Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dupeczki , mam nadzieję że nie upalacie mi teraz sprzęta na mieście :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dupeczki , mam nadzieję że nie upalacie mi teraz sprzęta na mieście :decayed::naughty:

KR 846EP?

właśnie wróciliśmy :polew: :polew:

Opublikowano

PIXI ogarniaj sie bo ja jade na 90% jeszcze 14-17 w tamte rejony. Teraz byla taka patelnia ze myslalem ze sie rozpuszcze. Pierdy rolnikow to z augustowa slychac

Opublikowano

Dupeczki , mam nadzieję że nie upalacie mi teraz sprzęta na mieście :decayed::naughty:

KR 846EP?

właśnie wróciliśmy :polew: :polew:

Nie , akurat nie ten sprzęt :decayed:

Opublikowano

Dupeczki , mam nadzieję że nie upalacie mi teraz sprzęta na mieście :decayed::naughty:

KR 846EP?

właśnie wróciliśmy :polew: :polew:

Nie , akurat nie ten sprzęt :decayed:

Uff :decayed:

Opublikowano

k**wa mać , Trzeniu nic nie rozwaliłem ? podobno wczoraj na imprezie lataliśmy twoim sprzętem , nic nie pamiętam ehhh , hyhyhy

Opublikowano

ku***a mać , Trzeniu nic nie rozwaliłem ? podobno wczoraj na imprezie lataliśmy twoim sprzętem , nic nie pamiętam ehhh , hyhyhy

to dobrze , do tego służy :decayed:

Lukas :embarrassed::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Sprzęt za***rdala jak dziki , już nawet mandat dostałem :decayed: za brak prawka :polew:

Opublikowano

ku***a mać , Trzeniu nic nie rozwaliłem ? podobno wczoraj na imprezie lataliśmy twoim sprzętem , nic nie pamiętam ehhh , hyhyhy

to dobrze , do tego służy :decayed:

Lukas :embarrassed::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Sprzęt za***rdala jak dziki , już nawet mandat dostałem :decayed: za brak prawka :polew:

Trzeniu to Ty jesteś tym giejozem o którym Poziek takie opowiastki snół ??

Opublikowano

Trzeniu mam nadzieje ze program only C i nawet o A nie myslisz. A wczoraj oniak jeszcze ogarnial mowi ze prawie jak za malego na motorynce za to Zolw to dopiero dzik na tylne na przednie kolo aby do przodu

Opublikowano

Lucas a to jednak prawda, że na przednim kole od oniaka do domu dojechałem...bo słabo coś pamiętam :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nooooo, z wiciem na tylnym fotelu :polew:

Opublikowano

Adaś , miałeś wkleić fotki :naughty::kox::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa::sick3:

Pszemuś nie m mów że jak byś się obudził i zobaczył taki widoczek to byś się wkur... :przebiegly:

BTW albo jeszcze jestem najeb... albo ktoś poprzestawiał tematy na forum :mysli:

Opublikowano

:siema::kawa::sick3:

Pszemuś nie m mów że jak byś się obudził i zobaczył taki widoczek to byś się wkur... :przebiegly:

O 18.00 nie byłem :)

O 5.00 rano miałbym w d.upie jaki tam jest widoczek :kox:

Masakryczny weekend - nawet dzisiaj do pracy nie poszedłem jeszcze :naughty:

BTW albo jeszcze jestem najeb... albo ktoś poprzestawiał tematy na forum :mysli:

Jakbyś poczytał forum to byś wiedział , że przestawiło się to po przeprowadzce na nowy serwer.Wszystko będzie ustawione i wróci na swoje miejsce :hi:

:kox:

Opublikowano

moskal to sie wakacjuje, czy bedzie jutro ?

Opublikowano

moskal to sie wakacjuje, czy bedzie jutro ?

Wygrzewa swojego skwarka na słońcu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.