Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak lecisz E7, to w niedziele bedziesz mial ostro przejebane. Grunwald :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak lecisz E7, to w niedziele bedziesz mial ostro przejebane. Grunwald :polew:

Tam korki tworzą się już od 1410r. :naughty:

Opublikowano

Kretowiny

tak chójowej miejscowości w zyciu nie widziałem , nic nie ma , byłem 2 lata temu :thumbdown:

deptak blisko (czyt. lachonarium :) )

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

mówie ci - nie jedz

Opublikowano
  • Autor

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego 29 kolesi i jedna sprzątaczka :D

Opublikowano

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego 29 kolesi i jedna sprzątaczka :D

cuś w ten deseń :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego 29 kolesi i jedna sprzątaczka :D

cuś w ten deseń :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2:

Opublikowano
  • Autor

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

z czego 29 kolesi i jedna sprzątaczka :D

cuś w ten deseń :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zależy co kto lubi :polew:

ja jadę na początku sierpnia na koniec świata, gdzie psy d*pami szczekają, jest cisza spokój, jeziorko, będę chodził na rybki, obcował z naturą :kox:

Opublikowano

ja jadę na początku sierpnia na koniec świata, gdzie psy d*pami szczekają, jest cisza spokój, jeziorko, będę chodził na rybki, obcował z naturą :kox:

tez jedziesz do Kretowin ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

najlepsze w tym wyjeździe było to , ze kuzyn podpalił sie na łowienie ryb , kupił karte na tydzień - 120pln a w jeziorze c**j nocuje :polew: :polew: :polew: :polew:

zero , kompletne zero ryb , i to nie są wnioski wysnute po naszych wyprawach tylko z opowieści tubylców i własnych obserwacji :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja jadę na początku sierpnia na koniec świata, gdzie psy d*pami szczekają, jest cisza spokój, jeziorko, będę chodził na rybki, obcował z naturą :kox:

tez jedziesz do Kretowin ??? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

najlepsze w tym wyjeździe było to , ze kuzyn podpalił sie na łowienie ryb , kupił karte na tydzień - 120pln a w jeziorze c**j nocuje :polew: :polew: :polew: :polew:

zero , kompletne zero ryb , i to nie są wnioski wysnute po naszych wyprawach tylko z opowieści tubylców i własnych obserwacji :wink4:

nieeee jadę tam gdzie PIXej i Bubson, czyli na daleką północ, nad jez. Wiżajny :kox:

Opublikowano

pany

wymienialem zarowki rurkowe na led.

ale ze mi nie styka jeden to probowalem ustawic zarowke w pozycji gdy swieci troche pomigalo i zgaslo

co najfajniejsze zgasly obie od podswietlenia tablicy.

prawdopodobnie wywalilo bezpiecznik :\

ktos moze mnie nakierowac ktory do bezpiecznik ?

sprawdź bezpieczniki 3, 4, 5 - wiele razy już to przerabiałem, bu lubię led'y

a co do led'ów, to pochwal się jakie kopiłeś. Dlaczego pytam...?

Otóż dioda (m.in. LED) jest bardzo wrażliwa na skoki napięcia. Jeśli masz diody z niższych półek lub z samej podłogi to możliwe, że poza bezpiecznikami będziesz musiał wymienić same diody :wink4:

No to tak misiaki

Moskal - tak jak mowilem bezpiecznik - tak jak koledzy powiedzieli nr 4

wymieniony i ....

... i swieci jak psu jajca po myciu :)

Co do samych diod kupilem 4x SMD z opornikiem

te http://allegro.pl/item1100497244_zarowka_rurkowa_c5w_36mm_dioda_led_smd5050_5_barw.html

wyienilem cale oswietlenie w srodku na LED - wszystko na SMD i co zauwazylem - biale swiatlo wbrew pozorom jest bardzo ok a dodatkowo te zarowki swieca sporo jasniej od zwyklych .

Ja tam zadowolony jestem

ciekawe czy sie beda palic czy nie :)

Opublikowano

pany

wymienialem zarowki rurkowe na led.

ale ze mi nie styka jeden to probowalem ustawic zarowke w pozycji gdy swieci troche pomigalo i zgaslo

co najfajniejsze zgasly obie od podswietlenia tablicy.

prawdopodobnie wywalilo bezpiecznik :\

ktos moze mnie nakierowac ktory do bezpiecznik ?

sprawdź bezpieczniki 3, 4, 5 - wiele razy już to przerabiałem, bu lubię led'y

a co do led'ów, to pochwal się jakie kopiłeś. Dlaczego pytam...?

Otóż dioda (m.in. LED) jest bardzo wrażliwa na skoki napięcia. Jeśli masz diody z niższych półek lub z samej podłogi to możliwe, że poza bezpiecznikami będziesz musiał wymienić same diody :wink4:

No to tak misiaki

Moskal - tak jak mowilem bezpiecznik - tak jak koledzy powiedzieli nr 4

wymieniony i ....

