Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co najwyżej :kox:

aaaa - własnie, słyszałem że na drift w kagańcu przyjeżdzasz :polew:

AAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU CHAŁ, CHAŁ :naughty::decayed:

pisze się HOW HOW :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co najwyżej :kox:

aaaa - własnie, słyszałem że na drift w kagańcu przyjeżdzasz :polew:

AAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU CHAŁ, CHAŁ :naughty::decayed:

pisze się HOW HOW :decayed:

napisałem po polskiemu bo widziałem na FB, że ci kiepsko idzie in englisz :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

albo teoretyków ;):kox:

:decayed:

Ajjj chciałem Ci coś odpisać..ale się poszczynałem :tongue4::decayed:

poszczałeś? dawaj. zleje to i tak jak całą resztę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

co najwyżej :kox:

aaaa - własnie, słyszałem że na drift w kagańcu przyjeżdzasz :polew:

AAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU CHAŁ, CHAŁ :naughty::decayed:

pisze się HOW HOW :decayed:

napisałem po polskiemu bo widziałem na FB, że ci kiepsko idzie in englisz :kox::naughty: :naughty:

to prawda ... wkońcu to Ty jesteś boski :polew:

Opublikowano

co najwyżej :kox:

aaaa - własnie, słyszałem że na drift w kagańcu przyjeżdzasz :polew:

AAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU CHAŁ, CHAŁ :naughty::decayed:

pisze się HOW HOW :decayed:

napisałem po polskiemu bo widziałem na FB, że ci kiepsko idzie in englisz :kox::naughty: :naughty:

to prawda ... wkońcu to Ty jesteś boski :polew:

NIE!! TY :kox::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

poszczałeś? dawaj. zleje to i tak jak całą resztę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie nie szczałem od rana :decayed:

Mam postanowienia noworoczne, że dla Wszystkich będę miły i w ogóle i w ogóle w pipkę :decayed::tongue4:

Opublikowano

Mam postanowienia noworoczne, że dla Wszystkich będę miły i w ogóle

Nuuuuudaaa...

Opublikowano

Mam postanowienia noworoczne, że dla Wszystkich będę miły i w ogóle

Nuuuuudaaa...

CIIIIPKA :decayed:

Opublikowano

Mam postanowienia noworoczne, że dla Wszystkich będę miły i w ogóle

Nuuuuudaaa...

..zapomniałem dodać, że są wyjątki .. Ciebie będę gnębił jak rozdrapanego skwara na d0pie :decayed:

CIIIIPKA :decayed

Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie :naughty::decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Mam postanowienia noworoczne, że dla Wszystkich będę miły i w ogóle

Nuuuuudaaa...

..zapomniałem dodać, że są wyjątki .. Ciebie będę gnębił jak rozdrapanego skwara na d0pie :decayed:

CIIIIPKA :decayed

Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie :naughty::decayed::polew: :polew:

Wydrukuje to sobie ;-)

Opublikowano

Mam postanowienia noworoczne, że dla Wszystkich będę miły i w ogóle

Nuuuuudaaa...

..zapomniałem dodać, że są wyjątki .. Ciebie będę gnębił jak rozdrapanego skwara na d0pie :decayed:

CIIIIPKA :decayed

Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie :naughty::decayed::polew: :polew:

:mysli:

:polew:

Opublikowano

Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie :naughty::decayed::polew: :polew:

Wiesz kto jest moim namber łan :kox:

Opublikowano

Jesteście już z Kalim oficjalnie parą czy jeszcze się ukrywacie

na razie sie tylko miziamy pisiorami :polew: :polew:

Mam wreszcie filmiki z zeszłego czwartku :naughty:

Opublikowano

gadałem z kolesiem z GoodHope , pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as ale możesz jechac ze mna na softa :good:

Opublikowano

Wiesz kto jest moim namber łan :kox:

Dżordż Majkel ? :polew: :polew:

Opublikowano

pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as

Jesteście bliźniakami? :decayed:

Opublikowano

gadałem z kolesiem z GoodHope , pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as ale możesz jechac ze mna na softa :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesz kto jest moim namber łan :kox:

Dżordż Majkel ? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ja pier***e.. Ale się uśmiałem :polew:

Opublikowano

gadałem z kolesiem z GoodHope , pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as ale możesz jechac ze mna na softa :good:

moglem wziac mlotek i przerobic twojego testpipa...

Opublikowano

Wiesz kto jest moim namber łan :kox:

Dżordż Majkel ? :polew: :polew:

Moskal aż taki piękny nie jest :decayed::polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

pokazałem mu twoje zdjecie i powiedział ze brzydki jestes jak psi kut.as

Jesteście bliźniakami? :decayed:

tak ale po innej matce :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.