Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupilem klape :banan2:

ale przy okazji zostalbym pogryziony przez 100 kilogramowego owczarka kaukazkiego ;(

na szczescie stracilem tylko koszulke i mam rozjebany nadgarstek bo jak uciekalem to skakalem przez plot :(

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:blink:

Ty to jesteś koleś.. Po coś do niego właził ? :kox:

Opublikowano

:blink:

Ty to jesteś koleś.. Po coś do niego właził ? :kox:

wlasnie nie u niego tylko jak wracalem to wstapilem do brata na kawe.

k**wa pies mnie zna od malego bo sam go z chodowli zabieralem dwa lata temu...

Opublikowano

Witam,

Słuchajcie czy może na zlocie ktos posiada VAG i doświadczenie z wtryskami :/? potrzebuje małą diagnozę sprawdzić, mam podejrzenie że coś nie tak z wtryskami, bo na zimnym potrafi telepać samochodzem, podobnie przy wysoki prędkościach czuć dziwną pracę auta, jakby wrażenie lekk oprzerywane.. Myśle że to wtryski niestety mogą być, ale może ktoś ma inny lepszy i tańszy pomysł :-)

pozdrawiam

Opublikowano

Witam,

Słuchajcie czy może na zlocie ktos posiada VAG i doświadczenie z wtryskami :/? potrzebuje małą diagnozę sprawdzić, mam podejrzenie że coś nie tak z wtryskami, bo na zimnym potrafi telepać samochodzem, podobnie przy wysoki prędkościach czuć dziwną pracę auta, jakby wrażenie lekk oprzerywane.. Myśle że to wtryski niestety mogą być, ale może ktoś ma inny lepszy i tańszy pomysł :-)

pozdrawiam

podjedz dzisiaj do Tesco w Milanówku 0 20:00 , bedzie koleś z vagiem to ci ogarnie. weź 0,7 wyborowej bo to zgred i za darmo nic nie robi :thumbdown:

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

ja :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

podjedz dzisiaj na miniminiminispota do milanówka :wink4:

Opublikowano

narazie mam dyzur ktory musze oddac ale nie wiem czy mi sie uda :disgust:

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

ja :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

..ale nie wiesz, że Buba złamał pyrdka :D

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

ja :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

..ale nie wiesz, że Buba złamał pyrdka :D

zwichnal ale :cicho:

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

ja :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

..ale nie wiesz, że Buba złamał pyrdka :D

no to sie moje nazwisko nie zmieści , jedynie inicjały :thumbdown:

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

ja :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

..ale nie wiesz, że Buba złamał pyrdka :D

no to sie moje nazwisko nie zmieści , jedynie inicjały :thumbdown:

inicjaly, twoj pesel, nip, vin i jeszcze miejsce na jakies rysunki :naughty:

Opublikowano

Siema :kawa:

kto ma ochote mi sie na gipsie podpisac :naughty::decayed:

ja :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

..ale nie wiesz, że Buba złamał pyrdka :D

no to sie moje nazwisko nie zmieści , jedynie inicjały :thumbdown:

inicjaly, twoj pesel, nip, vin i jeszcze miejsce na jakies rysunki :naughty:

to ci go przygipsowali do nogi ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

popatrz kórwa , pracujesz w służbie zdrowia i takie jaja oddanemu pracownikowi robić , to sie nadaje do "Uwagi" :thumbdown:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Buba, czy w starej klapie tą listewkę znad blachy masz całą?

Jeśli tak, to może bym ją przygarnął :mysli:

Opublikowano

Buba, czy w starej klapie tą listewkę znad blachy masz całą?

Jeśli tak, to może bym ją przygarnął :mysli:

zerknij tutaj jak wyglada, nie jest uszkodzona z zewnatrz ale nie wiem jak zaczepy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=46918.0

zrobilem foty bo jest porysowana

dsc0019s.jpg

odebrales fure?

Opublikowano
  • Autor

Buba, czy w starej klapie tą listewkę znad blachy masz całą?

Jeśli tak, to może bym ją przygarnął :mysli:

ja mam mogę Ci odkopsnąć :cool1:

Opublikowano

Buba, w Twojej zaczepy mogą być nie teges :mysli:

Kolkov, to jak masz na zbyciu, to rzuć cenę na PW - jak mnie będzie stać, to biorę :decayed:

Bo moją muszę pomalować, a tak to najpierw dam do pomalowania a potem podmianka - będzie szybcie.

Furka dzisiaj odebrana. Malowanie ... no chyba nie ma się do czego przyczepić. Zresztą na spocie będzie można obejrzeć.

Rozrządzik zrobiony, wahacze górne wymienione (błoga cisza w końcu :>)

Jak mnie Flyer lampami wkońcu obdaruje, to jeszcze parę zmian wskoczy :naughty:

Opublikowano

siema ogony :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________

Jak mnie Flyer lampami wkońcu obdaruje, to jeszcze parę zmian wskoczy :naughty:

malujesz czy zostawiasz w chromie ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.