podyskutujemy nad Twoim problemem i postaramy się jakoś Cie wspomóc mentalnie. Może dmuchana lala byłaby dla Ciebie zbawieniem.

Którą wolisz:

x_673.jpg

3006009230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Moskalito wole dalej, w przeciwieństwie do Ciebie, cieszyć się z głośnego pierdzenia przy sikaniu.

wolisz , ale to nie znaczy że musisz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ot] Używałem :szukaj: ale nie znalazłem odpowiedzi. A więc jak odpalę parcha przy tej temp. To stojąc na wolnych obrotach tak sobie pokopciwa. Jak zaraz po starcie wjade w korek i stoje sobie na zimnym i potrzymam go chwile np. na 2k obr/min to lekko sie trzesie (nierowno chodzi) i za mna siwy dym i smród. Na cieplo chodzi miod malina. WTF? Swiece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolisz , ale to nie znaczy że musisz

mówiłem Ci, pojaw sie na spocie to pogadamy o tym co Cie boli :decayed:

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem. :wink4:

Kup Benzyne i będzie po problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem Ci, pojaw sie na spocie to pogadamy o tym co Cie boli :decayed:

mnie nie boli :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

:mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ktos ma jeszcze jakies sugestie?

Podtlenek LPG ci szwankuje :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek niestety powinienes dostac kropka za szerzenie Offtopa... A odpowiedź na Twoje pytanie jest przecież prosta. Silnik Ci się popsuł. Pamiętaj: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

:mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ktos ma jeszcze jakies sugestie?

Podtlenek LPG ci szwankuje :nabijasie:

:ssij:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...