Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby cena z scieme byla naprawde dobra i termin druga polowa / koniec sierpnia to i ja bym sie pisal...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lukas , śmigam już na A :naughty::decayed:

mogłem wziąść litre , już brakuje :disgust::decayed:

Trzeniu jak już wydzwonisz gdzieś to pamiętaj, że Marzenką się zajmiemy :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

:hi:

:sick3:

Potrzebuję urlopu...

BTW: Nie wiem jak w trumniaku, ale znam człowieka co potrafi z jednego kawałka obkleić tylną szybę w sedanie - bez żadnych zagnieceń i bąbli... :tongue4:

PIXI :hi:

:siema: Paraf .....Marcin znów będzie miał robotę :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Na ściemę szyb też się piszę :good:

Opublikowano

to ilu nas już ?

bo mam namiary na tego Marcina od Pixiego i może byśmy coś wytargowali ? [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________

Na ściemę szyb też się piszę :good:

Kiedy Ci TIPa rezamy ?[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:31_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak dostanę wypłatę, zapłacę 2% podatku od zakupu działki + 2% dla pośrednika + opłaty notarialne i wtedy jeśli mi coś zostanie :polew:

_________________________________________________

Może się uda w sierpniu :wink4:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:33_________________________________________________Ps.

Klubowicze - zrzutka jest !!

Po 50zł na moje konto :kox: -- cel szczytny :D

Ale to tajemnica - Hugo później się wytłumaczy :D

Opublikowano

no to jeszcze z 6-7 lat i robisz parapetówkę ? :kox: :kox:

Opublikowano

no to jeszcze z 6-7 lat i robisz parapetówkę ? :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to jeszcze z 6-7 lat i robisz parapetówkę ? :kox: :kox:

Mam taką nadzieję :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:57_________________________________________________

no to jeszcze z 6-7 lat i robisz parapetówkę ? :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Nie lej - 5 dych wisisz :polew:

Opublikowano

Nosfer jak tam logi?

bedzie cos z tej padliny?

Opublikowano

Spoko :)

Opublikowano

Jaką kupiłeś i Kto Ci zakładał :wallbash: przecież ja to robię ..... :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 20:02_________________________________________________

To teraz to mówisz? wiedziałem że siedzisz w budowlance, ale że ściemniasz?

Opublikowano

normalnie? a po co ? :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

siema :hi:

a co to za "moda" na ścieme że sie wszyscy posrali ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:siema::kawa:

Opublikowano
Opublikowano

nawet z takiej przeważnie robią z 2 kawałków :wink4:

łączenie nie widać jak fachura robi :good:

U mnie w Audi i H robił z jednego kawałeczka :naughty::kox:

Całe audi bez czołowej 400 zł..cała Honda bez czołowej 400 zł (7 szyb) :decayed:

Opublikowano

Całe audi bez czołowej 400 zł..cała Honda bez czołowej 400 zł (7 szyb) :decayed:

całe audi z połową czołowej 300 :decayed:

Opublikowano

Ja bede chcial zrobic 4 szyby + tylnia... za 300 na lawecie zawioze fure :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.