Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

Częki Ojciec :kox::good:

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Nie poszło Ci :tongue4: A ten z tyłu w gumofilcach to Poziek :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mg4727.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 10:23_________________________________________________chyba se jebne na tapete :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 10:23_________________________________________________Co jak co , ale musze przyznać ze Śląsk ma zajebistą ekipe :good:

mg4371.jpg

Opublikowano
coś dla tych którzy potrzebują otrzeźwienia z rana :D
Opublikowano

Dzięki,

Ja dzisiaj siedzę w domu bo wczoraj skręciłem nogę jak na złość kurewa.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 11:30_________________________________________________

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Co stanęło na drodze bo widzę zdrowo zapierdolone jak ta lala.

Świeże części będą :cool1: Felgi jeżeli są 5x100 to łyknę

Opublikowano

hello :kox:

panowie ma ktoś dostęp do ori części w jakichś niższych cenach? ;]

Opublikowano
200px-Aprilis.jpg
Opublikowano

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Oniak Ty ściemniaczu :gwizdanie:

Opublikowano

Cyce potrzebuje kilka info na temat WAUZZZ8E77A258275 :cool1:

PILNE

PONAWIAM :gwizdanie:

Opublikowano

Lusterka już dawno wyminilem bo z nich lakier schodzil , bryka do kasacji silnik się wjebal głęboko ze skrzynia i pourywal mocowania zawieszenia rozjebal dyfry itd.

Opublikowano

Lusterka już dawno wyminilem bo z nich lakier schodzil , bryka do kasacji silnik się wjebal głęboko ze skrzynia i pourywal mocowania zawieszenia rozjebal dyfry itd.

wnetrze tez wymieniłes na ciemniejsze :gwizdanie: wraz z naklejka z przedniej szyby :kox:

Opublikowano

zaraz się okażę że jest gejem :polew: :polew:

Opublikowano

a nie jest :mysli::wink4:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________Poziek by cię polubił :>

Opublikowano

a nie jesteś :mysli::wink4:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________Poziek by cię polubił :>

taaa my z oniakiem to pełna miłość :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Ragga Horniet sto lat :drunk:happybday.gif

Opublikowano

Raga , Hornet wszystkiego naj naj , fajnych bryk itd itp :)

A ja wczoraj wyjechałem Audi z garażu sprawdzić czy jeszcze żyje , no i ku***a nie pykło , już nie zyje :(

onom.jpg

Ale urwał :decayed:

Opublikowano

Witam,

Panowie poszukuje kogoś z Warszawy kto posiada VAG'a i pomoże mi zakodować tempomat, jeżeli trzeba to zapłace. Problem jest taki ze pokazuje jakby cały czas było wciśnięte sprzęgłu, z tym ze ja mam automat. Sprawa dosyć pilna bo wyjeżdżam w poniedziałek 2000km i tempomat bardzo by się przydał. Przeczytałem watki na forum, ale problem jest taki ze sam VAG'a nie posiadam, a osoba która miała mi dzisiaj zrobić nie dała rady. :wallbash:

Opublikowano

Ragga 100 lat ......mistrzu patelni załota waro :kox: :gwizdanie:

No dobra :embarrassed: zaszalałem :notworthy: wszystkiego naj .... wilgotnych, jędrnych i ciasnych six czy życzę :hi:

Opublikowano

Witam,

Panowie poszukuje kogoś z Warszawy kto posiada VAG'a i pomoże mi zakodować tempomat, jeżeli trzeba to zapłace. Problem jest taki ze pokazuje jakby cały czas było wciśnięte sprzęgłu, z tym ze ja mam automat. Sprawa dosyć pilna bo wyjeżdżam w poniedziałek 2000km i tempomat bardzo by się przydał. Przeczytałem watki na forum, ale problem jest taki ze sam VAG'a nie posiadam, a osoba która miała mi dzisiaj zrobić nie dała rady. :wallbash:

Może we wtorek na spocie ktoś Ci pomoże..

Opublikowano

Może we wtorek na spocie ktoś Ci pomoże..

Wyjedzam w poniedzialek na tydzien, zależy mi na tym zeby na wyjazd działał.

Pozdrawiam

Opublikowano

taa we wtorek :decayed: przeca napisał, ze :

wyjeżdżam w poniedziałek 2000km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.