Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj chłopy w pracy opowiadali mi jak wczoraj wracali autem z budowy i zatrzymali sie po wóde na tym cpn-ie na skrzyżowaniu Poleczki i Puławskiej , obok jest KFC , wysłali takiego kolesia mało rozgarniętego żeby kupił towar. no i zgadnijcie gdzie wszedł po wódke ???

Do wyboru jest CPN lub KFC :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj chłopy w pracy opowiadali mi jak wczoraj wracali autem z budowy i zatrzymali sie po wóde na tym cpn-ie na skrzyżowaniu Poleczki i Puławskiej , obok jest KFC , wysłali takiego kolesia mało rozgarniętego żeby kupił towar. no i zgadnijcie gdzie wszedł po wódke ???

Do wyboru jest CPN lub KFC :decayed:

a to nie był Poziek :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj chłopy w pracy opowiadali mi jak wczoraj wracali autem z budowy i zatrzymali sie po wóde na tym cpn-ie na skrzyżowaniu Poleczki i Puławskiej , obok jest KFC , wysłali takiego kolesia mało rozgarniętego żeby kupił towar. no i zgadnijcie gdzie wszedł po wódke ???

Do wyboru jest CPN lub KFC :decayed:

:doh1:

A piasek przerzuca trzonkiem od łopaty ?

Opublikowano

dzisiaj chłopy w pracy opowiadali mi jak wczoraj wracali autem z budowy i zatrzymali sie po wóde na tym cpn-ie na skrzyżowaniu Poleczki i Puławskiej , obok jest KFC , wysłali takiego kolesia mało rozgarniętego żeby kupił towar. no i zgadnijcie gdzie wszedł po wódke ???

Do wyboru jest CPN lub KFC :decayed:

a to nie był Poziek :polew: :polew:

ja bym poszedł do myjnię kupić % :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 08:43_________________________________________________

Już macie przejebane :evil::polew:

Jak ty to mówisz to normalnie przechodzą mnie dreszcze a zwieracze analne odruchowo zaciskają się wokół kupy :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Talking Dirty :evil::polew: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 08:45_________________________________________________

Jak ty to mówisz to normalnie przechodzą mnie dreszcze a zwieracze analne odruchowo zaciskają się wokół kupy :kox::polew: :polew:

Znaczy latasz z Fazą Swistaka ?

Kredka maluje majty ?

Opublikowano

Znaczy latasz z Fazą Swistaka ?

Kredka maluje majty ?

Normalnie zakladam brązowym do tyłu :decayed:

Ale jak wiem, że mam się z tobą widzieć to zakładam brązowym do przodu bo wiem, że lubisz to :dziura::naughty: :naughty:

Opublikowano

:good:

Tylko przy takiej zamianie będziesz brązowy z przodu i żółty z tyłu.

I się wyda, że ktoś Ci nasrał na jajka i obsikał plecy.. :bag::naughty:

Opublikowano

Jak ty to mówisz to normalnie przechodzą mnie dreszcze a zwieracze analne odruchowo zaciskają się wokół kupy :kox::polew: :polew:

innymi słowy następuje formowanie stolca :decayed: ... co idąc dalej językiem metafory oznacza "sram na to" :decayed:

Opublikowano

Tylko przy takiej zamianie będziesz brązowy z przodu i żółty z tyłu.

Po spotkaniu z tobą ? :decayed:

http://republika.pl/blog_bk_4580353/7062067/sz/zielonyy_lizak.jpg

wątpię :naughty: :naughty: :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:11_________________________________________________

Jak ty to mówisz to normalnie przechodzą mnie dreszcze a zwieracze analne odruchowo zaciskają się wokół kupy :kox::polew: :polew:

innymi słowy następuje formowanie stolca :decayed: ... co idąc dalej językiem metafory oznacza "sram na to" :decayed:

myślę, że cipcioch wychwycił sens :decayed:

Opublikowano

Nie udawaj, że masz coś wspólnego z "metaforą" :polew: :polew:

Z Kamforą to może..

Po spotkaniu z tobą ? :decayed:

To możesz przy dobrych wiatrach wyglądać tak:

scared_fan.jpg

Opublikowano

a ty tak:

biskupin200.JPG

Już w maju :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Za to boję się, że Ty skończysz tak :

just_married.jpg

:no::embarrassed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:29_________________________________________________

a ty tak:

biskupin200.JPG

Już w maju :gwizdanie: :kox: :kox:

A tak w ogóle to nie jest twoja fota? :mysli:

Szczyl trochę podobny.. :gwizdanie:

Opublikowano

W swojej rozpaczy będziesz szukał nowych znajomości :naughty:

Chwaliłeś się ostatnio nowym kolegą z utpii ? :naughty: Czy to on ?

Chopperfront.jpg:cool1:

Opublikowano

Już jest -15 :kox:

W legionowie w nocy bylo ponad -20

Opublikowano

Moorph ... a kogo to na boga interesuje :decayed: :decayed:

.. my tu o d*pach damskich i męskich ( ostatnio nawet częsciej o męskich ) a Ty jak Maja Popielarska :wink4:

Opublikowano

a tak wogole to czesc i siema wystającym z d*py kredkom i temu nowemu zielonemu czemuś.. (chcialem napisać Przemuś ) :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:44_________________________________________________

( ostatnio nawet częsciej o męskich )

No i własnie o to sie obawiam.. Ze to giejnia sie zrobiła jeszcze wieksza niż była..

Opublikowano

a tak wogole to czesc i siema wystającym z d*py kredkom i temu nowemu zielonemu czemuś.. (chcialem napisać Przemuś ) :gwizdanie:

oo - teraz duzo lepiej :naughty:

w dobrym tonie jest też obsypać kogoś stolcem z rana żeby ognisko dyskusji nie wygasło ..........bo juz tylko Poziu, Nosferski i ja dbamy o statystyki tego wątku :decayed:

Opublikowano

W swojej rozpaczy będziesz szukał nowych znajomości :naughty:

Chwaliłeś się ostatnio nowym kolegą z utpii ? :naughty: Czy to on ?

Chopperfront.jpg:cool1:

Tak :naughty:

Znany Sutener, handlarz ludźmi, seryjny morderca i gwałciciel :evil:

Dowiedział się, że w A4-klubie jest pewien niekiepski Michaś, na którego ma mocną chrapkę w czekoladkę :sex:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:46_________________________________________________

a tak wogole to czesc

Cześć... I sp***rzaj..

Opublikowano

W swojej rozpaczy będziesz szukał nowych znajomości :naughty:

Chwaliłeś się ostatnio nowym kolegą z utpii ? :naughty: Czy to on ?

Chopperfront.jpg:cool1:

Tak :naughty:

Znany Sutener, handlarz ludźmi, seryjny morderca i gwałciciel :evil:

Dowiedział się, że w A4-klubie jest pewien niekiepski Michaś, na którego ma mocną chrapkę w czekoladkę :sex:

gwałciciel z Yanek :decayed: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:47_________________________________________________

Cześć... I sp***rzaj..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć... I sp***rzaj..

zgłosić cie do moderatora ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.