... i swieci jak psu jajca po myciu :)

Co do samych diod kupilem 4x SMD z opornikiem

te http://allegro.pl/item1100497244_zarowka_rurkowa_c5w_36mm_dioda_led_smd5050_5_barw.html

wyienilem cale oswietlenie w srodku na LED - wszystko na SMD i co zauwazylem - biale swiatlo wbrew pozorom jest bardzo ok a dodatkowo te zarowki swieca sporo jasniej od zwyklych .

Ja tam zadowolony jestem

ciekawe czy sie beda palic czy nie :)

Kox efekt zobaczysz po zachodzie słońca :kox:

BTW: Widzę, że nie tylko ja lubuję się w LEDach... :naughty:

Opublikowano

Kox efekt zobaczysz po zachodzie słońca :kox:

BTW: Widzę, że nie tylko ja lubuję się w LEDach... :naughty:

Paraf mialem zalorzone pol na pol w aucie dzisiaj wieczorem zobacze jak to wyglada na pelnym wypasie

wsadzilem tak

na przod 1x rurkowa 9 SMD + te takie malutkie po 6 SMD

2 rzad 2x W5W po 9 SMD

bagaznik rurkowa 9 SMD

do tego oczywiscie pozycja + tablica rejestracyjna tez na SMD

ciekawe jakbardzo mniej pradu ten zestaw pobiera w porownaniu z ori

Opublikowano

Kretowiny

tak chójowej miejscowości w zyciu nie widziałem , nic nie ma , byłem 2 lata temu :thumbdown:

deptak blisko (czyt. lachonarium :) )

no żebys sie nie zdziwił , z tego co pamiętam była tam jedna dyskoteka , 30 osób sie bawiło :polew: :polew: :polew: :polew:

mówie ci - nie jedz

Ja jadę nad ten sam staw ale z innej strony i dla spokoju sam z żoną :decayed: i ze swoim kempingiem :cool1:

Moskalito ja przez ostatnie dwa miechy robiłem w Sztutowie i po robocie zawsze chcieliśmy nad wodę zajechać i większość razy rezygnowaliśmy bo syf za***isty był :thumbdown: [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 21:10_________________________________________________

ja jadę na początku sierpnia na koniec świata, gdzie psy d*pami szczekają, jest cisza spokój, jeziorko, będę chodził na rybki, obcował z naturą :kox:

Zapomniałem napisać tam niema ryb :naughty:

Opublikowano

Grunt to udane wakacje gdzieś w Pyrlandii :kox::lol1:

Opublikowano
  • Autor

ja jadę na początku sierpnia na koniec świata, gdzie psy d*pami szczekają, jest cisza spokój, jeziorko, będę chodził na rybki, obcował z naturą :kox:

Zapomniałem napisać tam niema ryb :naughty:

ja jadę nad Wiżajny czyli w Suwalskie :cool1:

Opublikowano

Tam nie ma nawet żab.

Są za to komary. Tonami :decayed::naughty:

Opublikowano

Kox efekt zobaczysz po zachodzie słońca :kox:

BTW: Widzę, że nie tylko ja lubuję się w LEDach... :naughty:

Paraf mialem zalorzone pol na pol w aucie dzisiaj wieczorem zobacze jak to wyglada na pelnym wypasie

wsadzilem tak

na przod 1x rurkowa 9 SMD + te takie malutkie po 6 SMD

2 rzad 2x W5W po 9 SMD

bagaznik rurkowa 9 SMD

do tego oczywiscie pozycja + tablica rejestracyjna tez na SMD

ciekawe jakbardzo mniej pradu ten zestaw pobiera w porownaniu z ori

Jeśli już liczysz oszczędzone paliwo, to od razu ci mówię, że jakieś 1,2-1,7 L/100km :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW: Ja w bagażniku i schowku mam czerwone :naughty:

Opublikowano

No to mnie się oberwało :mysli:. :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Ale PIXI to może do mnie mówić tatusiu.

A tak na marginesie to ja jeszcze mogę ( i to dużo :wink4:)

Opublikowano

siema dziewuchi :hi:

Moskalito ja przez ostatnie dwa miechy robiłem w Sztutowie i po robocie zawsze chcieliśmy nad wodę zajechać i większość razy rezygnowaliśmy bo syf za***isty był

Wierze Ci stary :wink4: ja jade do Stegny ze względu na jodowanie córy :kox:

Opublikowano
  • Autor

:siema: leszcze[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 06:58_________________________________________________

ja jade do Stegny ze względu na jodowanie córy :kox:

ja widzę tak Twoje jodowanie ganja.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.