Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Tobie co znów dolega :gwizdanie: ?

a nic , chyba turbo wypompowało mi cały olej z silnika :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nic , chyba turbo wypompowało mi cały olej z silnika :gwizdanie

to lipa skoro bierze tyle oleju :shocked: bawisz się dalej czy gonisz ją ?

Opublikowano

Eloooo :hi:

a nic , chyba turbo wypompowało mi cały olej z silnika :gwizdanie

to lipa skoro bierze tyle oleju :shocked: bawisz się dalej czy gonisz ją ?

jutro jade wykupić AC a za 2 miesiące rozkładam ją na drzewie :wink4:

Opublikowano

yo

słusznie - wykup na drzewo to nie bedzie z Twojej winy :decayed:

Opublikowano

yo

słusznie - wykup na drzewo to nie bedzie z Twojej winy :decayed:

drzewo bedzie tylko katem dla auta , głównym sprawcą bedzie kierowca (musti) jadący z naprzeciwka moim pasem , ucieknie z miejsca zdarzenia :wink4:

Opublikowano

najlepiej zjedź z nim z mostu do wisły..będziesz sławny :kox: może do jakiegoś serialu Cię wezmą..

Opublikowano

najlepiej zjedź z nim z mostu do wisły..będziesz sławny :kox: może do jakiegoś serialu Cię wezmą..

M jak miłość , mój ulubiony :naughty:

Opublikowano

yo

słusznie - wykup na drzewo to nie bedzie z Twojej winy :decayed:

drzewo bedzie tylko katem dla auta , głównym sprawcą bedzie kierowca (musti) jadący z naprzeciwka moim pasem , ucieknie z miejsca zdarzenia :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal, przewidujesz publiczność? :mysli:

Opublikowano

Moskal, przewidujesz publiczność? :mysli:

Andrzejku z racji tego że bardzo cie lubie , moge udostepnić ci fotel pasażera :good:

Bedziesz mial najlepszą z mozliwych miejscówek :good:

Opublikowano

Wiesz Moskalito, doceniam gest :decayed:

Wolałbym jednakże jakieś bezpieczne pobocze z dobrym widokiem na miejsce zdarzenia. Jakieś piwko, grill, dobre towarzystwo :naughty::kox:

Opublikowano

he..a przy piwku i grillu będziemy oceniać lot do wisły..i zatapianie :cool1: tylko zastanawiam się co z kierowcą i pasażerem..czy przewidziane będą jakieś spadochrony ? ewentualnie koło ratunkowe ?

Opublikowano

he..a przy piwku i grillu będziemy oceniać lot do wisły..i zatapianie :cool1: tylko zastanawiam się co z kierowcą i pasażerem..czy przewidziane będą jakieś spadochrony ? ewentualnie koło ratunkowe ?

dla kierowcy i pasażera przewidziane jest po 1 puszce sprężonego powietrza do czyszczenia klawiatury w kompach , powinno styknąć do momentu wynurzenia :good:

Opublikowano

a później w ramach wypoczynku dwutygodniowy kurs obierania ziemniaków w Sochaczewie :kox:

Opublikowano

:siema:

moskal menopauze masz?? jak wykupisz AC to mozesz walic we mnie :kox: nawet auto ktore, ze tak powiem, jest chetne :gwizdanie: ale musze miec szkode calkowita.

Opublikowano

no i możesz zahaczyć mój przód w mitshu :) płacę jak za prezydenta :evil:

Opublikowano

no i możesz zahaczyć mój przód w mitshu :) płacę jak za prezydenta :evil:

twoj bedzie stal na parkingu i jak moskal walnie we mnie to ja moge w ciebie :kox: zrobmy scenariusz tak zeby w fakcie na pierwszej stronie wyladowac :naughty:

Opublikowano

moskal menopauze masz?? jak wykupisz AC to mozesz walic we mnie :kox: nawet auto ktore, ze tak powiem, jest chetne :gwizdanie: ale musze miec szkode calkowita.

ty ,no c**j mnie strzela , w sobote wyciągam bagnet , na nim 1/3 oleju :good: , przejezdzam 300km wyciągam bagnet - sucho :shocked:

Opublikowano

moskal menopauze masz?? jak wykupisz AC to mozesz walic we mnie :kox: nawet auto ktore, ze tak powiem, jest chetne :gwizdanie: ale musze miec szkode calkowita.

ty ,no ch***j mnie strzela , w sobote wyciągam bagnet , na nim 1/3 oleju :good: , przejezdzam 300km wyciągam bagnet - sucho :shocked:

a co z reklamacja?

Opublikowano

a co z reklamacja?

mi sie wydaje ze to turbo , ale wczoraj zalałem do max poziomu , przejechałem taki sam dystans i nawet nie drgnęło , normalnie cuda wianki :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.