Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no psychy z was na maksa, się normalnie czytać tego nie da...

Dlatego łychy se nalałem :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ten nieustanny kompleks przedszkolaka :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu ... a cos tak nagle po pol roku tak odpalil z tymi cyckami :))))

Pewnie nowa sekretarka..albo kasjerka..tudzież stażystka :decayed::naughty: :naughty:

Właśnie..w d*pę Pana moderatora szanownego Nosferczaka !!!!!:kox: :kox:

Gdzie są obiecane zdjęcia tej Twojej blond koleżanki z pracy ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jawne w choja walenia proszę państwa..to jest kurfa skanadal :evil2: :ranting1:

Nie no psychy z was na maksa, się normalnie czytać tego nie da...

Dlatego łychy se nalałem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:kox:

Raggol Ty to masz napierdolone we łbie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Czasem jak jebniesz coś to aż Ja stwierdzę, że to było dobre :polew: :polew:

A mało kto został wyróżniony :decayed:

Opublikowano

:doh1: A ten nieustanny kompleks przedszkolaka :D

:buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :kwiatek:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:03_________________________________________________

Nie no psychy z was na maksa, się normalnie czytać tego nie da...

Dlatego łychy se nalałem :decayed:

no ja jeszcze na Janki wylatuje więc nie mogę :drunk::decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:04_________________________________________________

Właśnie..w d*pę Pana moderatora szanownego Nosferczaka !!!!! :kox: :kox:

na drugi raz pisz o nim cipcioch :gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

mogles powiedziec ze jedziesz to bym browarow nie pil :bicz3:

Opublikowano

mogles powiedziec ze jedziesz to bym browarow nie pil :bicz3:

mówiłem ci, że jestem codziennie... :gwizdanie:

Opublikowano

trudno... cholera jutro na karaoke ide i tez nie przyjade :confused4:

Opublikowano

:kox:

Raggol Ty to masz napierdolone we łbie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Czasem jak jebniesz coś to aż Ja stwierdzę, że to było dobre :polew: :polew:

A mało kto został wyróżniony :decayed:

Przemoo..kurfa znamy się tyle i dopiero raz użyłeś technicznej niskotopliwej :decayed::polew: :polew:

Prawie jak Kali :D

A tak na serio..nie odwracaj kota pytongiem tylko dawaj zdjęcia nygusie :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak trza było Tereni pstrykać spy photo to robiłem..a jak ktoś ma towara gorącego w pracy klekocącego cycem o blat biurka to nikt się z fotą nie wychyla :evil::decayed::tongue4:

Opublikowano

pies ogrodnika z tego naszego cipciocha :disgust:

Opublikowano

na drugi raz pisz o nim cipcioch :gwizdanie: :przebiegly:

Znowu inaczej...przecież na PW napisałeś, że mamy go nazywać " piz*encjusz* majowy " :decayed::naughty: :naughty:

*albo pipencjusz nie panientam już :tongue4:

pies ogrodnika z tego naszego cipciocha :disgust:

Racja..sam poliże, a nikomu nie da :lol1:

Niech no tylko się dowiem kiedy będzie ten ślub..wpadnę..rzucę garść lubieżnych foto z udziałem Nosferczaka prosto pod nogi Panience Kasi i powiem jak to z niego ruchacz osiedlowy :lol1::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

na drugi raz pisz o nim cipcioch :gwizdanie: :przebiegly:

Znowu inaczej...przecież na PW napisałeś, że mamy go nazywać " piz*encjusz* majowy " :decayed::naughty: :naughty:

*albo pipencjusz nie panientam już :tongue4:

wciąż poszukuję jakiejś ksywki dla niego ale nie jest łatwo :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema: kuciapy

siostrzyczki :kox:

8fdae1e1001957e24b4b6746

172777d00024c85c4b4b6753

834381cb002c83f04b4b6769

Opublikowano

O żesz... :slina: .... obie siostry obie Krysie - obie kó*wy widzi mi się :polew:

Opublikowano

Heloł pindy :hi:

Nie znam się na gębach :wink4:

linie lotnicze "RyanAir"

to musi byc Gollob,Moskal zawsze mowil ze on jest najlepszy :polew:

:(:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Galop to tyfus , a od tyfusa gorszy jest tylko ż...d :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 06:41_________________________________________________co ty nie powiesz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 06:55_________________________________________________Ajdahoł , skasowałeś swojego posta ?????

Opublikowano

Ajdahoł , skasowałeś swojego posta ?????

jestem pod wrażeniem :decayed:

a więc - YO

Opublikowano

Heloł pindy :hi:

Nie znam się na gębach :wink4:

linie lotnicze "RyanAir"

Sullivan :yeee:

na drugi raz pisz o nim cipcioch :gwizdanie: :przebiegly:

Znowu inaczej...przecież na PW napisałeś, że mamy go nazywać " piz*encjusz* majowy " :decayed::naughty: :naughty:

*albo pipencjusz nie panientam już :tongue4:

wciąż poszukuję jakiejś ksywki dla niego ale nie jest łatwo :decayed: :decayed:

Już macie przejebane :evil::polew:

_________________________________________________

Jak było wczoraj w Jankach ?

Myślałem czy dzisiaj nie podjechać, ale taki mróz przypierdolił, że ze śniegu zrobił się beton..

Dzisiaj przed moją pracą koleś przyatakował z barana zasypany parking :polew:

--- zniszczony przedni zderzak, i rozbita prawa lampa :shocked::kox::naughty:

Opublikowano

jou biczys..

i znowu zimno :confused4: dzisiaj ma być -16 ;(

Opublikowano

Już jest -15 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.