Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Temat :kox::naughty:

Ale masz Michas opozycję.. Naliczyłem tak ze 4 osoby.. :evil:

o przepraszam ale ja za Poziem jak w dym - Poź, komu przyjebac trzeba :friends:

...aaaa może w .."pupke" ?? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

do tego jedna w ciąży więc trzeba jej wybaczyć :kox: :naughty

No co Ty gadasz :decayed: :decayed: :naughty:

wypier...dol ten komin z tylu to uslyszysz :polew:przecinales katowicka w hrabstwie Nadarzyn,w kierunku swojej twierdzy

:shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu przyjebac trzeba :friends

Możesz doj**ac Moskalowi dla sportu..później przyjdzie czas na innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebujesz silnik ?

Mogę załatwic :wink4: W zależności jakim funduszem dysponujesz może byc komplet z kołem, wydechem, wiązką czyli cały gotowiec do założenia :wink4:

Dobrze wiedzieć, Jak cos to bede potrzebował sam silnik bo osprzęt w tej chwili mam bo motocykl jest kompletny tylko panewki już napierdzielają i kompresja nie taka. A nie chce go drugi raz naprawiac i potem obiecywac sobie ze bede go docieral bo to i tak sie nie uda i szkoda czasu i kasy. Wole wsadzić cały, nierozbierany, zeby można było odpalić i jeździć.

Suzuki GSX-R 750 SRAD rocznik 98 na wtrysku.

Ale to jak coś to bede sie odzywał jak kase odłoże bo puki co nie dysponuje praktycznie zadnym dodatkowym funduszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu przyjebac trzeba :friends

Możesz doj**ac Moskalowi dla sportu..później przyjdzie czas na innych :D

Moskal to teraz mój Ziom - bedzie mi korepetycje z PS3 dawał - nie ruszam go... pozatym nap***a się na stadionach więc lepiej nie fikac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat :kox::naughty:

Ale masz Michas opozycję.. Naliczyłem tak ze 4 osoby.. :evil:

o przepraszam ale ja za Poziem jak w dym - Poź, komu przyjebac trzeba :friends:

...aaaa może w .."pupke" ?? :decayed: :decayed:

pamietasz jak na zeszlym spocie rozmawialismy o przyjebywaniu w morde...? w tym wypadku radze w pupke :polew:

Do czego potrzebujesz silnik ?

Mogę załatwic :wink4: W zależności jakim funduszem dysponujesz może byc komplet z kołem, wydechem, wiązką czyli cały gotowiec do założenia :wink4:

Dobrze wiedzieć, Jak cos to bede potrzebował sam silnik bo osprzęt w tej chwili mam bo motocykl jest kompletny tylko panewki już napierdzielają i kompresja nie taka. A nie chce go drugi raz naprawiac i potem obiecywac sobie ze bede go docieral bo to i tak sie nie uda i szkoda czasu i kasy. Wole wsadzić cały, nierozbierany, zeby można było odpalić i jeździć.

Suzuki GSX-R 750 SRAD rocznik 98 na wtrysku.

Ale to jak coś to bede sie odzywał jak kase odłoże bo puki co nie dysponuje praktycznie zadnym dodatkowym funduszem.

czlowieku,przeciez on ci do hondy zalatwi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a !! Zapomniałem, że spot dzisiaj :doh1: :polew: :polew: :polew:

PS3 wciąga co :naughty:

Eeee dzisiaj na pakerni byłem :gwizdanie:

No dobra.. Troche grałem.. :polew:

_________________________________________________

To co komu w Ryj ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, Jak cos to bede potrzebował sam silnik bo osprzęt w tej chwili mam bo motocykl jest kompletny tylko panewki już napierdzielają i kompresja nie taka. A nie chce go drugi raz naprawiac i potem obiecywac sobie ze bede go docieral bo to i tak sie nie uda i szkoda czasu i kasy. Wole wsadzić cały, nierozbierany, zeby można było odpalić i jeździć.

Suzuki GSX-R 750 SRAD rocznik 98 na wtrysku.

Ale to jak coś to bede sie odzywał jak kase odłoże bo puki co nie dysponuje praktycznie zadnym dodatkowym funduszem.

Normalna kolej rzeczy ..jak też doradzam pacjentom wsadzanie gotowych silników po niskim przebiegu niż naprawa..( która czasami w ogóle się nie kalkuluje ;) )

Ps. Jak szukasz motorowni to unikaj szmelcu z UK :wink4:

[br]Dopisany: Październik 27, 2009, 10:55:16 _________________________________________________

czlowieku,przeciez on ci do hondy zalatwi

Chciałbym miec dostęp do tanich silników do H :rolleyes:

czlowieku,przeciez on ci do hondy zalatwi

nie do Hondy tylko do.... zwracam uwage na marchewy na błotnikach ! EVKa wymieka :naughty:

skuter36v.jpg

Boberek wyrezał Ci takiego piekielnego piździka z odkurzacza ? :polew: :polew:

Było dorobic podgrzewane manetki z tostera :decayed::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale musze to wkleić .... MOskal _ text ROKU :polew: :polew: :polew:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wk***iał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Ragguś popracuj nad ripostą - spodziewałem się kopa w żebra a tu jakieś słodkie pierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem to myślałem, że mi mycka spadnie ze śmiechu :decayed:

ha ha ha - ja miałem walnąć w kime ale po przeczytaniu aż mi kołderke zwiało i d.upa teraz nie zasne................... qrva no kOX :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne bicie konia..każdy wrzucił swoje czy grosze i zrobił się wielka kupa :decayed:

ku***a..może następny założy forum i będzie smagał wszystkim d*pę hasłami " bo liczą się ludzie" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne bicie konia..każdy wrzucił swoje czy grosze i zrobił się wielka kupa :decayed:

ku***a..może następny założy forum i będzie smagał wszystkim d*pę hasłami " bo liczą się ludzie" :polew: :polew: :polew:

Kompletny hardcore w tamtym watku.. Czytam od początku i nie moge dokończyć bo ciagle ktos cos dopisuje i juz 13 stron jest..

A co do tekstu moskala:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wk***iał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale musze to wkleić .... MOskal _ text ROKU :polew: :polew: :polew:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wk***iał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Ragguś poprjavascript:void(0);acuj nad ripostą - spodziewałem się kopa w żebra a tu jakieś słodkie pierdzenie

no to jest perełka :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś [/b] popracuj nad ripostą - spodziewałem się kopa w żebra a tu jakieś słodkie pierdzenie

Uwierz mi ...nie chciałem napisac tego co miałem na myśli :embarrassed:

Obraził byś się czy abo inne pedalstwo :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek zrobiles z tego cytatu podpis roku.. :naughty:

Tylko ciekawe kiedy i kto ci go usunie :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:05_________________________________________________Kolejne autko :kwasny:

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1625941,0,,kolizja_i_komunikacyjny_paraliz_na_mokotowie,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chłopcy :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 06:26_________________________________________________

Możesz doj**ac Moskalowi dla sportu..później przyjdzie czas na innych :D

oczywiście , a następne kroki kierujemy w Lubelskie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Moskal to teraz mój Ziom - bedzie mi korepetycje z PS3 dawał - nie ruszam go... pozatym nap***a się na stadionach więc lepiej nie fikac :naughty:

:paker::baseball:

Jak to przeczytałem to myślałem, że mi mycka spadnie ze śmiechu :decayed:

Kuuurwa , trza chłopa ratować :wink4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...