Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spocik gicio , nie śmierdziało nie pizgało, tylko co to za typ w tym bMw co dar ryja ciągle ?

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Co ciekawego było wczoraj na spocie? Nie dałem rady przyjechać. Dziecko chore.

oj działo się działo ... Poziek i Moskal pukali razem jedną panne, Norbiak się darł i wrzeszczał bo też chciał a oni zamkneli się w bagażniku EVki i nie chcieli go wpuścić, Lucas nauczył się "wheelie" i śmigał między filarami, Fly i Nosfer glosili wykład o wyższości gier z PC nad konsolą, A Oniak założył gaz ziemny do Mustanga .... oooj działo się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz faken mache ssanien oporen - VIP z kropkiem. Tylko wyjechałem ze 100 licy i burdelllo jak 150 :polew:

Widzę że trzeba przyjechać i zaprowadzić porządek. A tak btw żadnej zadymy dawno tu nie było :kox:

Norbiak dziku kiedy pijemy jakąś wódeczkę ? Jeszcze ten dresowóz nie oblany no chyba że chłopaki na spocie poznaczyli felgi ciepłym moczek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to dzisiaj odbiorę moja Audice od lakiernika :> w zeszłym tyg na parkingu na sadybie zostawiłem autko i polazłem do sklepu i jakiś idiota wbił mi się w lewe nadole, pojechał by kawałek dalej a wracał bym ze zderzakiem na tylnej kanapie :kwasny: Do tego doszła rysa na masce która też widać, pod blokiem jakiś sąsiad zrobił po złość :confused4:

ctr1mr50vk0le6cv60u_thumb.jpg

3vr4p0wz431earkzv1j_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa to teraz moderowany ? :decayed

czytałem u HiRide na PW że tak :decayed: :decayed:

ten gość od Viagry co chciałeś kontakt na PW od Wicia obecnie nie ma już w sprzedaży bo włąśnie Wit.s mu cały zapas wykupił :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa to teraz moderowany ? :decayed

czytałem u HiRide na PW że tak :decayed: :decayed:

ten gość od Viagry co chciałeś kontakt na PW od Wicia obecnie nie ma już w sprzedaży bo włąśnie Wit.s mu cały zapas wykupił :naughty: :naughty:

OK to już bądź tak miły i mu odpisz za mnie skoro znowu mu grzebiesz w PW :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to już bądź tak miły i mu odpisz za mnie skoro znowu mu grzebiesz w PW :naughty: :naughty:

a co mam odpisać tej nowej lasce co do ciebie pisała ?? będziesz urabiał czy sobie ją odpuszczasz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...